Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.Adres firmy:
60-479 Poznań,
ul. Strzeszyńska 33,
woj. wielkopolskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 618425805
Email: office@glendimplex.pl
WWW: www.dimplex.pl

Glen Dimplex Polska Sp. z o.o.

O firmie


Glen Dimplex jest obecnie największą na świecie firmą produkującą elektryczne urządzenia grzewcze, zajmuje również uznane miejsce w branży AGD. Roczne obroty Grupy sięgają 1,5 mld euro, a zatrudnienie wynosi 8.500 osób.

 

Glen Dimplex pozostaje w prywatnych rękach i finansuje swój ciągły rozwój z własnych środków. Podstawą jej sukcesu jest polityka ciągłych inwestycji w budowanie marek, wprowadzanie innowacji w zakresie produktu oraz zapewnianie klientom produktów zgodnych z ich oczekiwaniami.

 

Grupa stosuje przedsiębiorcze podejście do zarządzania swoimi firmami w wymiarze międzynarodowym, unikając jednocześnie biurokratycznego stylu zarządzania. Podstawową filozofią jej działalności jest budowanie silnych, energicznych i skutecznych firm, od których oczekuje się pracy zgodnie z najwyższymi standardami wydajności, jakości i etyki, przy nacisku kładzionym na potrzeby klienta.

 

Wyjątkowy rozwój Grupy możliwy był dzięki entuzjastycznemu podejściu pracowników do wykonywanej pracy oraz ogromnemu wsparciu otrzymanemu od klientów i dostawców.

 

Marka Dimplex posiada ponad 30-letnie doświadczenie w rozwoju innowacyjnych i przyjaznych dla środowiska systemów pomp ciepła wykorzystujących wodę gruntową, glebę i powietrze zewnętrzne jako źródło energii cieplnej. Międzynarodowy certyfikat jakości dla pomp ciepła DACH/EHPS to gwarancja najwyższej jakości we wszystkich obszarach stosowania. System zarządzania jakością wg normy DIN EN ISO 9001 zapewnia ponadto niezmiennie wysoką jakość produktów Dimplex.

 

źródło: www.glendimplex.pl

Produkty i Usługi


Ogrzewanie i wentylacja:

 

Pompy ciepła
   - Pompy ciepła
   - Wentylacja z odzyskiem ciepła

 

Piece akumulacyjne
   - Z rozładowaniem dynamicznym
   - Z rozładowaniem statycznym
   - DuoHeat

 

Ogrzewanie komercyjne i przemysłowe
   - Kurtyny powietrzne
   - Nagrzewnice elektryczne
   - Promienniki podczerwieni

 

Instalowane urządzenia grzewcze
   - Grzejniki panelowe
   - Konwektory ścienne
   - Grzejniki łazienkowe

 

Przenośne urządzenia grzewcze
   - Konwektory


Kominki

Galeria


Artykuły o tej firmie


14.03.2018 | Ogrzewanie
Inwestorzy decydujący się na zakup pompy ciepła powinni zwrócić uwagę na wiele elementów – od odpowiedniego zaprojektowania urządzenia, poprzez wygodę jego obsługi, efektywność ekonomiczną, aż na designie kończąc. Niezależnie od tego, gdzie ma zostać zainstalowany dany system grzewczo-chłodzący, ważne jest odpowiednie jego dobranie, zgodnie z oczekiwaniami odbiorcy. Warto poznać możliwości, jakie dają najnowsze pompy ciepła.
28.10.2014 | Ogrzewanie
Zauważalne na rynku dążenie, aby jak najbardziej efektywnie wykorzystywać energię, stawia przed producentami ogromne wyzwania. O tym, że potrzeba jest matką wynalazku można się przekonać, śledząc wciąż poszerzającą się ofertę firmy Glen Dimplex, która obok innowacyjnych urządzeń grzewczych i chłodzących, produkuje również energooszczędne systemy wentylacyjne, zorientowane na komfortową pracę bez zbędnego marnotrawstwa energii.
23.06.2017 | Ogrzewanie
Pompy ciepła to jedne z najbardziej efektywnych systemów ogrzewania budynków przy jednoczesnym ogrzewaniu wody użytkowej. Wykorzystując ciepło dostępne w środowisku naturalnym, dostarczają je w nieograniczonej ilości do wybranych obiektów budowlanych – zarówno domów, jak i budynków publicznych. Ponadto, istotny jest również aspekt ekologiczny, jaki towarzyszy ogrzewaniu za pomocą pomp. To rozwiązanie chroni środowisko naturalne, przyczyniając się do zmniejszenia emisji CO2 do atmosfery.
19.07.2018 | Ogrzewanie
Wybierając powietrzną pompę ciepła do ogrzewania domu, trzeba dokładnie rozważyć, jakie urządzenie będzie dla nas najlepsze i zapewni komfort cieplny w budynku oraz ciągły dostęp do ciepłej wody użytkowej. Jakie urządzenie wybrać do dużego domu? Jaka pompa ciepła do mieszkania w bloku będzie najlepsza? Z pomocą przychodzi marka DIMPLEX, która od wielu lat dostarcza na rynek wysokiej jakości nowoczesne pompy ciepła.

Słowa kluczowe: