4GLOBE sp. z o.o. Betonowe Drewno OgrodoweAdres firmy:
42-110 Zawady ,
ul. Kręta 3a,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 519 396 239
tel. kom. 504 188 189
Email: [email protected]
WWW: www.betdrewno.pl

4GLOBE sp. z o.o. Betonowe Drewno Ogrodowe

O firmie


Materiały budowlane i wykończeniowe

Beton ozdobny na taras

Płyty betonowe kojarzą się przede wszystkim z trwałością, ale nowoczesne technologie produkcji oraz wyszukane koncepcje designerskie umożliwiły stworzenie interesującego materiału na bazie betonu, który doskonale sprawdza się jako estetyczne i ciekawe wykończenie we wnętrzach oraz na zewnątrz. Nowoczesne płyty betonowe występują w postaci min. desek imitujących drewno, kamień ciosany, trawertyn i są wytrzymałym materiałem wykończeniowym o jednocześnie naturalnym charakterze, dzięki czemu pasują do wielu stylów architektonicznych. Bogatą ofertę płyt betonowych do zastosowania na tarasach, ścianach i w ogrodach oferuje firma 4Globe Sp. z o.o., właściciel marki BDO – Betonowe Drewno. Poza płytami drewnopodobnymi, producent oferuje także innowacyjne płyty z lekkiego betonu architektonicznego. Płyty nadają się zarówno na ściany wewnątrz jak i na zewnątrz. W ofercie można znaleźć szereg bardzo ciekawych wzorów w różnych wersjach kolorystycznych .

Deski betonowe barwione w całej masie
Oferowane przez 4Globe drewno betonowe to produkt najwyższej jakości, który cechuje się bardzo dobrymi właściwościami technicznymi oraz intersującą estetyką. Co bardzo ważne, produkty barwione są w całej masie betonowej, zapewniając doskonały wygląd z każdej strony. 4Globe oferuje deski betonowe drewniane o niespotykanej grubości aż 5,5 cm. Te atrakcyjne deski betonowe zostały wykonane na podstawie prawdziwych elementów drewnianych, zatem każda z płyt posiada swoje odzwierciedlenie w naturze. Są to elementy niezwykle estetyczne oraz bardzo dokładnie odwzorowujące naturę. Połączenie nowoczesnego i wytrzymałego betonu z naturalnością wyglądu drewna przekona zarówno odbiorców ceniących rozwiązania nowatorskie, jak też tradycyjne.

Wytrzymały beton ozdobny na taras
Wysoka jakość betonu, który oferuje 4Globe została potwierdzona licznymi badaniami laboratoryjnymi. Materiał doskonale sprawdzi się na eksploatowanych powierzchniach, np. na tarasach. Różnorodne wybarwienia, struktura kamienia, trawertynu, drewna (od długiej deski 98 cm, poprzez krótszą 49 cm, aż po kwadratowe płytki w dwóch rozmiarach), umożliwiają dowolność kreacji oraz aranżacji.

Naturalne i realistyczne płyty kamienne
Poza płytami imitującymi drewno których znaczna ilość, w ofercie 4Globe znajdują się także kamienne płyty tarasowe: Trawertyn, Jura cios oraz Jura fala, które stanowią interesujące uzupełnienie bogatej oferty ozdobnego betonu.
Uniwersalność rozwiązania płyt betonowych z betonu architektonicznego sprawia, że doskonale sprawdzają się one także jako okładziny ścienne. Występujące w kilku wariantach płyty pomogą udekorować budynki mieszkalne oraz biurowe i komercyjne. Płyta z betonu architektonicznego o nazwie Galaxy to nieregularne geometryczne kształty idealne do nowoczesnej architektury, z kolei stonowany jasny Trawertyn doskonale wpisze się w stonowane wnętrza. Ponadto do wyboru mamy także ciekawe przestrzenne powierzchnie płytek Karo oraz Horizon. Wszystkie z nich występują w kilku wersjach kolorystycznych, tworząc niezliczone możliwości kreacji. Lekkie beton architektoniczny oferowany przez 4GLOBE stanowi połączenie najwyższej jakości materiału z oryginalnym designem.

Z pełną ofertą firmy 4Globe można zapoznać się na stronie: www.4globe.pl

Produkty i Usługi


BDO – to elementy małej architektury ogrodowej, wykonane z betonu posiadającego strukturę drewna.

BDO – Betonowe Drewno Ogrodowe to odwzorowanie niemalże w 100% drewna o bardzo wyrazistych słojach, kolorystyce, spękanej powierzchni, korze i sękach, które są cechą charakterystyczną prawdziwego drewna.

– Donice
– Deski
– Pieńki
– Palisady
– Kratownice

Artykuły o tej firmie


08.02.2021 | Galanteria ogrodowa
Beton architektoniczny to rozwiązanie, które cieszy się...
21.02.2020 | Galanteria ogrodowa
W ostatnich latach beton architektoniczny stał się...
04.06.2019 | Beton komórkowy
Nieustanna obserwacja rynku oraz trendów doprowadziła do...
Płyty z betonu architektonicznego otwierają nowe możliwości...
14.12.2016 | Galanteria ogrodowa
Elegancja czy komfort? Krótkotrwałe, spektakularne piękno czy...
26.01.2016 | Galanteria ogrodowa
Drewniana architektura ogrodowa nadaje charakteru każdej przestrzeni,...
08.06.2015 | Galanteria ogrodowa
Drewno pięknie prezentuje się w ogrodzie, jednak...

Słowa kluczowe: betonowe drewno ogrodowe, bdo, 4globe, 4 globe, 4, beton, drewno, ozdobne, ogrodu, ozdobienie ogrodu, pieńki, palisady, kratownice, donice, imitacja drewna, prawdziwe drewno, odwzorowanie drewna, identyczne drewno, drewno betonowe, drewno do ogrodu,