ABAX Poland Sp. z o.o.Adres firmy:
80-309 Gdańsk,
Aleja Grunwaldzka 472C,
woj. pomorskie


Kontakt:
tel. 587420688
Email: [email protected]
WWW: www.abax.com/pl

Godziny otwarcia:
Pn: 00:00-23:59 Wt: 00:00-23:59 Śr: 00:00-23:59 Cz: 00:00-23:59 Pt: 00:00-23:59 So: 00:00-23:59 Ne: 00:00-23:59

ABAX Poland Sp. z o.o.

O firmie


ABAX Poland Sp. z o.o. to gdański oddział, międzynarodowego producenta i dostawcy najwyższej jakości systemów do monitorowania i lokalizacji GPS oraz zarządzania zleceniami. Rozwiązania pozwalają na kontrolę w czasie rzeczywistym pojazdów, maszyn oraz wielu rodzajów sprzętu z każdego urządzenia z dostępem do Internetu. System monitorowania pojazdów umożliwia również automatyczne generowanie ewidencji przebiegu pojazdu (kilometrówka), zapewniając oszczędność manualnej pracy. Umożliwiamy płynne zarządzanie zleceniami, przepływem informacji ich dotyczących i czasem pracowników. Na wszystkie produkty od ABAX obowiązuje dożywotnia gwarancja, a rozwiązania znajdują zastosowanie w wielu obszarach – od małych firm po wielkie korporacje.

ABAX stale rozwija oraz ulepsza swoje produkty i usługi, wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Przy wsparciu Investcorp, jest europejskim liderem i najszybciej rozwijającą się firmą branży telematycznej i IoT. Usługi od ABAX pomagają klientom być na bieżąco z najnowszą technologią, zwiększać wydajność i obniżać koszty, a także dynamizować efektywność kadry kierowniczej i pracowników.

ABAX zatrudnia blisko 300 pracowników i prowadzi oddziały w Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii, Wielkiej Brytanii, Holandii oraz w Polsce. Główna siedziba ABAX znajduje się w Larvik w Norwegii.

Produkty i Usługi


ABAX Triplog – Monitoring i lokalizator GPS pojazdów oraz elektroniczna ewidencja przebiegu (kilometrówka)

ABAX Equipment Control – Śledzenie i pełna kontrola GPS maszyn oraz sprzętu

ABAX Mini – Poznaj ostatnią pozycją swoich elektronarzędzi i sprzętu przenośnego

Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: optymalizacja pracy maszyn, lokalizacja GPS samochodu, monitoring maszyn, monitoring maszyn budowlanych, monitoring gps maszyn budowlanych, monitoring GPS, system monitorowania pojazdów, monitoring GPS maszyn, lokalizator GPS, monitorowanie maszyn budowlanych, monitorowanie GPS sprzętu, kilometrówka, ewidencja przebiegu pojazdu, IoT, flota, system GPS, monitorowanie gps maszyn budowlanych