Veito – nowa strona grzejników na podczerwień

Już od kilku lat również w Polsce rosnącą popularnością cieszą się wysokiej jakości grzejniki na podczerwień firmy Veito. Teraz z historią oraz ofertą producenta można się zapoznać w języku polskim, ponieważ pojawiła się polska strona internetowa firmy – veito.com.pl.

Veito – 40 lat tradycji

Veito to 40 lat doświadczenia w produkcji podgrzewaczy i grzejników. Firma powstała jako rodzinne przedsiębiorstwo w 1979 roku w Stambule i jako pierwszy produkt wprowadziła na rynek podgrzewacz do wody. Od tego czasu przebyła długą drogę, by stać się światowym liderem w produkcji grzejników na podczerwień. Pierwsze takie urządzenie pojawiło się w 2007 roku, a wykorzystanie włókna węglowego jako materiału, z którego firma Veito stworzyła żarniki zapewniło im niezwykłą wytrzymałość i długowieczność.

Veito – Najnowocześniejsze grzejniki na podczerwień

Kluczowym elementem tej specjalnej, opatentowanej technologii jest bardzo gęste upakowanie włókien węglowych w żarnikach promiennika, co zapewnia zwiększoną powierzchnię grzejną, a tym samym znacząco podnosi wydajność cieplną urządzenia względem innych grzejników obecnych na rynku. To rozwiązanie daje także obniżoną nawet o 80 % intensywność światła i wysoką odporność mechaniczną oraz wydłużenie średniego czasu pracy, który może wynosić nawet do 10 tysięcy godzin. Oznacza to, że grzejniki na podczerwień firmy Vieto przy pracy przez 4 godziny dziennie i 200 dni w roku będą sprawne przez ponad 13 lat.

Promienniki Veito – niższe koszty eksploatacji

Dzięki skorzystaniu z tej najnowocześniejszej technologii i bardzo odpornych materiałów grzejniki na podczerwień Veito pozwalają obniżyć koszty eksploatacji i lepiej zadbać o finanse klienta. Firma posiada w swojej ofercie wysokiej jakości grzejniki wykonane z włókien węglowych, zarówno stojące, jak i naścienne, w zależności od preferencji oraz charakterystyki miejsca, w którym są stosowane. Mogą znajdować się w różnorodnych wnętrzach, ale także być montowane na zewnątrz budynków.

Eksperci Veito projektują wszystkie grzejniki na podczerwień z żarnikami z włókien węglowych z najwyższą dbałością o każdy szczegół, który sprawi, że będą one dawały dużo ciepła i obniżały koszty eksploatacji. Firma nieustannie stara się wprowadzać innowacje, pozwalające podnosić jakość oferowanych produktów, by dać satysfakcję swoim klientom. Grzejniki Veito charakteryzują się nie tylko najwyższym na rynku stopniem funkcjonalności, ale także unikatowym, rozpoznawalnym i nowoczesnym wyglądem, a do tego emitują kojące i nastrojowe światło barwy bursztynu.

Grzejniki na podczerwień Veito – światowa marka

Najlepsze świadectwo wysokiej jakości wykonania promienników na podczerwień z włókna węglowego daje zadowolenie klientów na całym świecie. Nie jest przypadkiem, że urządzenia firmy Veito są dziś sprzedawane w licznych krajach Europy, w tym w Polsce, ale także w Australii, Kanadzie oraz Stanach Zjednoczonych.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą grzejników na podczerwień Veito na stronie veito.com.pl

 


Data publikacji: 2019-10-08

Podobne technologie i poradniki


11.02.2021 | Ogrzewanie
Ogrzewanie w typowym polskim domu od wielu...
06.08.2020 | Ogrzewanie
Trwająca od pewnego czasu rewolucja w branży...
14.07.2020 | Ogrzewanie
Dzierżawa zbiornika to 100 % odpowiedzialność dostawcy...
01.06.2020 | Ogrzewanie
Jeszcze na początku tego roku nikt z...
24.07.2019 | Ogrzewanie
Każdy marzy o własnym domu. Nie chcemy...
termofol-glowne
11.07.2019 | Ogrzewanie
Folia grzewcza – niezbędne informacje Folia grzewcza...
09.04.2019 | Ogrzewanie
Jeśli jesteś posiadaczem pralni to mamy wspaniałą...
07.03.2019 | Ogrzewanie
Planując wynajem, sprzedaż czy kupno nieruchomości warto...
15.01.2019 | Ogrzewanie
System Zero – to rewersyjna, powietrzno-gruntowa pompa...
10.01.2019 | Ogrzewanie
Pompa ciepła, która wykorzystuje dwa źródła energii...
07.01.2019 | Ogrzewanie
Chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że czyste...