Zgrzewarki do rur

Zgrzewarki doczołowe i warsztatowe

Firma Dezet istnieje na rynku już od 1986 roku i oferuje różne typy zgrzewarek do rur. Flagowym produktem przedsiębiorstwa jest opracowane przez nie urządzenie do polifuzyjnego zgrzewania rur z tworzyw termoplastycznych przy montażu sieciowego przesyłu różnego rodzaju mediów.

Zgrzewarka doczołowa Dezet HRDH-160
Oferowane przez firmę Dezet zgrzewarki różnią się mocą płyty grzejnej oraz średnicami zgrzewanych rur.
Hydrauliczna zgrzewarka doczołowa Dezet HRDH-160 przeznaczona jest do rur z tworzyw termoplastycznych: PE, HDPE, PP, PVDF i ma zastosowanie
w miejscu budowy lub w warsztacie. Zakres zgrzewania urządzenia to 63-160 mm średnicy Korpus zgrzewarki jest wyposażony w cztery główne zaciski, przy czym trzeci zacisk jest osiowo przesuwany i regulowany. Płyta grzejna z oddzielnym systemem kontroli pokryta jest PTFE i jest wyjmowana. W standardowym wyposażeniu urządzenia znajduje się elektryczna frezarka z podwójnymi ostrzami odwracalnych krawędzi tnących. Agregat hydrauliczny zapewnia zgrzewanie o dobrej kompresji.
Zgrzewarka wykonana jest z lekkich i wysokiej wytrzymałości materiałów, o konstrukcji prostej i łatwej w obsłudze. Niskie ciśnienie początkowe zapewnia niezawodną jakość zgrzewania rur o małych średnicach, a oddzielny dwukanałowy zegar pokazuje czas stapiania i chłodzenia. Wysokiej dokładności miernik ciśnienia wskazuje wyraźne odczyty.
Siła docisku zgrzewania, temperatura zgrzewania, czas zgrzewania mogą być ustawione i zapisane w rejestratorze. Migająca lampka kontrolna monituje fazy zgrzewania. Możliwa jest automatyczna blokada regulacji ciśnienia podczas procesu wygrzewania i ciśnienia podczas przełączania. Urządzenie pozwala na rejestrowanie danych z 2000 zgrzewów. Mogą być one drukowane w zestawieniu albo pojedynczo, każdorazowo natychmiast po zgrzewaniu. Dla łatwego śledzenia danych zgrzewania mogą być one przesyłane do urządzenia magazynującego poprzez gniazdo USB i przechowywane jako niemodyfikowany plik. Dane mogą być również przekształcane do programu Excel na łatwiejsze do wyszukiwania i drukowania.
Tylko prawidłowy proces zgrzewania wszystkich rzeczywistych parametrów zgodności jest zapisywany i pełna lista może być wydrukowana. Wszelkie rzeczywiste parametry zgrzewania, które przekraczają granicę błędu, zostaną wyświetlone jako awaria zgrzewania, ponieważ są wymienione w wykazie błędów jako niekompletne.

 

zgrzewarka doczołowa hrdh160 zgrzewarki do rur doczołowe hdrh160fot. Dezet

 

Zgrzewarka doczołowa HRDH-800
Jednym z większych urządzeń w ofercie Dezet jest zgrzewarka doczołowa do rur z tworzyw termoplastycznych: PE, HDPE, PP, PVDF typ HRDH-800. Zakres zgrzewania urządzenia wynosi 630-800 mm średnicy.
Korpus zgrzewarki jest wyposażony w cztery główne zaciski (trzeci zacisk osiowo przesuwany i regulowany). Płyta grzejna jest wyjmowana, pokryta PTFE (z oddzielnym systemem kontroli temperatury).
Standardowo zgrzewarka wyposażona jest w elektryczną frezarkę z podwójnymi ostrzami odwracalnych krawędzi tnących. Zgrzewanie o dobrej kompresji zapewnia agregat hydrauliczny. Urządzenie umożliwia zgrzewanie wysokiej jakości nawet rur o małych średnicach dzięki niskiemu ciśnieniu początkowemu.
Oddzielny dwukanałowy zegar pokazuje czas stapiania i chłodzenia, a dokładny miernik ciśnienia wskazuje wyraźne odczyty.
W zgrzewarce zamontowany jest czujnik przemieszczenia dla bardzo dokładnych rejestrów zgrzewalniczych. Siła docisku zgrzewania, temperatura zgrzewania, czas zgrzewania mogą być ustawione i zapisane w rejestratorze.
Ciekłokrystaliczny wyświetlacz pokazuje ustawienia oraz aktualną wartość ciśnienia, temperatury, czasu i innych procesów zgrzewania. Istnieje możliwość drukowania kolejnych procesów zgrzewania.

 

zgrzewarka doczołowa hrdh800 zgrzewarka do rur hrdh800fot. Dezet

Urządzenie jest bardzo intuicyjne w obsłudze. Możliwa jest automatyczna blokada regulacji ciśnienia podczas procesu wygrzewania i ciśnienia podczas przełączania.
Podobnie jak w przypadku innych modeli, również tu istnieje możliwość rejestrowania danych z 2000 zgrzewów, które mogą być drukowane w zestawieniu albo pojedynczo, każdorazowo natychmiast po zgrzewaniu. Mogą być one przesyłane do urządzenia magazynującego poprzez gniazdo USB i przechowywane jako niemodyfikowany plik lub zapisywane w programie Excel.
Zestaw zawiera żuraw i wciągarkę i ma 12 miesięcy gwarancji, ponadto firma świadczy usługi serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.

Ze szczegółową ofertą firmy można zapoznać się na stronie: www.dezet.eu

 

 

00-898 Warszawa, al. Solidarności 129/131, woj. mazowieckie
tel. 227362234, 503503049,


Liczba odwiedzin: 1128 | Data publikacji: 2014-09-22

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:


Podobne artykuły


Ogrzewanie podłogowe w Polsce jest dziś nie...
Tempo, w jakim ewoluuje rynek, często stawia...
Pompy dozujące oraz pompy lakiernicze SAMES KREMLIN...
Można mnożyć branże, które w toku codziennej...
Niezawodność, łatwość obsługi, atrakcyjna cena. Czy jeden...
Coraz więcej gospodarstw domowych stawia na własne...
Budowa parkingów, dróg, obsługa zaplecza produkcyjnego –...
Zbiorniki hydroforowe doskonale sprawdzają się zarówno w...
Analizatory i mierniki gazu czy analizatory spalin...
Betoniarnie mobilne to przyszłość branży budowlanej. Do...
Kontrola rolet zewnętrznych, wewnętrznych, screenów oraz markiz...
Agregaty malarsko-szpachlarskie, agregaty tynkarskie, zacieraczki do tynków...
Detektory gazu i tlenku węgla czy analizatory...
Żaluzje i rolety chronią nas przed nadmiernym...
Czasy, w których pracownicy budowy musieli wykorzystywać...
Stan polskich dróg pozostawia wiele do życzenia...
Transportery, linie technologiczne, taśmy transportujące i podajniki...
Szybko, ekonomicznie, sprawnie – takie zadania inwestorzy...
Procesy przemysłowe, w których udział biorą substancje...
Każdy budowlaniec wie, że na efekt finalny...
Produkcja osłon okiennych i drzwiowych wymaga przede...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. małopolskie
woj. podkarpackie
woj. śląskie

Słowa kluczowe: zgrzewarka doczołowa, zgrzewarka warsztatowa, zgrzewanie rur
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy