FORMGIPSAdres firmy:
48-210 Biała,
Solec 6,
woj. opolskie


Kontakt:
tel. +48 579 499 697
Email: [email protected]
WWW: formgips.pl

Godziny otwarcia:

Pn - Sob: 8:00 - 18:00FORMGIPS

O firmie


Prefabrykaty gipsowe posiadają powszechnie znane i cenione właściwości, które wykorzystuje się głównie do zabudowy różnorakich elementów wnętrza budynków (wanny, rury, kable, kominki). Płyty gipsowo-kartonowe znajdują też szerokie użycie przy tworzenia półek i sufitów podwieszanych, jednak montaż tych części nie zawsze jest łatwy, w związku z czym istotne jest doświadczenie w pracy z nimi. FORMGIPS to firma, która zaczynała działalność na krajowym rynku budowlanym na początku XXI w., a obecnie specjalizuje się w wykończeniu wnętrz. FORMGIPS, bazując na najnowszych osiągnięciach technologicznych, w szerokim zakresie wykorzystuje płyty kartonowo-gipsowe. Ich użycie zapewnia wysoki poziom estetyczny, jakość, bezpieczeństwo oraz skrócenie czasu wykonania i montażu przy jednoczesnej redukcji kosztów. Obok zabudowy poddaszy, montażu sufitów gipsowych i kasetonowych, FORMGIPS zajmuje się również gładzeniem i malowaniem ścian oraz sufitów, jest też licencjonowanym wykonawcą systemu RIGIPS.

PŁYTY GIPSOWO-KARTONOWE Z PERSPEKTYWY PROJEKTU

Produkty firmy FORMGIPS umożliwiają realizację nawet najbardziej nietypowych zleceń. Jeśli zależy nam na uzyskaniu oryginalnych, nietypowych kształtów – dzięki użyciu tego materiału łatwiej jest uwzględnić je w projekcie. Sprawia to, że cenią je architekci i dekoratorzy wnętrz. Wykończenia i obudowy posiadać mogą skomplikowane kształty, jak sufity podwieszane o formie łuku. Dzięki ułatwieniom w pracy architektów, którzy otrzymują produkt zgodnie ze zleceniem i według podanych rozmiarów, formatki produkcji FORMGIPS pozwalają też na skrócenie czasu przygotowania projektu i zmniejszenie kosztorysu.

PŁYTY GIPSOWO-KARTONOWE Z PERSPEKTYWY WYKONAWCY

Gotowe kształtki z płyt gipsowo-kartonowych produkcji firmy FORMGIPS stanowią znaczne uproszczenie przy wykończaniu wnętrz. Wykonawca ma do czynienia gotowym elementem nadającym się bezpośrednio do montażu. Dzięki gotowym formatkom objętych ofertą FORMGIPS czas montażu znacznie się skraca, jako że są one przykręcane do właściwej części konstrukcji, a szpachlowanie jest niezbędne tylko w pewnych miejscach. Gotowe elementy ułatwiają też unikanie pomyłek i błędów. Równie istotne są ułatwienia podczas transportu – unika się uciążliwego noszenia całych płyt, a prefabrykaty produkcji FORMGIPS nosi się pojedynczo, łatwo też mieszczą się na klatce schodowej czy w windzie.

PŁYTY GIPSOWO-KARTONOWE Z PERSPEKTYWY INWESTORA

Klejone formatki z płyt gipsowo-kartonowych produkcji firmy FORMGIPS to produkt trwały i mocny, szczególnie w porównaniu do płytek z aluminiowymi kątownikami. Wszelkie uszkodzenia łatwo naprawić bez wymiany całego elementu. Inwestor, wybierając gotowe elementy proponowane przez FORMGIPS otrzymuje produkt o wysokiej jakości pozwalający na precyzyjne wykonanie. Satysfakcje Klienta zapewnia idealnie wykonana zabudowa nie wymagająca poprawek, a dodatkowym atutem jest skrócony czas realizacji ze względu na pominięcie wielu czasochłonnych elementów montażu.

Inwestor widzi różnicę pomiędzy gotowymi elementami a elementami wykonywanymi w sposób tradycyjny przede wszystkim w kosztach całkowitych. W trakcie prac zużywana jest mniejsza ilość materiału. Jednocześnie skrócony zostaje czas wykonania pracy przez budowlańców – szczególnie w przypadku trudnych kształtów i form.

Więcej informacji na temat oferty firmy znajdziemy na stronie www.formgips.pl

Produkty i Usługi


Na zamówienie firma realizuje zamówienia z wykorzystaniem płyt kartonowo-gipsowych, w których skład wchodzą m.in.:

  • systemy do krzywizn,
  • systemy do wykończeń kątowych,
  • systemy gotowych elementów,
  • varioboard.

W ofercie przedsiębiorstwa znajdują się prefabrykaty gipsowe do wykończeń wnętrz w nietypowych kształtach, składające się z następujących rodzajów płyt:

  • płyty gipsowo-kartonowe zwykłe GKB,
  • płyty gipsowo-kartonowe impregnowane GKBI,
  • płyty gipsowo-kartonowe ogniochronne GKF.

Słowa kluczowe: producent i dystrybutor prefabrykatów z płyt gipsowych, prefabrykaty gipsowe, beton, FORMGIPS, systemy do krzywizn, wykończenia kątowe, gotowe elementy, płyty gipsowe, płyty z gipsu, gkb, gkbi, gkf,