SpeedFloor – posadzki przemysłowe i nie tylko

Trwała podłoga do różnego rodzaju pomieszczeń, od domów przez biura po warsztaty, fabryki i stajnie, którą można błyskawicznie układać i demontować to rozwiązanie, które redukuje koszty montażu oraz umożliwia jej ponowne wykorzystanie w nowej przestrzeni. Taką swobodę dają posadzki SpeedFloor, które łączą w sobie niezwykłą łatwość montażu z doskonałą trwałością, dzięki czemu można je zastosować nawet w obiektach przemysłowych. Zdemontowane posadzki można bez problemu ponownie zainstalować w dowolnym miejscu. Te specjalne, łączone płyty PCV układa się bez użycia specjalnych narzędzi z prędkością nawet do 100 m2 na godzinę!

Posadzki przemysłowe w nowoczesnej wersji
Błyskawiczny montaż posadzki to niezwykła wartość dla odbiorców indywidualnych oraz komercyjnych. Koszty instalacji są bowiem zredukowane do minimum, a układanie podłogi jest niezwykle szybkie oraz w większości przypadków nie wymaga użycia specjalistycznych narzędzi ani klejów. Pozwala to na wykonanie posadzki bez wstrzymywanie normalnego funkcjonowania obiektu i można ją eksploatować bezpośrednio po ułożeniu.

 

fot. SpeedFloor

Dodatkową zaletą posadzki SpeedFloor, jest możliwość jej demontażu. Daje to zupełnie nowe możliwości w zakresie kreatywnego wykorzystania posadzki przemysłowej. Jej ponowne układanie w innych miejscach sprawia, że inwestycja w taki materiał może znacznie obniżyć koszty wielu projektów, chociażby w branży eventowej. Bardzo ważną zaletą posadzki w technologii SpeedFloor jest możliwość jej recyklingu, co wpływa na proekologiczność wielu inwestycji.

 

fot. SpeedFloor

Nowe możliwości dzięki posadzkom typu SpeedFloor
Specjalne płyty PCV, łączone zamkami Fortelock, stanowiące grupę produktów SpeedFloor, cechują się bardzo dużą wytrzymałością na obciążenia. Płytki, produkowane w nowoczesnej technologii wtrysku, są niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu z powodzeniem można je stosować na dowolnych powierzchniach zarówno prywatnych jak też publicznych.. Są one nie tylko odporne na obciążenia mechaniczne, ale także chemiczne. Technologia szybkich posadzek SpeedFloor doskonale sprawdza się m.in. w serwisach samochodowych, garażach oraz warsztatach, fabrykach, magazynach, a także w pomieszczeniach rolniczych i stajniach.

fot. SpeedFloor

Dopasuj posadzkę do swoich potrzeb
Różnorodna kolorystyka, design oraz warianty nawierzchni oferowanych płytek sprawiają, że rozwiązanie spełnia wymogi nie tylko techniczne, ale także estetyczne. Te podłogi z powodzeniem można stosować w trakcie wystaw, targów, konferencji, eventów i wesel, a także na siłowniach, w szkołach, bawialniach, restauracjach i sklepach. Producent oferuje kilka linii produktowych.

 

fot. SpeedFloor

Posadzki przemysłowe w wersji standard przeznaczone są do miejsc narażonych na bardzo duże obciążenie, takich jak fabryki i magazyny. Z kolei wersja light doskonale nadaje się do centrów fitness, warsztatów, serwisów oraz biur, gdzie występują obciążenia średnie i niskie. Linia invisible to posadzka z ukrytymi zamkami, parametrami dorównująca posadzce standard. Dodatkowo, dla specjalnych potrzeb, oferowana jest również posadzka z dekoracyjną nawierzchnią oraz ekonomiczna wersja posadzki, pochodząca częściowo z recyklingu.

 

fot. SpeedFloor

Speedfloor- posadzka jakiej nie znacie!
Rozwiązania SpeedFloor cechują się niezwykłą łatwością konserwacji i czyszczenia. Posadzka jest odporna na zabrudzenia, np. olejem silnikowym, płynami eksploatacyjnymi, błotem, farbą czy sokami oraz łatwa w utrzymaniu czystości, można ją zamiatać i zmywać przy użyciu ogólnodostępnych środków czystości, które nie zmieniają jej walorów ani kolorystyki. Posadzki te są odporne na wilgotność podłoża, a ponadto tłumią drgania, zmniejszają hałas i poprawiają izolacyjność termiczną.

 

fot. SpeedFloor

Posiadają nawierzchnię antypoślizgową, co znacznie wpływa na bezpieczeństwo dla wszystkich użytkowników danej przestrzeni i pozwala je wykorzystać w praktycznie każdym miejscu. Posadzki sprawdzają się zarówno na halach przemysłowych, warsztatach, parkingach jak i w budynkach użyteczności publicznej, takich jak szkoły, internaty, galerie handlowe, hotele czy biura. Rozwiązanie SpeedFloor zazwyczaj nie wymaga specjalistycznego przygotowania podłoża, tym samym przyspieszając montaż i do minimum obniżając jego koszty. Niezwykła wytrzymałość płytek oraz gwarancja od 3 do 6 lat, z możliwością przedłużenia do 12 lat oferowana przez producenta sprawia, że jest to bezpieczna i trafna inwestycja.

 

fot. SpeedFloor

Doradztwo i terminowość
Niezwykle szerokie możliwości zastosowania posadzek oraz wysokiej jakości doradztwo techniczne ze strony firmy ABS Skater, oferującej posadzki w technologii SpeedFloor jest gwarancją zadowolenia inwestorów. Firma nie tylko pomaga odbiorcom dobrać odpowiednie rozwiązanie do określonego projektu na życzenie, ale również zapewnia prawidłowe przygotowanie podłoża i montaż posadzki. Właściwe rozpoznanie potrzeb Zamawiającego, wiedza i doświadczenie pracowników pozwalają wybrać rozwiązanie dokładnie pod potrzeby Inwestora. W ofercie przedsiębiorstwa możemy znaleźć znacznie więcej technologii dedykowanych dla posadzek przemysłowych oraz komercyjnych. Firma oferuje przystępne ceny oraz terminowe realizacje. Odbiorcy cenią ją za wysoką jakość prac oraz rzetelność.


fot. SpeedFloor

Z pełną ofertą produktów w technologii typu SpeedFloor można zapoznać się na stronie: www.speedfloor.pl

 

50-512 Wrocław, ul. Tarnogajska 11-13, woj. dolnośląskie
tel. +48 664 483 453,


Liczba odwiedzin: 1674 | Data publikacji: 2018-11-09

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Skorzystaj z formularza kontatowego poniżej:

Podobne artykuły


03.01.2020 | Posadzki przemysłowe
Najczęstszym elementem w obiekcie, który jest wykonywany...
11.05.2018 | Posadzki przemysłowe
Posadzki z betonu pod tarczę antyrakietową w...
28.01.2014 | Posadzki przemysłowe
Jednym z najważniejszych elementów konstrukcji budynków przemysłowych...
13.04.2017 | Posadzki przemysłowe
Wybierając podłogę kierujemy się nie tylko względami...
21.05.2020 | Posadzki przemysłowe
Tego typu podłogi cechuje duża odporność na...
26.11.2019 | Wykańczanie wnętrz
Wymagania użytkowników wobec posadzek przemysłowych nieustannie rosną....
Płaski dach budynku wbrew pozorom nie musi...
15.04.2020 | Izolacje
Efektywna termoizolacja budynków mieszkalnych oraz pomieszczeń przemysłowych...
Osiadanie budynku i pękanie ścian
Niewłaściwe zagęszczenie gruntu na początkowym etapie budowy...
budowa hali stalowej
Firma JAKON od 1989 roku zajmuje się...
25.06.2018 | Natryski pianki
Izolacje posadzek, dachów, poddaszy, ścian w budownictwie...
21.12.2016 | Ogrzewanie
„Kto stoi w miejscu, ten się cofa”....
Wraz z modą na styl industrialny przyszedł...
26.03.2015 | Izolacje
Idea energooszczędności i ochrony budynków przed negatywnym...
04.11.2014 | Posadzki przemysłowe
Rozwój technologii sprawia, że tradycyjne metody zabezpieczania...
03.11.2014 | Beton komórkowy
O rosnącej popularności pianobetonu stanowi korzystny stosunek...
14.07.2014 | Posadzki przemysłowe
Posadzki żywiczne i cementowe najczęściej kojarzą nam...
21.05.2019 | Beton komórkowy
Budowa posadzki wiąże się z dokonywaniem wielu...
Obok mebli i bibelotów, które dopełniają dzieła,...
03.03.2021 | Posadzki przemysłowe
Prawidłowy dobór i wykonanie podkładu to klucz...
23.04.2020 | Posadzki przemysłowe
Odgłosy kroków czy upadających przedmiotów, szum wody...
16.01.2020 | Posadzki przemysłowe
Bezpieczne nawierzchnie, dostępne na rynku w formie...

Firmy z tej branży


Szukasz innej firmy z Twojej okolicy, która działa w tej branży? Poniżej przedstawiliśmy wybrane firmy z tej branży.
woj. łódzkie
woj. łódzkie
woj. śląskie
woj. łódzkie

Słowa kluczowe: posadzki przemysłowe, speedfloor, błyskawiczny montaż posadzki, abs skater
porozmawiaj
z ekspertem
Chcesz porozmawiać z ekspertem?
Zostaw swój numer a oddzwonimy