4GLOBE sp. z o.o. Betonowe Drewno OgrodoweAdres firmy:
42-110 Zawady ,
ul. Kręta 3a,
woj. śląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 519 396 239
tel. kom. 504 188 189
Email: bdo@betdrewno.pl
WWW: www.betdrewno.pl

4GLOBE sp. z o.o. Betonowe Drewno Ogrodowe

O firmie


4 Globe sp. z o.o. właściciel marki BDO - Betonowe Drewno. Jesteśmy bardzo dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną z branży budowlanej (mała architektura ogrodowa).


BDO - Betonowe Drewno jest liderem na rynku polskim w produkcji elementów drewnopodobnych z betonu. Wieloletnie doświadczenie, pasja oraz dbałość o najmniejsze detale w procesie produkcyjnym, pozwoliły Nam na stworzenie linii produktów, które łączą ponadprzeciętną jakość i walory estetyczne z szerokimi kierunkami zastosowań.


Obecnie korzystamy z najnowszych technologii. Każdy wyprodukowany przeze nas element z betonu wizualnie praktycznie niczym nie różni się od oryginału z drewna. Nasze produkty od drewna odróżnia jedynie żywotność elementów. Nasze produkty śmiało można powiedzieć, że przetrwają pokolenia, drewno niestety po krótkim czasie naturalnie ulegnie zniszczeniu.

 

Produkty i Usługi


BDO - to elementy małej architektury ogrodowej, wykonane z betonu posiadającego strukturę drewna.

 

BDO - Betonowe Drewno Ogrodowe to odwzorowanie niemalże w 100% drewna o bardzo wyrazistych słojach, kolorystyce, spękanej powierzchni, korze i sękach, które są cechą charakterystyczną prawdziwego drewna.

 

- Donice
- Deski
- Pieńki
- Palisady
- Kratownice

 

Galeria


Artykuły o tej firmie


08.06.2015 | Galanteria ogrodowa
Drewno pięknie prezentuje się w ogrodzie, jednak podatność tego naturalnego materiału na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych sprawia, że musimy regularnie zabezpieczać wykonane z niego elementy odpowiednimi preparatami. Czy jest jakaś szansa, aby cieszyć się urokiem drewna w ogrodzie, a zarazem nie być zmuszonym do czasochłonnych prac konserwacyjnych? Odpowiedź na to pytanie znaleźli eksperci z firmy 4 Globe sp. z o.o., właściciela marki BDO - Betonowe Drewno Ogrodowe.
26.01.2016 | Galanteria ogrodowa
Drewniana architektura ogrodowa nadaje charakteru każdej przestrzeni, ale niestety na krótko. Mimo nieprzeciętnych walorów wizualnych, drewno jest mało odporne na działanie czynników atmosferycznych. Czy rzeczywiście jedyną alternatywą jaką mamy jest wymiana drewnianych elementów lub całkowita rezygnacja z nich ? Oczywiście nie! Firma 4 Globe sp. z o.o., właściciel doskonale rozpoznawalnej na rynku i prężnie rozwijającej się marki BDO - Betonowe Drewno Ogrodowe, oferuje imitacje drewna do złudzenia przypominające naturalny surowiec. Ponadto przedsiębiorstwo poszerzyło w ostatnim czasie asortyment o nowe produkty: trawertynowe płyty tarasowe, donice i ławki ogrodowe, które wpisują się w najnowsze trendy modernistycznego budownictwa.
14.12.2016 | Galanteria ogrodowa
Elegancja czy komfort? Krótkotrwałe, spektakularne piękno czy praktyczna długowieczność? Regularna konserwacja tarasu czy wygoda i wolny czas? Czy naprawdę każdy, kto wybiera deski tarasowe z naturalnego surowca, musi rozstrzygać powyższe dylematy? Oczywiście tak, ale istnieje też jeszcze jedno wyjście. Firma 4 Globe sp. z o.o., właściciel doskonale rozpoznawalnej na rynku i prężnie rozwijającej się marki BDO - Betonowe Drewno Ogrodowe, w ostatnim czasie poszerzyła swoją ofertę o kilka nowych produktów, m.in. nowoczesne płyty tarasowe o różnej strukturze (np. trawertyn), naturalnie ciosany kamień, deska o delikatnych słojach drewna, a także modne płyty ścienne z lekkiego betonu architektonicznego.
Płyty z betonu architektonicznego otwierają nowe możliwości aranżacyjne. Idealne do stosowania we wnętrzach, jak też na zewnątrz, zaskakują różnorodnością nietypowych wzorów oraz walorami użytkowymi. Płytki dostępne w ofercie 4GLOBE urzekają niezwykle wysoką jakością wykonania i estetyką, która zadowala najbardziej wymagających odbiorców w Polsce i zagranicą.

Słowa kluczowe: Betonowe drewno ogrodowe, bdo