Każdy element wnętrza wpływa na jego ostateczny wygląd. Obecnie ściana nie musi już pełnić drugoplanowej roli, a może zostać wartościową ozdobą wnętrza. Pomogą z tym panele ścienne Linerio. Wprowadzą do wnętrza wyjątkowy charakter i pomogą na wyznaczenie różnych stref w pomieszczeniu.

Efekt wizualny będzie zależeć od wyboru jednej z trzech linii – s, m lub l, które różnią się szerokością i głębokością szczebelków oraz kolorami. Linie dostępne w trzech kolorach – natural, mocca oraz chocolate świetnie sprawdzą się zarówno w domowych wnętrzach jak i hotelach czy restauracjach.
Najważniejsze cechy paneli Linerio:

Szybki montaż – panele montuje się łatwo i szybko na klej, można je dociąć do wymaganego rozmiaru za pomocą piły lub wyrzynarki.

Niska masa – panele wykonane są z polistyrenu, co zapewnia niewielką masę oraz łatwość transportu i montażu.

Praktyczny materiał – swoje wyjątkowe właściwości panele Linerio zawdzięczają materiałowi, z jakiego zostały wykonane. Polistyren jest lekki i wytrzymały, dzięki czemu panele można łatwo zamontować na klej, także w bardziej wymagających pomieszczeniach.

Nadają się do recyklingu – dzięki materiałowi, z jakiego zostały wykonane, panele Linerio w 100% mogą zostać poddane recyklingowi.

Polepszają izolację akustyczną – polistyrem, z którego są wykonane oraz przestrzenna struktura doskonale wycisza wnętrze oraz likwidują pogłos i echo w dużych pomieszczeniach.

Łatwe w utrzymaniu czystości – do czyszczenia wystarczy użyć wilgotnej szmatki z dodatkiem łagodnego środka myjącego.

fot. BEL-POL

Panele lamelowe Linerio l-line

Wyznacz różne strefy w domu dzięki panelom Linerio. Domowe biuro w salonie, czy sypialni?

Panele L-line o najszerszych szczebelkach zamontowane za biurkiem doskonale oddzielą strefę pracy od reszty pomieszczenia i sprawią, że kącik zyska nowy, przytulny charakter. Elegancki salon, przytulna sypialnia czy praktyczny przedpokój? Dopasuj kolor i wariant paneli Linerio do swoich potrzeb i oczekiwanego efektu.

fot. BEL-POL

Panele lamelowe Linerio M-line

Elegancki wystrój wnętrza potrzebuje stosownej oprawy.

Panele M-line mają o średniej szerokości szczebelków będą doskonałym tłem dla ulubionych mebli i obrazów, nie przytłoczą ich i nie zdominują, tworząc wspólnie harmonijną całość. Bohater drugiego planu, czy kluczowa ozdoba wnętrza? Panele Linerio odnajdą się w każdej roli.

fot. BEL-POL

Panele lamelowe Linerio S-line

Panele S-line o najwęższych szczebelkach podkreślają wysokość pomieszczenia, nadając mu niepowtarzalny klimat.

Układając je na wybranej ścianie, z powodzeniem można wyznaczyć wizualne strefy we wnętrzu, tworząc funkcjonalne, wyciszające tło. Pionowo, poziomo czy na ukos? To ty decydujesz w jaki sposób chcesz zamontować panele Linerio.

fot. BEL-POL


Data publikacji: 2021-12-10

Podobne technologie i poradniki


Ogrzewanie podłogowe gwarantuje znaczny komfort termiczny we...
Hygge to duńska filozofia szczęścia i czerpanie...
Wybór odpowiedniej podłogi do domu, mieszkania czy...
fot. BRICOFLOR | Gerflor Senso Samoprzylepne Premium...
fot. Bricoflor | GERFLOR SENSO CLIC PREMIUM...
Drewniane i kamienne dekory, wyczuwalna w dotyku...
Poddasze to bardzo ciekawa, a zarazem niełatwa...
Budując swój wymarzony dom należy pamiętać o...
Dobrze zamontowany taras będzie nam służył przez...
Drewniane i kompozytowe tarasy bardzo często są...