Domki mobilne cieszą się obecnie ogromną popularnością. Przyczyną jest m.in. fakt, że stanowią doskonałą alternatywę dla budynków tradycyjnych. Na rynku oferowanych jest sporo zróżnicowanych produktów. Oprócz różnic w stosowanej technologii i materiałach, istnieją też różne wersje wyposażenia domków. DMK Budownictwo w swojej ofercie posiada dwie wersje standardowe: Economy oraz Premium.

fot. DMK Budownictwo Domki Mobilne

Wersja Economy obejmuje domki mobilne do samodzielnego umeblowania. Znajdziemy w nich w pełni wykończone wnętrza obejmujące: dwuszybowe sześciokomorowe okna PCV, antywłamaniowe drzwi zewnętrzne z ciepłym progiem, drzwi wewnętrzne, panel PCV na suficie i ścianach w różnych wariantach kolorystycznych, wysoce odporną na ścieranie wykładzinę PCV, instalację wodno-kanalizacyjną, instalację elektryczną. Oczywiście każdy z naszych domków jest zaizolowany termicznie wełną mineralną o grubości 15 cm w dachu i podłodze oraz 10 cm w ścianach. Pokrycie dachowe wykonane jest z blachodachówki w wybranym przez klienta kolorze.

fot. DMK Budownictwo Domki Mobilne

W wersji Premium znajdziemy nie tylko wszystkie elementy obejmujące wersję Economy, ale również poszczególne pozycje wyposażenia domku mobilnego, zapewniające możliwość zamieszkania bez konieczności samodzielnego meblowania przestrzeni. W sypialni głównej znajdziemy łóżko o wymiarach 140x200cm, szafki nocne oraz szafę na ubrania. W pozostałych sypialniach, których ilość uzależniona jest od konkretnego projektu i wielkości domku, znajdują się dwa łóżka o wymiarach 80×200 cm lub łóżko piętrowe, szafka nocna oraz szafa na ubrania lub pawlacze. Łazienka wyposażona jest w wc, prysznic, szafkę z umywalką i lustrem z podświetleniem LED, bojler elektryczny 50L oraz zabudowę z przyłączem pralki. Salon pełni zarówno funkcję wypoczynkową, w związku z czym musi się tam znaleźć kanapa z funkcją spania i stolik kawowy jak i jadalnianą, dlatego umieszczony tam został również stół z krzesłami i aneks kuchenny. W związku z tym, że domek mobilny może być zarówno letniskowy jak i całoroczny, umieściliśmy w nim grzejniki elektryczne zapewniające komfort użytkowania o każdej porze roku.

fot. DMK Budownictwo Domki Mobilne

W sytuacji, gdy wersja wyposażenia Premium jest niewystarczająca, klient ma również możliwość skorzystania z konfiguracji indywidualnej. Oznacza to, że w jego domku mobilnym mogą znaleźć się elementy dodatkowe takie jak rolety zewnętrzne czy wewnętrzne, klimatyzacja, kominek na pellet, piec gazowy, dodatkowa izolacja termiczna, inny typ panela elewacyjnego i wiele innych. Opis pełnego wyposażenia dodatkowego dostępny jest na naszej stronie internetowej w zakładce oferta: www.dmkbudownictwo.pl – oferta

fot. DMK Budownictwo Domki Mobilne

Z doświadczenia wiemy, że indywidualna wersja wyposażenia domku mobilnego jest najczęściej wybieraną przez klientów opcją. Daje ona możlwiość całkowitego dostosowania domku na kołach do preferencji i potrzeb każdego.


Data publikacji: 2021-04-27