VASCO GROUP Sp. z o.o.Adres firmy:
59-220 Legnica,
ul. Jaworzyńska 295,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 698 609 526
tel. kom. +48 790 808 686
Email: [email protected]
WWW: www.vascoart.pl

VASCO GROUP Sp. z o.o.

O firmie


VASCO GROUP to kompleksowy dostawca rozwiązań grzewczych i wentylacyjnych działający nie tylko na terenie Europy, ale również w Japonii, Stanach Zjednoczonych, Chinach i Nowej Zelandii. Vasco Group obejmuje następujące marki: Vasco, Brugman oraz Superia. Vasco to wiodący producent grzejników dekoracyjnych, systemów wentylacji oraz ogrzewania i chłodzenia podłogowego, a także lider na rynku grzejników łazienkowych w krajach Beneluksu. Brugman i Superia gwarantują wysoką jakość grzejników płytowych i należą do najlepszych marek w tym sektorze. Grupa Vasco rozwija i optymalizuje produkty i rozwiązania systemowe tworząc idealny klimat pomieszczeń mieszkalnych. Jest to możliwe dzięki skoncentrowaniu się na indywidualnych potrzebach klientów. Poszukiwanie alternatywnych materiałów, oryginalnego wzornictwa i innowacyjnych metod produkcji przyniosło grupie już wiele międzynarodowych wyróżnień i nagród. Główna siedziba grupy znajduje się w Dilsen (Belgia). Cztery zakłady produkcyjne położone są w Tubbergen (Holandia), Zedelgem (Belgia), Dilsen (Belgia) i Legnicy (Polska). Od 17 maja 2018 VASCO Group należy do grupy Arbonia – szwajcarskiego producenta instalacji budowlanych.

VASCO produkuje grzejniki dekoracyjne od ponad 40 lat, gwarantując idealną synergię między komfortem a estetyką. Firma VASCO od lat konsekwentnie projektuje swoje grzejniki jako innowacyjne produkty w stylu minimalistycznym, często wykorzystując proste, geometryczne formy tak, aby grzejniki dekoracyjne VASCO były łatwe do zintegrowania w architekturze nowoczesnych wnętrz. VASCO od lat jest liderem innowacji, designu i sprzedaży w segmentach rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych w Europie, USA i w Japonii.

Produkty i Usługi


  • Grzejniki łazienkowe
  • Grzejniki pokojowe
  • Grzejniki do kuchni
  • Grzejniki do przedpokoju
  • Rekuperacja

Artykuły o tej firmie


Wciąż dozwolona w polskim prawie budowlanym wentylacja...
06.06.2016 | Grzejniki
Fakt, że wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła...
Gdyby wyłączyć muzykę i wyciszyć gwar ludzkich...
Planując instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła...

Słowa kluczowe: rekuperatory, grzejnik dekoracyjny, rekuperator, rekuperacja, vascoart, vasco, art, grzejniki, grzejniki dekoracyjne, rekuperacja, rekuperacja powietrza, rekupracaja w domu, rekuperacja a smog, rekuperacja a alergie