ANAR – Wyłączny Przedstawiciel produktów ISOBOOSTER w PolsceAdres firmy:
96-200 Rawa Mazowiecka ,
ul. Mszczonowska 36,
woj. łódzkie


Kontakt:
tel. 468 166 190
Email: [email protected]
WWW: www.isobooster.pl

ANAR – Wyłączny Przedstawiciel produktów ISOBOOSTER w Polsce

O firmie


ANAR – NOWOCZESNE IZOLACJE TERMICZNE

Ocieplenie i termoizolacja to dziś jedne z najważniejszych aspektów budowy bądź renowacji wszelkiego rodzaju budynków. Nieodpowiednio dobrane lub wykonane potrafią generować bardzo duże straty finansowe. Istnieje bardzo wiele produktów używanych w tym celu, np. wełna mineralna czy też pianka poliuretanowa, a każdy posiada swoje dobre i złe strony. Najlepszą i nowoczesną izolację termiczną zapewnią produkty ISOBOOSTER, których wyłącznym dystrybutorem na terenie naszego kraju jest firma ANAR.

Nowoczesne izolacje termiczne

ISOBOOSTER to seria produktów pozwalających na zupełnie nowe podejście do kwestii obniżenia strat ciepła. Ich wszechstronne zastosowanie bierze się z wniosków wynikających z długotrwałych badań naukowych. Spotykamy je w bardzo wielu dziedzinach gospodarki, w tym w budownictwie. Jako materiał w 100% odporny na wpływ wilgoci jest to produkt idealny do ocieplenia i docieplenia poddaszy, jak też dachów i ścian. Mamy tu do czynienia z elementami lekkimi, o małym przekroju poprzecznym, przy czym ich giętkość oraz świetne parametry pozwalają na zróżnicowane zastosowanie.

Ocieplanie i docieplanie poddaszy

Produktów ISOBOOSTER używa się zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak też przemysłowym, czy drogowo-mostowym. Wykorzystuje się je przy ocieplaniu i docieplaniu strychów i poddaszy. Jednocześnie nadają się idealnie do pomieszczeń wykorzystywanych dla tak dziś popularnej aktywności w sferze wellness (SPA, sauna, basen) oraz chłodnictwie i przechowalnictwie. Przydatne są również w produkcji opakowań termoizolacyjnych.

Maty izolacyjne

Maty izolacyjne typu ISOBOOSTER zapewniają zabezpieczenie przed stopniową utratą izolacyjności charakterystyczną dla tradycyjnych materiałów. Szczególnie istotną cechą przy ocieplaniu poddaszy jest niska waga, nie powodująca obciążenia konstrukcji budynku. Istotny jest również niewielki przekrój, co pozwala na powiększenie przestrzeni użytkowej lub wzmocnienie efektu estetycznego. Co najważniejsze, maty te nie stanowią żadnego zagrożenia dla zdrowia mieszkańców gdyż nie pylą i nie wydziela się z nich żadna szkodliwa substancja.

Latem maty termiczne ISOBOOSTER odbijają ciepło powstałe podczas nagrzewania przez słońce pokrycia dachu i nie dopuszczają do wzrostu temperatury pomieszczeń. Zapewniają komfortowe warunki nawet w najcieplejszym okresie. W odróżnieniu od takich materiałów, jak wełna lub styropian, nie tracą właściwości termoizolacyjnych pod wpływem złych warunków atmosferycznych, takich jak deszcz czy śnieg. Im większa różnica temperatur, tym lepsza efektywność cieplna mat termicznych. Oznacza to dobrą izolację cieplną w każdej porze roku.

Firma ANAR udzieli wszelkich porad odnośnie potrzeb termoizolacyjnych danego budynku, udzielając równocześnie wsparcia przy pracach montażowych i remontowo budowlanych z użyciem mat termicznych ISOBOOSTER.

Więcej informacji o usługach proponowanych przez firmę ANAR znajdziecie Państwo na stronie www.isobooster.pl

Produkty i Usługi


  • ISOBOOSTER

Artykuły o tej firmie


04.07.2023 | Izolacje
Dach to miejsce newralgiczne w budynku –...
09.10.2022 | Izolacje
Po serii podwyżek, którym nie widać końca,...
05.10.2021 | Termoizolacja
Proces ocieplania dachów, poddaszy czy strychów stawia...
08.10.2020 | Izolacje
Termoizolacja budynków jest bardzo ważna w nowoczesnym...
24.10.2019 | Izolacje
Dlaczego ciepło przenika przez przegrody budowlane? Odpowiedzialne...
26.10.2017 | Izolacje
Ocieplenie poddasza jest niezbędne dla utrzymania komfortu...

Słowa kluczowe: izolacje, maty izolacyjne, isobooster, izolacje termiczne, ocieplanie poddaszy, anar, wyłączny Przedstawiciel produktów ISOBOOSTER w Polsce,