Stelaż podtynkowy z wbudowanym pomporozdrabniaczem

Saniwall Pro UP to odświeżona i ulepszona wersja popularnego na naszym rynku stelaża podtynkowego z wbudowanym rozdrabniaczem – Saniwall Pro. Nowy model wyposażony jest w najnowszy model rozdrabniacza z łatwym dostępem serwisowym oraz w stelaż i przycisk spłukiwania pochodzący od firmy GROHE. Saniwall Pro UP wyróżnia się również dołączanym do zestawu szklanym frontem, który nadaje urządzeniu elegancji i szyku.

SANIWALL Pro UP jest specjalnym stelażem podtynkowym z wbudowanym sanirozdrabniaczem umożliwiającym łatwe podłączenie każdej miski sedesowej, prysznica, bidetu, pisuaru oraz umywalki. Montuje się go bezpośrednio za podwieszaną miską sedesową, zapewniając estetyczną i dyskretną instalację. Stelaż podtynkowy od firmy GROHE został specjalnie opracowany w celu wbudowania rozdrabniacza.

W zestawie do Saniwall Pro UP dodawany jest szklany front. Dzięki niemu urządzenie wygląda nie tylko estetycznie ale również ekskluzywnie. Na pewno znajdzie swoje zastosowanie w pomieszczeniach najbardziej wymagających i uczulonych na wygląd klientów. Poza czysto wizualnymi względami, szklany front jest również niezwykle praktyczny, bowiem stanowi on również swoistą rewizję do urządzenia. Dostęp odbywa się poprzez zdjęcie górnej części maskownicy. Rozdrabniacz wyposażony jest w system łatwego dostępu serwisowego. Oznacza to że wymiana części eksploatacyjnych lub usunięcie ewentualnego zatoru odbywa się bez konieczności wymontowania urządzenia.

SANIWALL Pro UP dopasowuje się do wszystkich modeli podwieszanych misek sedesowych. SANIWALL Pro UP wyposażony jest w system podwójnego spłukiwania 3 / 6 litra w celu oszczędności wody. Sprzedawany jest w zestawie z chromowanym przyciskiem spłukiwania od firmy GROHE.

Urządzenie otrzymało certyfikat AFISB BIEN VIVRE, który potwierdza, że jest on produktem wysokiej jakości, zapewniającym optymalny poziom komfortu osobom o ograniczonej mobilności.

Więcej o urzadzeniu dowiecie się Państwo ze strony www.sfapoland.pl

 


Data publikacji: 2017-10-02

Podobne technologie i poradniki


01.02.2018 | Pompy
Przyjęta przez Polskę unijna konwencja AGN zobowiązuje...
06.11.2017 | Pompy
Począwszy od listopada 2016 r. Zenit przeprowadza...
02.10.2017 | Pompy
Wszyscy wiemy jak wiele problemów mogą sprawiać...
02.10.2017 | Pompy
Czasami chcielibyśmy zmienić istniejącą łazienkę np. powiększając...
02.10.2017 | Pompy
Pompy do ścieków szarych i wody brudnej...
02.10.2017 | Pompy
W ofercie SFA pojawiła się nowa, zatapialna...
12.09.2017 | Pompy
Przepompownia ścieków miejska w Reinachaargau w Szwajacarii...
28.08.2017 | Pompy
Pompy nowej serii Zenit Chopper podobnie jak...