Nowe taśmy samoprzylepne dla doskonałych rezultatów

tesa® , znana z wysokiej jakości rozwiązań samoprzylepnych, wprowadza do sektora DIY produkty do tej pory dedykowane tylko profesjonalistom. Taśma maskująca EXCELLENT, taśmy naprawcza Ultra Power oraz folia ochronna z taśmą Easy Cover® Economy to nowe produkty tesa®, które odnajdziecie na dedykowanych półkach i stojakach w swoich ulubionych sklepach ogólnobudowlanych.

Marki tesa® nikomu nie trzeba przedstawiać. Ten renomowany producent wielozadaniowych rozwiązań samoprzylepnych już od 125 lat pomaga sprostać mniejszym i większym wyzwaniom, jakie niesie ze sobą codzienna rzeczywistość. Ponad 20% sprzedaży jest związania z systemami taśm samoprzylepnych opracowanymi mniej niż pięć lat temu. Innowacyjność jest bowiem motorem napędowym firmy, nastawionej na udoskonalanie swoich produktów. – Dziś taśmy samoprzylepne są wielozadaniowe i często muszą sprostać różnym dodatkowym wymaganiom. Ich projektowanie jest równie fascynujące, jak różnorodne są wypełniane przez nie funkcje – mówi przedstawiciel firmy Tomasz Badyda, Prezes tesa® Polska. Stąd na rynku pojawiają się nowe, innowacyjne produkty, które mają stanowić odpowiedź na codzienne problemy, także te wobec których stanęliśmy w okresie pandemii, czy kryzysu klimatycznego.

fot. tesa tape Sp. z o.o.

– W ostatnich latach wyraźny jest trend odejścia od konsumpcjonizmu, zaczęliśmy w końcu naprawiać rzeczy zamiast je wyrzucać. Przykładamy też większą uwagę do wystroju naszych wnętrz, a co za tym idzie coraz częściej samodzielnie remontujemy, czy chociaż odświeżamy mieszkania. To wszystko wpłynęło także na potrzeby zakupowe, które zaspakajają nowe produkty tesa w segmencie DIY – dodaje Tomasz Badyda.

fot. tesa tape Sp. z o.o.

tesa® Taśma maskująca EXCELLENT

Odpowiedzią na potrzebę wszystkich tych, którzy samodzielnie chcą odświeżyć własne M, uzyskując przy tym profesjonalne efekty jest taśma maskująca tesa® Excellent. Umożliwia ona uzyskanie precyzyjnych i czystych krawędzi farby przy różnych pracach malarskich wykonywanych w domu. Można ją naklejać na wiele różnych powierzchni, jak ściany, tapety, szkło, aluminium, twarde PCV czy drewno. Malowanie jeszcze nigdy nie było tak proste, a doskonałe rezultaty osiągnięte w tak łatwy sposób! Dzięki czerwonemu kolorowi taśmy, równie łatwo odnaleźć ją na półce sklepowej.

fot. tesa tape Sp. z o.o.

Taśmy do zadań specjalnych

Problem z pojazdem, pęknięcie czy dziura wymagająca załatania, to wyzwania z którymi zmierzą się taśmy naprawcze tesa® Ultra Power. Odporne na promieniowanie UV, działanie temperatury i czynników atmosferycznych, czyni je niezbędnym narzędziem i pomocnikiem zarówno w podróży jak i w domu czy warsztacie. Ich ogromną siłę symbolizuje słoń, który znalazł się na charakterystycznych opakowaniach:

– Nowe opakowanie zawiera siłę i moc, inteligencję i mądrość – to pasuje do marki tesa ®, a w dodatku daje pewne zróżnicowanie. Słoń to potężne zwierzę– mówi Tomasz Badyda, Prezes tesa® Polska.

fot. tesa tape Sp. z o.o.

tesa® Taśma naprawcza Ultra Power Extreme

W rodzinie taśm naprawczych tesa® Ultra Power znajdziemy trzy jej rodzaje. Extreme zapewnia wyjątkową siłę przywierania i bez problemu poradzi sobie z naprawami zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pomieszczeń. Jest odpowiednia do łatania szczelin, pęknięć i rozdarć oraz naprawiania zepsutych części. To uniwersalna taśma naprawcza zapewniająca doskonałą przyczepność zarówno na gładkich jak i chropowatych powierzchniach.

fot. tesa tape Sp. z o.o.

tesa® Przezroczysta taśma naprawcza Ultra Power

Przezroczysta Taśma naprawcza tesa® Ultra Power to idealny pomocnik przy potrzebie naprawy przedmiotów w niewidoczny sposób. Wygodna w stosowaniu i dyskretna – szczególnie przydatna podczas reperacji przedmiotów z plastiku i szkła. Dzięki dużej przyczepności może być stosowana na wielu powierzchniach, nawet chropowatych i tekstylnych.

fot. tesa tape Sp. z o.o.

tesa® Taśma naprawcza Ultra Power wodoodporna

Wodoodporna taśma tesa® Ultra Power zapewnia mocne przywieranie i niezawodne łączenie nawet w trudnych warunkach. Charakteryzuje się silną przyczepnością i jest idealna do użytku na zewnątrz, zwłaszcza na mokrych powierzchniach. Idealna do łatania dziur, zaklejania pęknięć i rozdarć, naprawy przeciekającego basenu lub rynny, a także uszczelniania drenażu.

fot. tesa tape Sp. z o.o.

tesa® Easy Cover ECONOMY

Wśród nowych produktów marki tesa® na uwagę zasługuje także Easy Cover® Economy. To praktyczne połączenie wysokiej jakości malarskiej folii ochronnej z tworzywa sztucznego z przymocowaną bezpośrednio wzdłuż jednej z krawędzi folii samoprzylepną taśmą malarską tesa®. Umożliwia osiągnięcie precyzyjnych rezultatów w połączeniu z zapewnieniem ochrony w szybki i łatwy sposób. Daje wszechstronne wsparcie przy pracach remontowych, dzięki któremu wykonywane będą one precyzyjnie, a jednocześnie malowane pomieszczenia zostanie chronione przed zabrudzeniem farbą.

fot. tesa tape Sp. z o.o.

– Jestem przekonany, że jeśli ktoś raz zakupi jedno z naszych nowych rozwiązań tesa®, pozostanie już na zawsze wiernym fanem naszych taśm. O ich jakości i niezawodności nie trzeba nikomu przypominać, ale przede wszystkim są to produkty znacząco ułatwiające pracę i to takie przy których poczuć się można jak zawodowiec – mówi Tomasz Badyda, Prezes tesa® Polska.

Kontakt dla mediów:
Anna Górecka
[email protected]
+48 884 007 270


Data publikacji: 2022-04-25

Podobne technologie i poradniki


Każdy fachowiec, a z pewnością również wiele...
Taśmy montażowe doskonale sprawdzają się w trakcie...
Czy planując remont pokoju, trzeba koniecznie prosić...
Taśma naprawcza zazwyczaj kojarzy się z koniecznością...
W ostatnim czasie ogromną popularność zyskały szybkie,...
Aranżowanie wnętrz stanowi niemałe wyzwanie. Planując wygląd...
Farby bakteriobójcze to specjalistyczne środki przeznaczone do...
Akcja ColorLove Przedszkole na Dolnym Śląsku wystartowała...
Każdego dnia otaczające nas kolory wywołują wiele...
Chrońmy się przed ciemną stroną elektryczności Korzystamy...
Wykończenie podłogi płytkami ceramicznymi pozwala na uzyskanie...