Lokalizatory GPS od ABAX pomogły w odnalezieniu skradzionych kontenerów

Zaniepokojeni ciągłymi kradzieżami, właściciele polskiej firmy WROEXPO, postanowili wyposażyć swoje kontenery w urządzenia GPS od ABAX. Metalowe pojemniki zostały skradzione po dwóch dniach od zamontowania w nich lokalizatorów GPS. Kontenery zostały odnalezione w ciągu kilku godzin!

Kiedy prowadzisz swój biznes musisz dbać o wiele rzeczy i rozwiązywać mnóstwo problemów. Firma WROEXPO Sp.zo.o. borykała się z licznymi kradzieżami. Co ginęło? Kontenery na odzież. Straty firmy były więc ogromne – tracili bowiem metalowe pojemniki oraz ich zawartość.

Właściciel firmy WROEXPO zwrócił się do firmy ABAX po tym, jak jego mienie nagminnie ginęło. Nie chciał kolejnych strat. Wiedział, że jeśli nic nie zrobi, jego kontenery na odzież wraz z zawartością, będą nadal ginęły. Miał wrażenie, że złodzieje są przebiegli i nie przestaną kraść.

Złodzieje nie przewidzieli, że kontenery zostały wyposażone w lokalizatory GPS

Po zaledwie dwóch dniach od zamontowania lokalizatorów GPS, zginęły dwa kontenery. Złodzieje jednak nie wiedzieli, że skradzione przez nich kontenery zostały wyposażone w system do śledzenia. Dzięki możliwości monitorowania mienia, zguby znalazły się bardzo szybko. Technologia GPS i GSM pomogła zlokalizować zaginione metalowe pojemniki w Szwecji, w okolicach miejscowości Skurup.

Dzięki lokalizacji na mapie, udało się bez problemu ustalić dokładne miejsce przetrzymywania kontenerów. Dodatkowo we wskazanym miejscu znajdywały się również niektóre kontenery, które wcześniej zostały skradzione. Tym większa radość.

Zainstalowanie lokalizatorów GPS od ABAX było dla nas doskonałą inwestycją!

Wykorzystanie nowoczesnych technologii pozwoliło firmie WROEXPO odnaleźć swoje mienie. Teraz sprawą kradzieży zajmuje się policja.

40 kontenerów na odzież wyposażonych w lokalizatory GPS

Firma WROEXPO wyposażyła 40 swoich kontenerów w urządzania ABAX Equipment Control o swoje pojazdy w ABAX Triplog.

Zabezpiecz swoje pojazdy, maszyny i sprzęt

Szukasz lokalizatora GPS? Chcesz zabezpieczyć swoje pojazdy, maszyny i wyposażenie? Dowiedz się więcej o rozwiązaniach, jakie oferuje ABAX.

www.abax.com 


Data publikacji: 2020-08-19

Podobne technologie i poradniki


14.10.2016 | Kontenery
W ostatnich latach spore problemy interpretacyjne budziła...