Galeria Heban uruchomiła aplikację na smartfony z periodykiem HEBAN Ekskluzywne Meble. Teraz wszystkie artykuły w nim zawarte oraz zdjęcia w każdej chwili są w zasięgu ręki posiadaczy systemów Android oraz iOS.

HEBAN Ekskluzywne Meble to bogato ilustrowany luksusowy magazyn z poradami o tematyce wnętrzarskiej. Prezentowane są w nim najnowsze trendy w designie oraz kolekcje mebli światowych marek. Czytelnicy znajdą tam także dużą dawkę wiedzy związanej z urządzaniem wnętrz oraz aktualnie obowiązującymi stylami, a także mnóstwo ciekawych porad i inspiracji. Periodyk skierowany jest do wszystkich, którzy cenią światowe wzornictwo na najwyższym poziomie, interesują się branżą wnętrzarską, planują urządzanie wnętrz, a także tych, którzy związani są z tą branżą zawodowo.

Mobilna aplikacja umożliwia szybkie przeglądanie artykułów z dwóch wydań, które ukazały się do tej pory oraz pobranie ich w wersji elektronicznej na smartfony. Bezpośrednio z aplikacji można wejść także na stronę internetową Galerii Heban.

Magazyn HEBAN Ekskluzywne Meble zawiera 84 strony i ukazuje się w nakładzie 5 tys. egzemplarzy. Premiera tegorocznego, drugiego już wydania odbyła się podczas krakowskich Targów Dom Inteligentny w Strefie Designu Ewa & Wnętrze. Wydawca – Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN już przygotowuje kolejne wydanie periodyku, które ma ukazać się w lutym 2017 roku.

Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN to jeden z największych i najnowocześniejszych showroomów z wyposażeniem wnętrz w Polsce. W ofercie ma najnowsze propozycje najbardziej luksusowych światowych marek designerskich. Na powierzchni 3 tysięcy metrów kwadratowych zgromadzono starannie wyselekcjonowane meble w różnych stylach liczących się włoskich, hiszpańskich i niemieckich producentów. Łączy je wyjątkowy, dopracowany design i najwyższa jakość.
Galeria Ekskluzywnych Mebli HEBAN nastawiona jest także na współpracę z architektami, projektantami wnętrz, stylistami oraz indywidualnymi inwestorami, oferując fachowe doradztwo i pomoc w realizacji nawet najbardziej nietypowych zamówień, a także wsparcie polegające na współpracy z projektantami włoskich fabryk jeszcze na etapie powstawania projektu.

Więcej informacji: www.galeria.heban.pl


Data publikacji: 2016-09-08

Podobne technologie i poradniki


08.12.2022 | Meble
Styl glamour daje ogromne możliwości aranżacyjne, ponieważ...
05.12.2022 | Meble
Najnowsza kolekcja wielkoformatowych spieków Dekton SilverKoast zabiera...
16.11.2022 | Meble
Na rynku branży meblarskiej wyróżnić możemy kilka...
18.10.2022 | Meble
Grupa RENEX poinformowała o wprowadzeniu do stałej...
Rynek budowy mieszkań na wynajem ciągle rośnie....
04.08.2021 | Meble
W zabieganym i szybkim świecie relaks i...
13.08.2020 | Meble
Wygodne miejsce do wypoczynku we własnym domu...
26.04.2018 | Meble
Już od maja 2018 roku, zainteresowani urządzaniem...
28.03.2018 | Meble
Unikatowe rozwiązania i ponadprzeciętne wzornictwo to znak...
22.11.2017 | Meble
Samodzielny montaż szafek łazienkowych czy kuchennych może...