Przedsiębiorstwo Partner Sp. z o.o.Adres firmy:
70-893 Szczecin,
ul. Przyszłości 20,
woj. zachodniopomorskie

Obszar działania:
cała Polska

Kontakt:
tel. 914621756
tel. kom. 509955782
Email: [email protected]
WWW: www.partner.szczecin.pl

Przedsiębiorstwo Partner Sp. z o.o.

O firmie


Przedsiębiorstwo PARTNER sp. z o.o.  działa na rynku budowlanym od początku lat dziewięćdziesiątych. Początkowo zajmowaliśmy się handlem materiałami budowlanymi. Stopniowo z małej hurtowni, dzięki współpracy z największymi producentami, przekształciliśmy się w jednego z największych dystrybutorów materiałów budowlanych w regionie.

Odniesione sukcesy skłoniły nas do poczynienia dużej inwestycji – główną siedzibę firmy przenieśliśmy na teren nieczynnej cegielni, zyskując tym samym wielkie powierzchnie magazynowe i składowe.

Ogromne doświadczenie oraz szeroki zasób wiedzy z zakresu budownictwa wniesiony przez właścicieli zakładu, a także dogłębna analiza rynku budowlanego przyniosły efekty.

W 1994 roku uruchomiliśmy produkcję drewnianych konstrukcji prefabrykowanych. Głównym bodźcem do tego kroku była nowoczesna technologia – do tego czasu niedostępna w Polsce, umożliwiająca oszczędność zarówno czasu jak i pieniędzy. Jako prekursorzy na rynku polskim jesteśmy bardzo dumni z tego, że technologia prefabrykacji konstrukcji drewnianych jest coraz bardziej popularna i stosowana nie tylko przy realizacji obiektów przemysłowych, ale zdobyła zaufanie inwestorów indywidualnych a ostatnio także wśród coraz szybciej modernizujących się rolników.

Uzyskawszy niezbędne doświadczenie w zakresie wykonywania skomplikowanych konstrukcji drewnianych z początkiem roku 2004 poczyniliśmy szereg inwestycji w rozbudowę naszych linii produkcyjnych. Pozwoliło to nam rozpocząć produkcję drewnianych domów całorocznych oraz domków letniskowych w technologii szkieletowej. Zdobyte przy produkcji wiązarów doświadczenia oraz bliskie kontakty ze szwedzkimi partnerami pozwalają nam zaoferować produkty wykonane z doskonałego jakościowo surowca przy zachowaniu korzystnej dla inwestora ceny.

Ci sami szwedzcy konstruktorzy i technolodzy, którzy pomogli nam stawiać pierwsze kroki w dziedzinie prefabrykacji zaszczepili w nas także obowiązek oferowania najlepszej jakości tak powszechnej w Skandynawii. Dlatego możemy poszczycić się tym, iż jako jedyna firma prywatna w Polsce posiadamy maszynę do wytrzymałościowego testowania drewna konstrukcyjnego i przywiązujemy najwyższą wagę do surowca, z którego powstają nasze konstrukcje. Obecnie nasze konstrukcje służą inwestorom w Polsce, a także w Niemczech, Danii oraz Szwecji.

W 2016 roku w związku z rozwojem produkcji i instalacją nowych linii produkcyjnych, zmuszeni byliśmy do zamknięcia hurtowni materiałów budowlanych. Wolne siły skupiliśmy na rozwoju produkcji domów pasywnych i energooszczędnych. Wprowadziliśmy również nowe rozwiązania w postaci domów modułowych i mobilnych, których popularność wzrasta rok do roku. 

Projektując nasze domy przykładamy ogromną wagę do funkcjonalności i komfortu naszych domów. Budujemy tak, aby spełnić oczekiwania przyszłych mieszkańców. 
Naszym celem jest budować takie domy, w których sami chcielibyśmy zamieszkać.

Produkty i Usługi


  • Konstrukcje dachowe
  • Domy drewniane
  • Domy mobilne
  • Domki letniskowe
  • Szalunki
  • Materiały budowlane

Galeria


Artykuły o tej firmie


29.11.2013 | Domy drewniane
Budowa domu to proces zwykle długi i...
19.11.2014 | Domy drewniane
Z czym kojarzy się dom drewniany? Przede...
22.10.2015 | Domy drewniane
Moda na niektóre materiały budowlane lub trendy...
14.06.2016 | Domy drewniane
Prefabrykacja konstrukcji drewnianych to metoda wznoszenia domów...
13.07.2017 | Domy drewniane
Optymalizacja kosztów utrzymania domu to zdecydowanie więcej...
17.07.2018 | Domy drewniane
Drewniane domy składane z gotowych modułów, które...
15.07.2019 | Domy drewniane
Wiązary dachowe drewniane to coraz chętniej wybierana...

Słowa kluczowe: