Szkolenia, doskonalenia… i miła atmosfera – to właśnie CELS

W dniach 18-19 maja odbyło się już kolejne cykliczne, spotkanie szkoleniowe Grupy CELS. W przepięknym i malowniczym Hotelu Palatium na Mazowszu spotkali się Doradcy – Techniczni, aplikatorzy oraz sympatycy Firmy CELS. Podczas spotkania nie zabrakło również fachowców z różnych branż budowlanych. Gościliśmy m.in. przedstawicielstwo kanadyjskiego producenta pianek poliuretanowych ICYNENE oraz reprezentantów firmy testy-szczelnosci.pl, z którą CELS ściśle współpracuje.

Profesjonalizm i gwarancja jakości …
Firma CELS jest jedną z największych firm zajmujących się ocieplaniem budynków pianką poliuretanową. Od kilku lat umacnia się na pozycji lidera wśród ociepleń pianką natryskową w Polsce. Obecnie posiadamy 8 zespołów aplikatorskich rozmieszczonych na 8 województwach w Polsce. Dzięki tak dużemu zasięgowi jesteśmy w stanie wykonać ponad 150 000 m2 izolacji budynków rocznie.
Od momentu pojawienia się na rynku polskim kanadyjskiego producenta pianek ICYNENE, firma nawiązała ścisłą współpracę i po dziś dzień jest jego największym odbiorcą. CELS jako Autoryzowany Wykonawca ICYNENE przechodzi coroczną weryfikację jakości obsługi inwestycji i wykonywania izolacji natryskowych pianką, przez co wszystkie wykonane przez nas projekty objęte są 25-cio letnią gwarancją producenta na właściwości termiczne i fizyczne. Wybierając naszą firmę masz gwarancję tego, że twój dom zyska trwałą, jednorodną i pozbawioną mostków termicznych izolację z pianki poliuretanowej.

Nowe, wyższe standardy ociepleń budynków ….
W trakcie weekendowego spotkania, zarówno doradcy jak i ekipy wykonawcze z różnych regionów kraju mogły wymienić się swoimi doświadczeniami.
Doradcy techniczni poznali nowe, wyższe standardy ociepleń budynków. Natomiast ekipy natryskowe mogły porozmawiać na temat szczelności oraz dokładności w wykonywaniu prac natryskowych. Panowie z testy-szczelnosci.pl pokazali naszym ekipom wykonawczym na co należy zwracać szczególną uwagę w różnego rodzaju budynkach, aby uniknąć nawet najmniejszych nieszczelności przy wykonywaniu natrysku pianki. Taka wymiana doświadczeń to doskonały sposób, by jeszcze bardziej dopracować aktualne standardy
w budownictwie. Nie zabrakło również szkoleń i powtórzeń z obowiązujących przepisów.
Przedstawiciel firmy ICYNENE przypomniał naszym ekipom wykonawczym jak krok po kroku wykonywać natrysk zgodnie z obowiązującą normą zharmonizowaną EN14315, która dotyczy wszystkich firm wykonujących izolacje metoda „in situ”. 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=3&v=9k6GlcglrsI

Grupa CELS to przede wszystkim ludzie …
Grupę CELS tworzą ludzie z prawdziwą pasją i doświadczeniem w zakresie współczesnego budownictwa. Nasi przedstawiciele to architekci oraz inżynierowie budowlani o różnych specjalnościach. Swoje doświadczenie zdobywali zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym, co pozwoliło im na zdobycie ogromnego doświadczenia w branży poliuretanów.
Nasze ekipy natryskowe to osoby z wieloletnim doświadczeniem w natrysku pianki otwarto i zamknięto komórkowej. Działają oni na najnowocześniejszym i sprawdzonym sprzęcie, co daje gwarancję jakości wykonywanych prac.
Zróżnicowane doświadczenie naszego zespołu sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego zadania, niezależnie czy jest to dom jednorodzinny, hala, biurowiec czy hotel. CELS do każdego projektu podchodzi indywidualnie i z ogromnym zaangażowaniem.
Naszym CELSEM są zawsze zadowoleni klienci!


Data publikacji: 2018-06-05

Podobne technologie i poradniki


11.06.2021 | Natryski pianki
Stosowana powszechnie w termomodernizacji zasada ochrony termicznej...
10.02.2021 | Natryski pianki
Każdy dach zaprojektowany jest z odpowiednim przeznaczeniem...
10.02.2021 | Natryski pianki
Użytkowanie domu lub innych obiektów bez termoizolacji...
27.07.2018 | Natryski pianki
Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w minionym miesiącu...
05.06.2018 | Natryski pianki
Kto zdecyduje się na ocieplenie poddasza, tego...
05.06.2018 | Natryski pianki
Utrzymywana w większości domów i mieszkań temperatura...
27.10.2017 | Natryski pianki
Ogromne znaczenie dla zmniejszenia zużycia energii, która...
09.10.2017 | Natryski pianki
W przypadku budynków gospodarczych oraz przemysłowych najczęściej...
28.06.2017 | Natryski pianki
Piana otwartokomórkowa jak sama nazwa wskazuje, w...
06.05.2016 | Natryski pianki
Dlaczego warto stawiać na piany poliuretanowe? Jeżeli...