Enerzon Sp. z o.o.Adres firmy:
01-904 Warszawa,
ul. Bajana 21 lok 3,
woj. mazowieckie

Obszar działania:
Europa

Kontakt:
tel. 224001089
Email: [email protected]
WWW: www.enerzon.pl

Godziny otwarcia:

Pn: 09:00-17:00
Wt: 09:00-17:00
Śr: 09:00-17:00
Cz: 09:00-17:00
Pt: 09:00-17:00
So: 10:00-14:00Enerzon Sp. z o.o.

O firmie


Enerzon – ogrzewanie podczerwienią i nie tylko

Kiedy odczuwamy przyjemne ciepło słoneczne, tak naprawdę działa na nas promieniowanie podczerwone. Wszelkie rodzaje ogrzewania na podczerwień są właśnie odpowiednikiem tego naturalnego ciepła. Firma Enerzon zajmuje się dystrybucją urządzeń opartych na energooszczędnych technologiach promieniowania podczerwonego. Proponuje części do inteligentnych domów i urządzenia służące monitorowaniu zużycia wody, jednak najważniejszą grupą produktów są promienniki podczerwieni. Enerzon rozprowadza urządzenia największych producentów na kontynencie. Wśród nich należy przede wszystkim wspomnieć o takich firmach jak Solamagic, Veito i Etherma.

Solamagic – halogenowe promienniki podczerwieni
Solamagic to niemiecki producent oferujący bardzo duży wybór wysokich jakościowo rozwiązań. Stosowane są przede wszystkim do ogrzewania domów, łazienek i pomieszczeń. Firma Enerzon proponuje całą gamę wygodnych w obsłudze halogenowych promienników podczerwieni (w tym wyposażonych w sterowniki umożliwiające kontrolę za pomocą pilota, a nawet smartfona) produkcji Solamagic. Niektóre z nich dedykowane są do pracy w ogródkach restauracyjnych, podobnie jak znajdujące się również w ofercie parasole grzewcze.

Veito – promienniki podczerwieni z włókna węglowego
Veito to znany w całej Europie producent urządzeń, które charakteryzują się wyjątkowo korzystnym stosunkiem jakości do ceny. Są to estetycznie wykonane i funkcjonalne promienniki podczerwieni przeznaczone do stosowania głównie na tarasach czy w łazienkach. Możliwe jest też stosowanie jako przenośnych grzejników w biurach i sklepach. W grupie tych produktów wyróżnia się promiennik podczerwieni Veito Blade 2000. Posiada on bardzo nowoczesną obudowę, dzięki której przypomina ekskluzywne odtwarzacze dźwięku. Jest to grzejnik o długiej żywotności, przeznaczony do ogrzewania dowolnych pomieszczeń. Dzięki ukierunkowanej emisji możliwe jest ogrzewanie wybranych części pomieszczenia, czy też stref znajdujących się na zewnątrz. Świetnie działa na basenie, w kościele, w przestrzennych salach budynków publicznych, ale też w ogrodzie, na terasie, czy w hali produkcyjnej.

Etherma – maty grzewcze, panele i termostaty
Enerzon zajmuje się również sprzedażą paneli grzewczych na podczerwień, mat grzewczych do ogrzewania elektrycznego, systemy do sterowania ogrzewaniem, w tym sterowników, listew centralnych, siłowników oraz inteligentnych termostatów pokojowych. Etherma to austriacko-niemiecki producent mat grzewczych, paneli i termostatów. Szczególnie polecanym urządzeniem produkowanym przez tę firmę jest termostat pokojowy eTouch-mini. Ten wyposażony w kolorowy ekran dotykowy regulator temperatury nadaje się idealnie do pomieszczeń o nowoczesnym i minimalistycznym wystroju. Jest to bardzo precyzyjne urządzenie współpracujące z wszystkimi systemami grzewczymi.

Varma – promienniki na podczerwień
Isteniejąca od 25 lat włoska firma STAR PROGETTI jest producentem promienników na podczerwień marki Varma. Duży wybór urządzeń tej marki przeznaczonych do pracy w obiektach przemysłowych takich jak hale czy magazyny znajduje się w ofercie Enerzon. Są to profesjonalne, niezawodne i skuteczne promienniki zdolne do pracy w najtrudniejszych warunkach klimatycznych, dzięki czemu mogą być również używane w rolnictwie.

Pełną ofertę Enerzon znaleźć można na stronie: www.sklep.enerzon.pl

Produkty i Usługi


Szczególnie polecamy promienniki podczerwieni, panele grzewcze, maty grzewcze oraz system do regulacji temperaturą czyli termostaty elektroniczne, sterowniki i wiele innych, które będą świetną inwestycją na długie lata. Zadbaliśmy o to, aby dostępna oferta obejmowała sprzęty w różnych przedziałach cenowych, dzięki czemu klienci mają możliwość zakupu według określonych kosztów przeznaczonych na ten cel. Inteligentne systemy wymagają także wykorzystania dobrej klasy urządzeń charakteryzujących się zaawansowanymi parametrami w kwestii użytkowania. Zapraszamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie Państwa pytania i doradzimy optymalne rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb! Pozdrawiamy, Zespół Enerzon 🙂

Artykuły o tej firmieSłowa kluczowe: promienniki podczerwieni, ogrzewanie podczerwienią, regulatory temperatury, ogrzewanie podłogowe, ogrzewanie elektryczne, termostaty pokojowe