Wygodne miejsce do wypoczynku we własnym domu to tuż obok stołu podstawa wyposażenia salonu. Kto z nas nie marzy o wygodnej, rozkładanej kanapie, dzięki której zregenerujesz siły zarówno na siedząco, jak i na leżąco. Problem pojawia się jednak, kiedy mebel zajmuje bardzo dużo miejsca, a jego rozłożenie to kolejna czynność kosztująca wiele wysiłku. Na ratunek przychodzi jednak nowatorska funkcja WallAway, która gwarantuje odpoczynek w dogodnej pozycji już w kilka sekund i bez użycia siły.

Czym jest funkcja WallAway?

Funkcja WallAway oznacza możliwość dowolnego regulowania ułożenia poszczególnych segmentów kanapy za pomocą silnika elektrycznego lub manualnie. Dzięki indywidualnie dopasowanym ustawieniom za pomocą naciśnięcia przycisku możesz zdecydować się na najczęściej użytkowane funkcjonalności, np. rozkładanie zagłówka lub podnóżka. W praktyce segment podpierający nogi może wysunąć się na wysokość siedzenia, a to natomiast przesuwa się do przodu, co umożliwia ułożenie się w wygodnej pozycji półleżącej. Jeśli jednak to dla Ciebie za mało, możesz jeszcze dalej przesunąć w przód siedzenie, dzięki czemu bez wysiłku przejdziesz do pozycji leżącej.

Ważną cechą funkcji WallAway jest możliwość zmiany ułożenia segmentów kanapy bez konieczności odsuwania jej od ściany. Dzięki temu mebel nie jest kłopotliwy w codziennym użytkowaniu, a dodatkowo nie ma ryzyka, że podczas jego przesuwania porysujesz panele podłogowe lub ścianę.

W jakich sytuacjach sprawdza się WallAway?

Praktyczna kanapa z funkcją WallAway sprawdza się w wielu sytuacjach. Jej użytkowanie szczególnie cenią sobie osoby posiadające niewielkie mieszkania, w których brakuje miejsca na sofę wypoczynkową z podnóżkiem i zagłówkiem. Rozwiązanie to na stałe zajmuje wiele miejsca, jednak meble z systemem WallAway umożliwiają rozłożenie jedynie w momencie, kiedy chcesz odpocząć po ciężkim dniu lub zrelaksować się przed telewizorem albo z dobrą książką. Dzięki temu, kiedy zechcesz, kanapę możesz złożyć za pomocą jednego przycisku, co pozwala odzyskać wiele przestrzeni, np. do ćwiczeń lub swobodnego poruszania się.

Kanapa z funkcją WallAway to doskonałe rozwiązanie dla osób zapracowanych, które po wielu godzinach wykonywania swoich obowiązków potrzebują odpoczynku. Możliwość wyboru poszczególnych ułożeń segmentów pozwala odpocząć wybranym partiom kręgosłupa, co ułatwia rozluźnienie się po ciężkim dniu. Kanapa z systemem WallAway to również sprawdzone rozwiązanie podczas spotkań rodzinnych i towarzyskich, a także w czasie domowego wieczoru filmowego.

Dodatkowo warto wspomnieć, że system automatycznego dobierania ustawień siedziska doskonale sprawdza się również u osób starszych lub chorych, a także których ograniczenie ruchowe wynika z urazów, np. złamana noga lub ból pleców. Wielu klientów zwłaszcza wtedy docenia udogodnienie, jakim jest system WallAway.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej funkcjonalnej i nowoczesnej funkcji, przejdź do zakładki – https://www.polipol-international.pl/pl/funkcje/wallaway.html


Data publikacji: 2020-08-13