DREWNIANE ZIELONE DOMY A. Pawlik, G. Holte s.c.Adres firmy:
37-632 Stary Dzików,
ul. Kopernika 2a ,
woj. podkarpackie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. kom. 884 990 884
Email: kontakt@drewnianezielonedomy.pl
WWW: www.drewnianezielonedomy.pl

DREWNIANE ZIELONE DOMY A. Pawlik, G. Holte s.c.

O firmie


Firma "Drewniane Zielone Domy" istnieje od 2011 roku i powstała jako filia firmy "Holte Eiendom As" w wyniku potrzeb rynku polskiego. Specjalizujemy się w budowie domów jednorodzinnych szeregowych, wypoczynkowych oraz garaży, w systemie szkieletowym.

 

Podchodzimy indywidualnie do Klienta, dlatego to Klient decyduje o wielkości, architekturze oraz zakresie zlecanych prac. Duża ilość zadowolonych klientów w Norwegii jest potwierdzeniem naszej uczciwości, rzetelności, terminowości oraz wysokiej jakości usług.

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


13.02.2017 | Domy drewniane
Drewno jako materiał budowlany kojarzone jest zazwyczaj jednoznacznie – to surowiec ekologiczny, przyjazny środowisku naturalnemu, a jednocześnie dość „staromodny”, przypisywany raczej do wiejskiej, rustykalnej prostoty niż nowoczesności. O tym, jak bardzo takie przekonanie jest błędne, można się przekonać śledząc ofertę firmy Drewniane Zielone Domy, która w swoich całorocznych domach skandynawskich oferuje montaż najnowocześniejszych technologii: pomp ciepła, wodnych czy gotowych systemów dla domów inteligentnych. A to wszystko przy zastosowaniu naturalnych i przyjaznych dla zdrowia człowieka materiałów.

Słowa kluczowe: