Baumit CreativTop – zostań kreatorem własnej elewacji

Wygląd elewacji to odzwierciedlenie indywidualnych preferencji estetycznych właściciela nieruchomości. Łączenie kilku kolorów to rozwiązanie, które bardzo często stosowane jest, aby uwypuklić elementy architektury bądź wprowadzić zróżnicowanie dla prostej bryły budynku. Coraz częściej jednak inwestorzy sięgają po inne elementy i nowe technologie, które wyróżnią ich dom z otoczenia. Firma Baumit obserwując zmieniające się trendy rynkowe oddała do dyspozycji inwestorów nowy tynk elewacyjny Baumit CreativTop. Ten modelowany tynk dekoracyjny w połączeniu z największą w Europie paletą 888 kolorów Baumit Life daje każdemu inwestorowi nieograniczone możliwości kreowania fasady własnego domu.

Baumit CreativTop jest gotowym do użycia, wzmocnionym silikonem elewacyjnym, tynkiem dekoracyjnym. Produkt powstał z myślą o kreatywnym kształtowaniu struktury fasady. Stosując odpowiednią technikę nakładania tynku CreativTop można uzyskać efekty wałkowania, szpachlowania, grubego ziarna lub gładzi. Różnorodne zagłębienia, równomiernie rozmieszczone na powierzchni ściany, nadają budynkowi nowoczesnego wyglądu i odzwierciedlają charakter inwestora, który zdecydował się w odważny sposób urozmaicić dużą płaszczyznę elewacji.

Indywidualne kreowanie kształtów na fasadzie powoduje, że będzie ona prezentować się niezwykle oryginalnie i elegancko. Ściany zewnętrzne zyskają indywidualny wyraz nie tylko dzięki wyborowi oryginalnej struktury, ale także modnego koloru. Decyzja ta ograniczona jest jedynie pomysłowością inwestora i odwagą do realizowania śmiałych i zaskakujących projektów.

 

Tynk Baumit CreativTop można stosować we wszystkich systemach ociepleń Baumit.


Data publikacji: 2014-02-21

Podobne technologie i poradniki


Każdy fachowiec, a z pewnością również wiele...
Taśmy montażowe doskonale sprawdzają się w trakcie...
Czy planując remont pokoju, trzeba koniecznie prosić...
Taśma naprawcza zazwyczaj kojarzy się z koniecznością...
W ostatnim czasie ogromną popularność zyskały szybkie,...
tesa® , znana z wysokiej jakości rozwiązań samoprzylepnych,...
Aranżowanie wnętrz stanowi niemałe wyzwanie. Planując wygląd...
Farby bakteriobójcze to specjalistyczne środki przeznaczone do...
Akcja ColorLove Przedszkole na Dolnym Śląsku wystartowała...
Każdego dnia otaczające nas kolory wywołują wiele...
Chrońmy się przed ciemną stroną elektryczności Korzystamy...