Sternal International Sp. z o.o.Adres firmy:
71-302 Szczecin,
ul. Hoene Wrońskiego 25,
woj. zachodniopomorskie


Kontakt:
tel. 914873671
tel. kom. 509355006
Email: [email protected]
WWW: www.sternal.com.pl

Sternal International Sp. z o.o.

O firmie


Firma STERNAL INTERNATIONAL specjalizuje się w kompleksowym rozwiązywaniu problemów z poziomem wilgotności powietrza, począwszy od najprostszych instalacji nawilżających pomieszczenia i redukujących zapylenie, poprzez w pełni zintegrowane z układem klimatyczno-wentylacyjnym systemy nawilżające cały budynek, systemy nawilżania przeznaczone dla procesów technologicznych, aż po regulację poziomu wilgotność samolotu.

Oferujemy wiele rozwiązań technicznych, dzięki czemu uzyskanie stałego poziomu wilgotności, jest osiągalne przy minimalnych kosztach eksploatacyjnych. Projektowane przez nas nawilżacze parowe mogą wykorzystywać każdy dostępny rodzaj energii, od energii elektrycznej, poprzez parę technologiczną i gorącą wodę, aż po najnowsze rozwiązanie – nawilżacze gazowe, które są bardzo tanie w eksploatacji.

Produkowane przez nas nawilżacze parowe są nowocześnie zaprojektowane i wykonane z zachowaniem rygorystycznych norm jakościowych. Jako jedna z nielicznych firm, produkujemy certyfikowane systemy przeciwwybuchowe. Oferowany przez nas system Sternal Fog-Ex eliminuje wszystkie frakcje pyłu, kurzu i zmniejsza napięcie elektrostatyczne w strefach zagrożonych wybuchem.

Zastosowanie unikalnych rozwiązań układów dyspersyjnych sprawia, że droga absorpcji pary wodnej do powietrza, niezależnie od zapotrzebowania na parę, może być skrócona nawet do 15 cm.

Oprócz systemów nawilżających powietrze firma oferuje również profesjonalne systemy gaszenia mgłą wodną, takie rozwiązanie oznacza minimalne zużycie wody a przy tym jest bardzo efektywne i minimalizuje ewentualne straty związane z zalaaniem pomieszczenia, w którym doszło do pożaru.

Oferowane przez nas technologie znalazły uznanie wśród takich firm i instytucji jak: Metropolitan, International Papier Kwidzyn, WISTIL S.A., SWED-WOOD, PR Koszalin, SONY, NASA, DIOR, Opera Królewska w Sztokholmie, czy muzeum LOUVRE w Paryżu, którego zarząd po zapoznaniu się z wynikami eksploatacyjnymi naszych nawilżaczy w paryskim Muzeum Natury, w trosce o bezpieczeństwo bezcennych eksponatów podjął decyzję o wymianie wszystkich zainstalowanych już nawilżaczy na nawilżacze firmy DRI-STEEM.

Produkty i Usługi


Nawilżacze parowe:

   – Elektryczne
   – Gazowe
   – Na gorącą wodę
   – Para w parę
   – Układy podające parę

Nawilżacze niskociśnieniowe

Nawilżacze wysokociśnieniowe

Systemy przeciwwybuchowe

Systemy przeciwpyłowe

Chłodzenie adiabatyczne

Galeria


Artykuły o tej firmie


Nawilżacz powietrza nie tylko nawilża powietrze, ale...
Jak pokazują najnowsze badania, odpowiedni poziom wilgotności...
Wiele Zakładów produkcyjny jest zobowiązany do utrzymania...
Przemysł drzewny, włókienniczy, spożywczy, elektroniczny, papierniczy, drukarnie,...
Każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom odpowiednie...
Utrzymanie stałej, zoptymalizowanej wilgotności powietrza w halach...
Każdy pracodawca powinien zapewnić swoim pracownikom odpowiednie...

Słowa kluczowe: systemy gaszenia pożaru, nawilżanie powietrza, system nawilżania powietrza, sternal,