Drewniane Zielone DomyAdres firmy:
37-632 Stary Dzików,
ul. Kopernika 2a ,
woj. podkarpackie


Kontakt:
tel. kom. 884 990 884
Email: [email protected]
WWW: drewnianezielonedomy.pl

Drewniane Zielone Domy

O firmie


Firma Drewniane Zielone Domy powstała w 2011 roku i od samego początku specjalizowała się w zakresie ekologicznego, przyjaznego środowisku i człowiekowi budownictwa drewnianego. W ciągu dziesięciu lat istnienia przedsiębiorstwa, jego portfolio sukcesywnie poszerzało się o kolejne realizacje, wśród których znajdują się zarówno domy jednorodzinne, jak również szeregowe, wypoczynkowe i garaże.

Skandynawski surowiec, skandynawski design

Oferowane przez producenta drewniane domy powstają ze skandynawskiego surowca, który jest ceniony na całym świecie za doskonałą jakość. Swoją stabilność i wytrzymałość drewno ze Skandynawii zawdzięcza niewielkim i stałym przyrostom wtórnym, co związane jest z surowym klimatem panującym na północy Europy. Następnie drewno jest suszone, impregnowane i strugane czterostronnie, co przekłada się na jego odporność na działanie czynników atmosferycznych, szkodników, pleśni, grzybów i ognia. Te świetne parametry potwierdzają certyfikaty wytrzymałościowe.

Firma Drewniane Zielone domy oferuje klientom domy w technologii szkieletowej, która konstrukcyjnie inspirowana jest stylem norweskim, cieszącym się ogromną popularnością. Takie budownictwo swoją mocną pozycję i świetne opinie zawdzięcza doskonałym parametrom technicznym, wieloletniej żywotności oraz zdrowemu mikroklimatowi panującemu wewnątrz. Atutem technologii szkieletowej jest też szybki czas budowy, energooszczędność oraz fakt, że jest przyjazna środowisku.

W ofercie producenta znajdują się także domy produkowane w standardzie energooszczędnym i pasywnym. Możliwy jest ponadto montaż najnowocześniejszych rozwiązań pozwalających na wykorzystanie odnawialnych źródeł energii, jak pompy ciepła, wodne, czy systemy inteligentnego sterowania domem.

Z Polski do… Skandynawii

Dopracowana w każdym calu technologia oraz dbałość o detale, które znacząco wpływają na wygodę mieszkańców oraz podnoszą ich komfort życia sprawiają, że firma Drewniane Zielone Domy została doceniona również za granicą. Na swoim koncie polski producent ma liczne domy szkieletowe jednorodzinne zbudowane w Polsce i Skandynawii, jak również prestiżową realizację całego osiedla piętrowych domów w technologii szkieletu drewnianego w Norwegii. Łączą one najwyższy standard wykonania i energooszczędność z nieprzeciętnym designem, który nadaje drewnianemu budownictwu wielorodzinnemu nowy wymiar.

Mocną stroną firmy Drewniane Zielone Domy jest indywidualne podejście do klienta, który – jako przyszły mieszkaniec drewnianego domu – decyduje o architekturze budynku, jego wielkości, standardzie ocieplenia czy wykończenia. Dzięki temu osoby powierzające temu producentowi budowę domu drewnianego mogą mieć pewność, że będzie on precyzyjnie skrojony na miarę potrzeb i oczekiwań.

Produkty i Usługi


  • Inteligentne domy
  • Skandynawskie domy
  • Akcesoria i meble

Artykuły o tej firmie


20.12.2022 | Domy drewniane
Budowa domu drewnianego całorocznego to zyskująca coraz...
02.12.2019 | Domy drewniane
Drewniany, uroczy domek poza miastem – to...
domy drewniane
20.11.2018 | Domy drewniane
Czy możliwe jest połączenie nowoczesności i naturalności...
13.02.2017 | Domy drewniane
Drewno jako materiał budowlany kojarzone jest zazwyczaj...
11.12.2015 | Domy drewniane
Trwały, energooszczędny i zdrowy – taki powinien...

Słowa kluczowe: drewniane domy, skandynawskie domy, projekt domu, domy drewniane, projekty domu, projektowanie domu, domy zielone,