MULTISERWISAdres firmy:
47-300 Krapkowice,
ul. Prudnicka 40 ,
woj. opolskie


Kontakt:
tel. + 48 77 40 09 100÷101
Email: [email protected]
WWW: www.multiserwis.com.pl

MULTISERWIS

O firmie


Multiserwis – gwarancja najwyższej jakości wykonywanych zleceń

Przedsiębiorstwo Multiserwis Sp. z o.o. z siedzibą w Krapkowicach należące do koncernu Bilfinger SE, działa w Polsce od 1991 r.

Obecny model biznesowy to cztery podstawowe branże:
– Izolacje Przemysłowe
– Rusztowania Przemysłowe
– Usługi montażu w budownictwie
– Serwis Przemysłowy, realizowany poprzez drugą spółkę w Regionie Polska – Bilfinger Industrial Services Polska.

Wieloletnie doświadczenie oraz transfer know – how zdobyte na rynku polskim i europejskim stawia obecnie Multiserwis wśród liderów w każdej z wymienionych branż.

Zbudowana na zespołowej pracy wykfalifikowanych osób i oparta na solidnych filarach działalność firmy umożliwia realizację nawet najtrudniejszych zamówień. Multiserwis stworzył bardzo silną i unikatową organizację do kompleksowej obsługi swoich klientów począwszy od inżynieringu, poprzez dostawy, zarządzanie projektem, realizację i serwis w pełnej palecie świadczonych usług. Wyróżnia się najwyższą jakością usług oraz partnerską i etyczną obsługą klientów.

Firma od lat posiada zintegrowany system zarządzania HSEQ oraz kodeks etycznego postępowania w biznesie. Z przychodami w 2019 roku na poziomie 814 mln PLN stała się największym polskim przedsiębiorstwem w branży izolacji i rusztowań przemysłowych w Europie. Obecnie zatrudnia ponad 3800 pracowników na budowach w 10 krajach.

Izolacje przemysłowe

W rozbudowanej ofercie usług znajduje się szereg nowoczesnych technik izolacyjnych stosowanych w przemyśle, m.in.: izolacje cieplne, izolacje zimnochronne, izolacje akustyczne i ogniochronne. Przedsiębiorstwo projektuje i realizuje w całości nawet największe inwestycje w kraju, przykładem może być budowa bloków energetycznych w Elektrowni Opole, Jaworzno III, Turów i Bełchatów. W warsztacie centralnym produkowane są prefabrykaty na płaszcze ochronne z blachy, konstrukcje wsporcze oraz materace do izolacji. Dodatkowo wykonuje się elektryczne ogrzewania wspomagające czy montaż mniejszych instalacji.

Rusztowania przemysłowe

Firma gwarantuje obsługę każdej budowy począwszy od planowania poprzez projektowanie, dostawę, montaż i demontaż rusztowań. W ramach realizowanych usług oferuje również całodobowy serwis rusztowaniowy. Nieograniczone możliwości w zakresie specjalności konstrukcyjno – budowlanej umożliwiają wykonanie kompleksowej dokumentacji projektowej obejmującej m.in. obliczenia statystyczno-wytrzymałościowe oraz schematy montażu. Modułowa konstrukcja rusztowań umożliwia sprawną realizację skomplikowanych zleceń, a długoletnie doświadczenie uzyskane na budowach krajowych i zagranicznych gwarantuje najwyższy standard przeprowadzenia powierzonych realizacji. Firma posiada dużą ilość własnego materiału rusztowaniowego. Oferowane usługi obejmują przede wszystkim: przemysł energetyczny, chemiczny, cementowy oraz metalurgiczny.

Usługi montażowe w budownictwie

W pakiecie specjalizacji Multiserwis znajdują się także usługi montażowe w obszarze budownictwa tunelowego, inżynieryjnego oraz nadziemnego. Wysoce wykwalifikowana kadra złożona z fachowców w wielu dziedzinach zapewnia odpowiednią organizację pracy dostosowaną do aktualnych potrzeb inwestycji oraz znalezienie optymalnych rozwiązań dla nawet najbardziej skomplikowanych projektów. 

Firma świadczy usługi w zakresie prac budowlanych na każdym etapie realizacji projektu, łącznie z montażem infrastruktury i pracami wykończeniowymi. Rozległa oferta wykonawcza obejmuje m.in.: obsługę i konserwację maszyn drążących, produkcję i montaż segmentowych płyt tunelowych, obsługę szalunków mobilnych, montaż szalunków systemowych oraz montaż zbrojenia i betonowanie.

Serwis przemysłowy

Tą specjalnością w ramach koncernu Bilfinger SE w Polsce zajmuje się Bilfinger Industrial Services Polska, która świadczy usługi dla przemysłu, w szczególności dla energetyki, przemysłu chemicznego, petrochemicznego, rafineryjnego, cementowego i papierniczego. Jest dostawcą usług kompleksowego utrzymania ruchu, remontów, projektów inwestycyjnych i modernizacyjnych. Jako grupa inżynieryjna i serwisowa Bilfinger bierze udział w całym cyklu życia urządzeń, czy instalacji – od projektowania, montażu i uruchomienia – poprzez utrzymanie ruchu, remonty i modernizacje, aż do zdemontowania i przeznaczenia do likwidacji.

W ramach Regionu Polska Koncernu Bilfinger SE, spółki współpracują oferując klientom szeroki wachlarz usług podczas realizacji inwestycji, czy modernizacji zakładu, a także kompletny, wieloletni serwis konkretnej instalacji lub w całym zakładzie.

Produkty i Usługi


  • Izolacje w przemyśle
  • Elektryczne ogrzewanie
  • Usługi specjalistyczne
  • Usługi montażowe w budownictwie
  • Systemy lekkiej zabudowy wnętrz
  • Usługi montażowe w przemyśle
  • Usługi rusztowaniowe
  • Produkcja
  • Handel

Artykuły o tej firmie


31.10.2017 | Izolacje
Realizacja inwestycji przemysłowych to nie tylko prace...
04.04.2019 | Rusztowania
Multiserwis Oddział RUSZTOWANIA PRZEMYSŁOWE w Ostrzeszowie to...
Multiserwis Sp. z o.o. w Krapkowicach to...

Słowa kluczowe: multiserwis, multi serwis, multi, serwis, rusztowania, izolacje, izolacja, przemysł elektryczne ogrzewanie, usługi specjalistyczne, usługi rusztowania, usługi rusztowaniowe,