DachyrustykalneAdres firmy:
42-202 Częstochowa,
ul. Bór 182,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 34 361 55 23, 513 701 808
tel. kom. +48 607 561 611
Email: [email protected]
WWW: dachyrustykalne.pl

Dachyrustykalne

O firmie


Dachyrustykalne – pokrycia dachowe tworzone z pasją

Firma Dachyrustykalne od ponad dekady jest dystrybutorem najwyższej jakości dachówek ceramicznych w Polsce. Bogaty wybór dachówek o charakterze rustykalnym i śródziemnomorskim sprowadzanych z Włoch, Hiszpanii czy USA pozwala na stworzenie najbardziej wyszukanych rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb i wymagań klientów. W asortymencie marki znajduje się szeroki wachlarz modeli dachówek oparty zarówno na ponadczasowych wzorach jak i nowoczesnych, doskonale wpisujących się w panujące trendy aranżacji domów.

Mnich- mniszka – nieprzemijająca elegancja

Proponowana dachówka stanowi jeden z najbardziej wyróżniających się modeli spośród wszystkich dostępnych w asortymencie marki. Wyjątkowość oferowanego elementu zadaszenia Mnich- Mniszka tkwi w unikatowym kształcie nie zmienionym od ponad dwóch tysięcy lat dzięki czemu stanowi najstarszą i najprostszą formę pokrycia dachowego. Oferowany model dachówki idealnie sprawdza się zarówno przy pracach renowacyjnych obiektów zabytkowych jak i nowych stylizacjach domów prywatnych. W asortymencie firmy występuje szeroki wybór dachówek z linii Mnich- mniszka obejmujący między innymi pokrycie dachowe :

Mnich-Mniszka SanMarco stanowiącego połączenie tradycyjnego piękna z nowoczesną technologią. Tworzone ze specjalnie wyselekcjonowanych odmian glin dzięki czemu zachowuje wysoką odpornością na czynnik zewnętrzne będąc doskonałym scaleniem estetyki z trwałością.

Szeroki wybór kolorystyczny oraz systemowe akcesoria ceramiczne umożliwiają zastosowanie dachówki zarówno w projektach o charakterze typowo rustykalnym jak i budynków współczesnych.

Giverny Terreal France- nowoczesna odsłona

W ofercie dystrybutora dostępne są również płaskie dachówki zakładkowe ceramiczne, wpisujące się w obecny kunszt nowoczesnych budynków. Z pośród wielu dostępnych modeli płaskich zakładkowych ceramicznych pokryć dachowych unikalnym wzornictwem wyróżnia się Giverny Terreal France. Charakterystyczna cecha dachówki tkwi w jej mniejszym formacie oraz delikatnym załamaniu powierzchni u podstawy, podkreślającym formę oraz estetykę produktu. Oferowany model doskonale sprawdzi się jako pokrycie dachowe zarówno w nowoczesnej jak i tradycyjnej architekturze.

Dachówka Antyczna- klasyczna aranżacja

Inne rozwiązanie wśród proponowanych dachówek zakładkowych ceramicznych stanowi dachówka Antyczna. Oferowany model dachówki charakteryzuje nieoczywista forma wysokiej fali, rozszerzająca się u podstawy, a także łatwiejszy montaż, dzięki czemu z powodzeniem może zastąpić dachówki mnich-mniszka w projektach wymagających zachowania historycznego bądź śródziemnomorskiego wyglądu. Dodatkową zaletę dachówki Antycznej stanowią zakładki na górnych i bocznych krawędziach oraz wyprofilowane spody umożliwiające bezproblemowe dopasowanie podczas układania, a także doskonale uszczelniające połączenia między dachówkami. Utrzymana w śródziemnomorskiej naturalnej kolorystyce estetyka dachówki Antycznej, połączona z wysoką falą pozwala uzyskać efekt cieniowania na dachu i harmonię scalającą budynek z pięknem otoczenia.

Dachówki płaskie małoformatowe

W szerokim asortymencie dystrybutora znajduje się także rozmaita gama dachówek płaskich małoformatowych. Prosty a zarazem elegancki design oparty o tradycyjną dachówkę karpiówkę stwarza nieograniczone możliwości w zastosowaniu dachówki płaskiej małoformatowej, która doskonale podkreśla walory klasycznych jak i nowoczesnych projektów.

Więcej szczegółów na: dachyrustykalne.pl

Artykuły o tej firmie


Ekskluzywne piękno, które wydobywa prostota naturalnej i...
Dachówka karpiówka to mercedes wśród pokryć dachowych....
Pokrycie dachu jest swoistą kropką nad „i”...
Dachówka ceramiczna płaska to jedno z najchętniej...
Budujesz dom i zastanawiasz się, jaki kolor...
Budując dom, zależy nam, aby współgrał z...
Rynek pokryć dachowych pełny jest różnorodnych produktów,...

Słowa kluczowe: dachy, dachówka, dachówka włoska, mnich-mniszka, mnich, SanMarco, Terreal, dachówka płaska, dachówka śródziemnomorska, dachówka rustykalna, dach włoski, dachówka portugalka, dachówka na zabytki, dachówka antyczna, dachówka francuska, dach prowansji, dachówka postarzana, pokryciadachowe, dachówka ceramiczna, 30-letnia gwarancja, dachówka holenderka, dachówka wielkoformatowa, karpiówka, dachy wyjątkowe, ceramika na dach, gąsiory dachowe, FBM, Tognana, włoski styl, dach cieniowany, małe płaskie dachówki, dach w stylu angielskim, dachy rustykalne,