Jak często szukasz zagubionego sprzętu i ile kosztuje Cię rocznie utrata mienia? Chcesz znać dokładne położenie swoich maszyn i urządzeń oraz dysponować dziennikiem użytkowania? Przekonaj się jak łatwo możesz zaoszczędzić czas i pieniądze dzięki inteligentnej technologii monitorowania GPS/GSM.

Mapa w czasie rzeczywistym
ABAX Equipment Control składa się z modułu, który wysyła informacje w czasie rzeczywistym. W dowolnym momencie i z każdego urządzenia podłączonego do Internetu (PC, tablet, smartfon) możesz sprawdzić lokalizację cennnych maszyn i urządzeń na dokładnej cyfrowej mapie.

Możesz również wskazać obszar na mapie i otrzymać automatyczną wiadomość, gdy sprzęt opuści wcześniej zdefiniowaną strefę.

Znajdź sprzęt i uzyskaj informacje o jego użyciu
Możesz w łatwy sposób znaleźć zagubione maszyny i sprzęt. W przypadku kiedy nie wiesz, gdzie znajdują się Twoje zasoby, możesz zlokalizować swoją zgubę dzięki pozycjonowaniu GPS i GSM. System prowadzi również dziennik eksploatacyjny, w którym znajdują się informacje o zaplanowanych przeglądach i korzystaniu z maszyn oraz sprzętu poza godzinami pracy.

Informacje te mogą być na przykład wykorzystywane przy rozliczaniu rzeczywistego czasu użytkowania, co jest bardzo przydatne dla firm, które wynajmują swoje maszyny i sprzęt.

Rozwiązania dla każdego typu sprzętu
W przypadku sprzętu z własnym źródłem zasilania, takich jak łodzie, samochody, dźwigi lub ciągniki, urządzenie śledzące podłącza się do akumulatora. Moduł z wewnętrzną baterią może z kolei zostać użyty w przypadku sprzętu nie posiadającego wewnętrznego źródła zasilania jak np. kontenery czy przyczepy. Wystarczy umieścić moduł do lokalizowania w uchwycie i przymocować do wybranego sprzętu za pomocą śrub, taśmy VHB, wspornika lub mocnej osłony magnetycznej (do zamówienia osobno). Funkcja oszczędzania energii zapewnia długą żywotność urządzeń.


Data publikacji: 2018-10-30

Podobne technologie i poradniki


ABAX rozwija swoje rozwiązania telematyczne. Dla kogo...
Liderzy rynku łączą siły, aby zapewnić klientom...
Dzięki interaktywnemu pulpitowi lokalizatora GPS łatwiej uzyskasz...
Czy wiedziałeś, że istnieje łatwy sposób, aby...
Ocena stylu jazdy kierowcy to narzędzie pozwalające...
Czy wiesz, gdzie w każdej chwili znajdują...
Firmy budowlane chętnie korzystają z wypożyczalni sprzętu,...
Zajmujesz się zawodowo utrzymaniem dróg publicznych? Chcesz...
monitoring
ABAX wprowadził na rynek stalową klatkę, która...
Firma Rønningen Maskin AS odzyskała zagęszczarkę tydzień...