ABAX stawia na ekologię, uruchamiając linię produktów IoT (Internet of Things) gotowych na wyzwania przyszłości

Rozwój jest jednym z głównych priorytetów firmy ABAX. Działając w oparciu o model SaaS, ABAX wprowadza na rynek linię zupełnie nowego sprzętu, który pozwoli klientom działać sprawniej i sprytniej dzięki własnym danym o posiadanej flocie.

Bardziej ekologiczna rodzina produktów

W myśl strategii środowiskowej firmy ABAX, cały łańcuch wartości został dokładnie przeanalizowany. W efekcie wprowadzono zmiany, które gwarantują klientom, że wszystkie komponenty, obudowy i opakowania produktów zostały wyprodukowane w sposób przyjazny dla środowiska. W branży możemy zaobserwować tendencję do opracowywania produktów w obudowach o wysokim połysku i plastikowych opakowaniach, jednak nie w ABAX. Dla ABAX CSR oraz ekologia są bardzo ważne i firma stawia na linię zrównoważonych produktów.

Dlaczego seria ABAX6 to wybór przyjazny dla środowiska:

• Baterie wielokrotnego ładowania
• Mniejsze zużycie energii
• Opakowanie z materiału pochodzącego z recyklingu
• Komponenty oparte o przyszłościową technologię
• Lokalny rozwój i produkcja prototypów

Połączone na jednej wspólnej, globalnej platformie

Platforma IoT łączy wszystkie urządzenia i może zostać połączona z własną siecią klienta. Każdy klient, który dołącza do ABAX Global Network wpływa na jej wzrost , liczbę aktualizacji oraz łączność pomiędzy urządzeniami. Wspólna platforma ułatwia również aktualizację systemu dla klientów, którzy dzięki zwiększonej wydajności mają przewagę konkurencyjną.

Technologia przyszłości

Nowa seria posiada ulepszone sygnały GPS i wykorzystuje najnowszy standard Bluetooth (BLe5), co wydłuża cyfrową żywotność urządzeń. Jako że ABAX samodzielnie tworzy i rozwija swoje oprogramowanie , klienci będą otrzymywać automatyczne aktualizacje, ponieważ urządzenia lokalizujące spełniają przyszłe wymagania już dziś.

Ponadto zwiększona żywotność baterii i możliwość ponownego ładowania niektórych urządzeń w ramach linii produktowej, zmniejszy ilość odpadów EE i skróci czas wymiany urządzeń dla klientów.

Mniej zmartwień dla użytkownika końcowego

Dla klientów wprowadzenie nowych produktów na rynek oznacza prostszy i bardziej opłacalny dzień pracy, ponieważ ABAX zaspokaja wszystkie potrzeby związane z lokalizowaniem i monitorowaniem floty mieszanej. Firma będzie monitorować wykorzystanie i położenie wszystkich pojazdów służbowych, maszyn i narzędzi w sieci firmowej na jednej mapie.

Administrator floty będzie spędzał mniej czasu na zadaniach administracyjnych i z łatwością będzie mógł korzystać z pakietu raportów ABAX w celu ograniczenia wydatków, między innymi: mniejszej ilości paliwa i zwiększenia liczby rozliczanych godzin.

Dzięki sprzętowi, który zawiera przyszłościowe komponenty, klienci nie będą musieli zmieniać urządzeń, gdy sieć 2G zostanie wyłączona. Natomiast aktualizacje oprogramowania będą wdrażane automatycznie.

Poznaj rodzinę produktów

Nowa linia produktów składa się z kilku urządzeń lokalizujących, które obejmują wszystko czego firma może potrzebować do śledzenia i monitorowania wszelkiego rodzaju zasobów.

ABAX MINI2: Najmniejsze moduł lokalizujący, które może monitorować dowolne mniejsze zasoby firmy za pomocą Bluetooth.

ABAX6S: Wszechstronne urządzenie GPS, które zaspokaja wiele potrzeb. ABAX6S może monitorować zarówno pojazdy, jak i maszyny, i zastąpi najlepiej sprzedający się obecnie produkt firmy ABAX – ABAX5.

ABAX6L: Nowa jednostka śledząca jest odpowiednia dla sprzętu bez własnego źródła zasilania, takiego jak kontenery i zbiorniki na olej napędowy. Wbudowana bateria ma długą żywotność i można ją wielokrotnie ładować.

ABAX6U: Zupełnie nowe urządzenie lokalizujące jest bezprzewodowe i może być łatwo przenoszone między pojazdami. Monitorowanie pozycji jest jednak łatwiejsze przy podłączeniu źródła zasilania przez USB-C. Urządzenie GPS nadaje się również jako hub do monitorowania narzędzi w magazynie lub na placu budowy.

ABAX6M: Niewielu konkurentów może równać się z tym urządzeniem lokalizującym dla maszyn. Już dziś Hitachi rozpoczęło wprowadzanie tego urządzenia, które może zapisywać aż 3 rejestry użytkowania jednocześnie. Akumulator pozwala na lokalizowanie pozycji nawet wtedy, gdy maszyna jest wyłączona.

RFID2: RFID2 został wprowadzony jako pierwszy produkt z serii, i służydo celów identyfikacji kierowców. Urządzenie zostało opracowane dla firm posiadających współdzieloną flotę, gdzie kierowcy logują się do pojazdów za pomocą firmowej karty identyfikacyjnej lub znacznika ABAX.

„Zarządzaj nie tylko swoimi pojazdami, zarządzaj swoją firmą. ABAX – Simply Connected”

Aby uzyskać więcej informacji odwiedź stronę: www.ABAX.com


Data publikacji: 2021-08-24

Podobne technologie i poradniki


Potencjał możliwości telematycznych możliwych do zastosowania w...
Od pierwszego stycznia 2022 roku ABAX przenosi...
ABAX rozwija swoje rozwiązania telematyczne. Dla kogo...
Liderzy rynku łączą siły, aby zapewnić klientom...
Dzięki interaktywnemu pulpitowi lokalizatora GPS łatwiej uzyskasz...
Czy wiedziałeś, że istnieje łatwy sposób, aby...
Morten Strand, Dyrektor Generalny ABAX oraz Tom...
Ocena stylu jazdy kierowcy to narzędzie pozwalające...