VASCO GROUP Sp. z o.o.Adres firmy:
59-220 Legnica,
ul. Jaworzyńska 295 ,
woj. dolnośląskie


Kontakt:
tel. +48 76 850 83 90
Email: [email protected]
WWW: www.vascoart.pl

VASCO GROUP Sp. z o.o.

O firmie


Spółka Vasco została założona w 1975 roku przez przedsiębiorcę z Limburgii. Firma od samego początku skupiała się na grzejnikach dekoracyjnych o innowacyjnym wzornictwie.

Vasco ustanowiło nowe standardy wzornicze i jakościowe w całej branży i miało znaczący wpływ na jej rozwój.

Siedziba firmy VASCO i główny zakład produkcyjny są zlokalizowane w Dilsen, w południowo – wschodniej Belgii. Sprzedaż odbywa się w całej Europie, a także w Japonii, Chinach i krajach Bliskiego Wschodu.  VASCO Group posiada zakłady produkcyjne zlokalizowane w Tubbergen (Holandia), Zedelgem (Belgia), Dilsen (Belgia) i w Legnicy (Polska).

VASCO przy produkcji swoich produktów stosuje wiele wysoko zaawansowanych technologii obróbki stali, w tym np. zastosowanie najwyższej jakości laserów do cięcia rurek i spawania, aby osiągnąć efekt niewidocznych spawów.

VASCO współpracuje z wieloma uznanymi na całym świecie architektami wnętrz, dzięki czemu VASCO stało się liderem europejskiego rynku grzejników dekoracyjnych i łazienkowych. Na ten moment grupa oferuje ponad 20 kolekcji grzejników dla każdego indywidualnego gustu i dla każdego możliwego wnętrza. W ramach każdej kolekcji istnieje wiele typów i modeli, a szerokie zakresy rozmiarowe pozwalają na swobodny dobór w nawet najbardziej eksponowanych miejscach, stając się integralną częścią projektu wnętrza. Grzejniki dekoracyjne VASCO są dostępne w prawie 100 kolorach, a dzięki zastosowanym technologiom posiadają 10 letnią gwarancję na lakier i szczelność.

 

Produkty i Usługi


  • Grzejniki łazienkowe
  • Grzejniki pokojowe
  • Grzejniki do kuchni
  • Grzejniki do przedpokoju
  • Rekuperacja

Artykuły o tej firmie


Wciąż dozwolona w polskim prawie budowlanym wentylacja...
06.06.2016 | Grzejniki
Fakt, że wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła...
Gdyby wyłączyć muzykę i wyciszyć gwar ludzkich...
Planując instalację wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła...

Słowa kluczowe: grzejniki, rekuperatory, grzejnik dekoracyjny, rekuperator, rekuperacja, vascoart, vasco, art,