Fotel masujący jako świetne dopełnienie Twojego wnętrza

W zabieganym i szybkim świecie relaks i chwilę oddechu najczęściej spychamy na dalszy plan. Tłumaczymy to brakiem czasu lub pracą i ważniejszymi sprawami do załatwienia. A tak naprawdę większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego, że odpoczynek jest niezbędny do zachowania potrzebnej w życiu równowagi, zdrowia i zebrania sił do dalszego działania. Dlatego tak ważne jest stworzenie odpowiedniej przestrzeni do odpoczynku – a może to być Twoja własna strefa relaksu fotelem masującym, , który zadba o wyjątkowe odprężenie.

Czas na masaż

Masaż od zawsze kojarzy się z niezwykłą przyjemnością, odpoczynkiem i chwilą spokoju. Sesja w fotelu masującym to czas na zatrzymanie myśli, uspokojenie oddechu i wyciszenie. W czasie masażu uwalniane są endorfiny, które zmniejszają odczuwanie bólu i wspomagają radzenie sobie ze stresem. Jednak warto wiedzieć, że masaż pozytywnie wpływa na cały nasz organizm. Przede wszystkim rozluźnia nagromadzone napięcia, łagodzi sztywność stawów i mięśni. Doskonale więc sprawdza się na przykład po wielu godzinach spędzonych przy komputerze czy za kierownicą. Masaż świetnie wpływa też na poprawę krążenia krwi i jeszcze lepszy transport tlenu do mięśni. A ponadto wzmacnia odporność, obniża ciśnienie krwi i przyspiesza regenerację mięśni po treningu. Dlatego tak ważne jest znalezienie czasu na relaks i odpoczynek. A stworzenie prywatnej strefy z fotelem masującym pozwala na korzystanie z masażu o każdej porze, a do tego w miejscu, w którym czujemy się najlepiej.

fot. Rest Lords

Jak masuje fotel masujący?

Masaż w fotelu masującym wykonywany jest za pomocą ramion masujących, które naśladują ruchy dłoni masażysty. W każdym modelu mamy możliwość skorzystania ze specjalnie zaprogramowanych programów automatycznych oraz technik masażu, których działanie, w zależności od potrzeb, można skierować na konkretną partię ciała wymagającą rozmasowania. Rozwiązanie to sprawdza się u osób, które zmagają się z bólami w okolicach karku, lędźwi czy stóp, na przykład po całym dniu pracy. Jak więc widzisz, masaż w fotelu masującym nie ogranicza się wyłącznie do pleców, ale masuje też inne części ciała, wykorzystując przy tym bardziej zaawansowane funkcje. O pełne rozluźnienie dbają, w zależności od modelu, poduszki powietrzne, rolki masujące stopy, masaż w uważanej za najwygodniejszą pozycji Zero Gravity czy ogrzewanie.

fot. Rest Lords

Fotel masujący w domu

Stworzenie strefy relaksu z fotelem masującym w domu to gwarancja przyjemności i niesamowitego komfortu. To wygodne rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z masażu w naszych czterech ścianach i o każdej porze, kiedy tylko uznamy, że potrzebujemy masażu. Miejsce na fotel masujący możemy znaleźć wszędzie, jednak najczęściej trafia do salonu, gdzie spędzamy najwięcej czasu i możemy mieć masaż na wyciągnięcie ręki. Niektórzy decydują się na wstawienie fotela masującego do sypialni, gdzie w jej zaciszu i z dala od gości można wyciszyć się, włączyć relaksacyjną muzykę i w pełni korzystać z masażu.

Wybierając fotel masujący do domu, warto też pamiętać o tym, że po dostawie stanie się on stałym elementem domu. Swoim wyglądem może wkomponować się we wnętrze i być jego doskonałym uzupełnieniem lub zwracać uwagę i wyróżniać się na jego tle. Klasyczny wystrój doskonale uzupełni Fujiiryoki JP2000. W nowoczesnych pomieszczeniach idealnie sprawdzi się Massaggio Stravagante 2. Piękna linia Massaggio Eccellente 2 stworzy niezwykły duet ze skandynawskim wykończeniem. Natomiast Keyton H10 z możliwością całkowitej personalizacji będziesz mógł z łatwością dopasować do istniejącego wnętrza.

fot. Rest Lords

Strefa odprężenia z fotelem masującym

Stwórz wyjątkową strefę relaksu w swoim domu. Odpocznij w fotelu masującym, poczuj precyzyjny i odprężający ruch ramion masujących, ciesz się nadchodzącym odprężeniem i rozluźnieniem. Pomyśl, że tak może być codziennie, kiedy tyko chcesz, na każde zawołanie i to w Twoim domu.


Data publikacji: 2021-08-04

Podobne technologie i poradniki


08.12.2022 | Meble
Styl glamour daje ogromne możliwości aranżacyjne, ponieważ...
05.12.2022 | Meble
Najnowsza kolekcja wielkoformatowych spieków Dekton SilverKoast zabiera...
16.11.2022 | Meble
Na rynku branży meblarskiej wyróżnić możemy kilka...
18.10.2022 | Meble
Grupa RENEX poinformowała o wprowadzeniu do stałej...
Rynek budowy mieszkań na wynajem ciągle rośnie....
13.08.2020 | Meble
Wygodne miejsce do wypoczynku we własnym domu...
26.04.2018 | Meble
Już od maja 2018 roku, zainteresowani urządzaniem...
28.03.2018 | Meble
Unikatowe rozwiązania i ponadprzeciętne wzornictwo to znak...
22.11.2017 | Meble
Samodzielny montaż szafek łazienkowych czy kuchennych może...
04.04.2017 | Meble
Marka BLANCO pojawiła się z luksusowymi rozwiązaniami...