Future Gardens Burdziałowska Sp. J.Adres firmy:
41-100 Siemianowice Śląskie,
ul. Krupanka 83,
woj. śląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 322010563
tel. kom. 728322191
Email: sklep@petrabet.pl
WWW: www.petrabet.pl

Future Gardens Burdziałowska Sp. J.

O firmie


Firma Petrabet od początku swojej działalności zajmuje się zarówno wspomaganiem projektowym aranżacji ogrodów jak i produkcją elementów wzbogacających świat ogrodów.


Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą produkcyjną z ukierunkowaniem na zagospodarowywanie terenów zielonych takich jak przydomowe ogrody, place czy skwery. Nasze produkty znajdą również zastosowanie w kawiarniach czy restauracjach.


Podstawowym materiałem, z którego wytwarzamy niepowtarzalne imitacje drewnianych desek, pieńków czy palisad, jest beton. Nasze produkty znajdują zastosowanie w elementach ogrodowych i małej architektury, takiej jak: ścieżki ogrodowe, chodniki, elewacje, tarasy, schody, altany, podłogi, obrzeża czy krawężniki. Mogą być także przeznaczane do użytku komercyjnego jako elementy tarasów lub ogródków.
 

Produkty i Usługi


Galeria


Artykuły o tej firmie


28.02.2018 | Galanteria ogrodowa
Ogród bezsprzecznie kojarzy się z bezpieczeństwem i odpoczynkiem. To właśnie wymarzony, piękny ogród jest często główną przyczyną, dla której decydujemy się na przeprowadzkę z mieszkania do domu. Dzisiaj, dzięki Future Gardens, marzenie o pięknym ogrodzie można spełnić praktycznie nie wychodząc z domu – bez potrzeby biegania po szkółkach ogrodniczych, sklepach z małą architekturą ogrodową czy marketach budowlanych.
14.07.2014 | Galanteria ogrodowa
Drewno w zastosowaniach na zewnątrz budynków przy wszystkich swoich zaletach, jak naturalność czy piękny wygląd, ma również jedną podstawową wadę: utrzymanie jego atrakcyjnego wyglądu jest trudne i wymaga regularnie ponawianych zabiegów konserwacyjnych. Jeśli więc zależy nam, aby w przestrzeni wokół domu zachować estetykę drewna, ale nie być zmuszonym do jego czasochłonnego zabezpieczania, to warto poszukać na rynku jakiejś alternatywy. Jedną z możliwości są palisady, deski czy pieńki wykonane z betonu, które – choć do złudzenia przypominają drewno – to są jednak od niego znacznie trwalsze.
08.06.2015 | Galanteria ogrodowa
Drewno pięknie prezentuje się w ogrodzie, jednak podatność tego naturalnego materiału na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych sprawia, że musimy regularnie zabezpieczać wykonane z niego elementy odpowiednimi preparatami. Czy jest jakaś szansa, aby cieszyć się urokiem drewna w ogrodzie, a zarazem nie być zmuszonym do czasochłonnych prac konserwacyjnych? Odpowiedź na to pytanie znaleźli eksperci z firmy 4 Globe sp. z o.o., właściciela marki BDO - Betonowe Drewno Ogrodowe.
01.04.2015 | Galanteria ogrodowa
Ogród niezaprzeczalnie jest wizytówką domu, bo to właśnie on jest częścią posesji widoczną z ulicy. Poza tym jest też miejscem, które w ciepłe dni ma być dla nas azylem, gdzie można wypocząć po pracy czy zrelaksować się w weekend. Co można zrobić, aby nasz ogród stał się takim magicznym miejscem? Zapytaliśmy o to Michała Filarskiego z internetowego sklepu ogrodniczego Future Gardens, gdzie w jednym miejscu można zakupić rośliny, małą architekturę ogrodową, akcesoria ogrodnicze czy podłoża.
Dobór kwiatów, krzewów czy bylin do ogrodu nie jest łatwy. Trzeba uwzględnić nasłonecznie, rodzaj podłoża, dopasowanie kolorystyczne roślin. Dla laika może to okazać się bardzo trudne, a przecież nie każdy chce i może zatrudnić ogrodnika. W internetowym sklepie ogrodniczym Future Gardens zakupów z łatwością może dokonać także osoba, która niewiele wie o ogrodowych roślinach. Ułatwia to przejrzysty podział na kategorie, który jest kopalnią pomysłów także dla profesjonalistów i pasjonatów.

Słowa kluczowe: