Deko-Dom. Prefabrykaty gipsowe. Jan GröhlichAdres firmy:
48-210 Solec,
Solec 6 ,
woj. opolskie


Kontakt:
tel. 603 957 569
Email: [email protected]
WWW: dekodom.eu

Godziny otwarcia:

Pn - Sob: 8:00 - 18:00Deko-Dom. Prefabrykaty gipsowe. Jan Gröhlich

O firmie


Prefabrykaty gipsowe posiadają powszechnie znane i cenione właściwości, które wykorzystuje się głównie do zabudowy różnorakich elementów wnętrza budynków (wanny, rury, kable, kominki). Płyty gipsowo-kartonowe znajdują też szerokie użycie przy tworzenia półek i sufitów podwieszanych, jednak montaż tych części nie zawsze jest łatwy, w związku z czym istotne jest doświadczenie w pracy z nimi. Deko-Dom to firma, która zaczynała działalność na krajowym rynku budowlanym na początku XXI w., a obecnie specjalizuje się w wykończeniu wnętrz. Deko-dom, bazując na najnowszych osiągnięciach technologicznych, w szerokim zakresie wykorzystuje płyty kartonowo-gipsowe. Ich użycie zapewnia wysoki poziom estetyczny, jakość, bezpieczeństwo oraz skrócenie czasu wykonania i montażu przy jednoczesnej redukcji kosztów. Obok zabudowy poddaszy, montażu sufitów gipsowych i kasetonowych, Deko-Dom zajmuje się również gładzeniem i malowaniem ścian oraz sufitów, jest też licencjonowanym wykonawcą systemu RIGIPS.

PŁYTY GIPSOWO-KARTONOWE Z PERSPEKTYWY PROJEKTU

Produkty firmy Deko-Dom umożliwiają realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. Jeśli zależy nam na uzyskaniu oryginalnych, nietypowych kształtów – dzięki użyciu tego materiału łatwiej jest uwzględnić je w projekcie. Sprawia to, że cenią je architekci i dekoratorzy wnętrz. Wykończenia i obudowy posiadać mogą skomplikowane kształty, jak sufity podwieszane o formie łuku. Dzięki ułatwieniom w pracy architektów, którzy otrzymują produkt zgodnie ze zleceniem i według podanych rozmiarów, formatki produkcji Deko-Dom pozwalają też na skrócenie czasu przygotowania projektu i zmniejszenie kosztorysu.

PŁYTY GIPSOWO-KARTONOWE Z PERSPEKTYWY WYKONAWCY

Gotowe kształtki z płyt gipsowo-kartonowych produkcji firmy Deko-Dom stanowią znaczne uproszczenie przy wykończaniu wnętrz. Wykonawca ma do czynienia gotowym elementem nadającym się bezpośrednio do montażu. Dzięki gotowym formatkom objętych ofertą Deko-Dom czas montażu znacznie się skraca, jako że są one przykręcane do właściwej części konstrukcji, a szpachlowanie jest niezbędne tylko w pewnych miejscach. Gotowe elementy ułatwiają też unikanie pomyłek i błędów. Równie istotne są ułatwienia podczas transportu – unika się uciążliwego noszenia całych płyt, a prefabrykaty produkcji Deko-Dom nosi się pojedynczo, łatwo też mieszczą się na klatce schodowej czy w windzie.

PŁYTY GIPSOWO-KARTONOWE Z PERSPEKTYWY INWESTORA

Klejone formatki z płyt gipsowo-kartonowych produkcji firmy Deko-Dom to produkt trwały i mocny, szczególnie w porównaniu do płytek z aluminiowymi kątownikami. Wszelkie uszkodzenia łatwo naprawić bez wymiany całego elementu. Inwestor, wybierając gotowe elementy proponowane przez Deko-Dom otrzymuje produkt o wysokiej jakości pozwalający na precyzyjne wykonanie. Satysfakcje Klienta zapewnia idealnie wykonana zabudowa nie wymagająca poprawek, a dodatkowym atutem jest skrócony czas realizacji ze względu na pominięcie wielu czasochłonnych elementów montażu.

Inwestor widzi różnicę pomiędzy gotowymi elementami a elementami wykonywanymi w sposób tradycyjny przede wszystkim w kosztach całkowitych. W trakcie prac zużywana jest mniejsza ilość materiału. Jednocześnie skrócony zostaje czas wykonania pracy przez budowlańców – szczególnie w przypadku trudnych kształtów i form.

Więcej informacji na temat oferty firmy znajdziemy na stronie www.dekodom.eu

Produkty i Usługi


Na zamówienie firma realizuje zamówienia z wykorzystaniem płyt kartonowo-gipsowych, w których skład wchodzą m.in.:

  • systemy do krzywizn,
  • systemy do wykończeń kątowych,
  • systemy gotowych elementów,
  • varioboard.

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się prefabrykaty gipsowe do wykończeń wnętrz w nietypowych kształtach, składające się z następujących rodzajów płyt:

  • płyty gipsowo-kartonowe zwykłe GKB,
  • płyty gipsowo-kartonowe impregnowane GKBI,
  • płyty gipsowo-kartonowe ogniochronne GKF.

Artykuły o tej firmie


19.09.2017 | Systemy budowlane
Właściwości płyty gipsowo-kartonowej są powszechnie znane i...

Słowa kluczowe: producent i dystrybutor prefabrykatów z płyt gipsowych, prefabrykaty gipsowe, beton, dekodom, systemy do krzywizn, wykończenia kątowe, gotowe elementy, płyty gipsowe, płyty z gipsu, gkb, gkbi, gkf,