Adriana Furniture – tu liczy się przede wszystkim człowiek

Na rynku działa prawie od 30 lat, a jej meble tapicerowane cieszą się powodzeniem nie tylko w Polsce, ale też w Wielkiej Brytanii czy krajach Beneluxu. Z sukcesem podbija kolejne europejskie rynki. Dzięki dobremu zarządzaniu Adriana potrafiła przetrwać nawet najtrudniejsze lata kryzysu. Dziś jest zaliczana do ścisłej czołówki w branży, a ceniona za jakość i nowoczesny design.

Ponadczasowe, dobrze zaprojektowane i perfekcyjnie wykonane meble, doskonale sprawdzające się w nawet najbardziej nowoczesnych i minimalistycznych aranżacjach nie muszą pochodzić z Włoch czy Skandynawii i być sygnowane nazwiskami sław światowego designu. Przykładem jest polska marka Adriana Furniture, popularna nie tylko w naszym kraju, ale też w Europie Zachodniej.

Nowoczesne, oszczędne w stylistyce wzornictwo, bogata gama tapicerek, różnorodność stylu, funkcjonalność oraz doskonała jakość to cechy wyróżniające meble Adriana S.A. Firma od 1989r. dynamicznie się rozwija, a jej produkty od początku istnienia marki goszczą w europejskich salonach i cenione są przez ich użytkowników. Obecnie w ofercie znajdziemy 5 linii produktowych: Contempo, Present-Day, Exqiusite, Scandinavian oraz Basic, a wśród nich kilkadziesiąt kolekcji mebli funkcjonalnych i modułowych, narożników, sof, foteli oraz szezlongów w różnych opcjach tapicerki do wyboru. W sumie daje to kilka tysięcy możliwości wzorniczych.

Kolekcja mebli tapicerowanych Enna otrzymała wyróżnienie Home Zone w kategorii Wyposażenie Wnętrz. To kolejna nagroda przyznana Adrianie – jednemu z największych producentów mebli tapicerowanych.

Tajemnicą sukcesu Adriana Furniture jest fakt, że firma od zawsze kładzie duży nacisk nie tylko na jakość swoich produktów, ale przede wszystkim zwraca uwagę na ludzi i ich potrzeby. Chodzi tu zarówno o konsumentów, jak i pracowników – jest to firma w 100% polska. Z polskim kapitałem, własnym zespołem projektowym oraz zapleczem produkcyjnym, zatrudniająca około tysiąca osób w naszym kraju.

Adriana ceniona jest przez swoich klientów przede wszystkim za doskonałą jakość, niebanalny design oraz szybkość realizacji zamówień. Meble tapicerowane tej marki można w Polsce kupić bezpośrednio w Internecie za pośrednictwem sklepu internetowego adrianafurniture.com oraz w dwóch showroomach – jeden mieści się w Warszawie w Centrum Wyposażenia Wnętrz Metropol Dom i Wnętrze przy Jagiellońskiej, a drugi w Chełmnie, gdzie znajduje się także siedziba spółki.

Firma stawia nie tylko na klientów indywidualnych, ale też na współpracę z architektami – na stronie internetowej znajduje się specjalnie dla nich stworzona Strefa Architekta oraz panel umożliwiający wizualizację różnych wariantów brył mebli, rodzajów tapicerki oraz jej kolorystyki. Istnieje również możliwość zamówienia wzorników, które firma wysyła zainteresowanym. Wszystko to sprawia, że Adriana plasuje się w czołówkach firm meblarskich nie tylko w kraju, ekspansywnie podbija nowe rynki w Europie.

Produkty tej marki można znaleźć na stronie: www.adrianafurniture.com


Data publikacji: 2016-12-16

Podobne technologie i poradniki


26.04.2018 | Meble
Już od maja 2018 roku, zainteresowani urządzaniem...
28.03.2018 | Meble
Unikatowe rozwiązania i ponadprzeciętne wzornictwo to znak...
22.11.2017 | Meble
Samodzielny montaż szafek łazienkowych czy kuchennych może...
04.04.2017 | Meble
Marka BLANCO pojawiła się z luksusowymi rozwiązaniami...
09.02.2017 | Meble
Tomek Rygalik, Krystian Kowalski, Przemysław „Mac” Stopa...
07.02.2017 | Meble
Niewątpliwie za przytulną miękkość i przyjemną wygodę,...
20.01.2017 | Meble
Istotną kwestią z perspektywy mamy jest zagospodarowanie...
18.01.2017 | Meble
Dają mnóstwo możliwości aranżacyjnych, dzięki czemu się...
21.12.2016 | Meble
17% rabatu na wszystkie meble Adriana Furniture...
19.12.2016 | Meble
Jesteśmy świadkami bardzo ekspansywnej rewolucji w kontekście...