Każdego dnia otaczające nas kolory wywołują wiele emocji, zadziwiają i inspirują. Kolor, na równi z kształtem, wpływa na charakter przedmiotów i przestrzeni, która nas otacza.. Nie bójmy się wyrażać siebie we wnętrzach. Poszukujmy inspiracji w paletach harmony, fashion, tutti frutti…
Firma Instal-Projekt wprowadziła w lutym 2017 roku na rynek nową paletę kolorów składającą się z 47 propozycji. W większości to nowe farby dobrane w wyniku przeprowadzonego badania  rynku. W ofercie pozostały sprawdzone propozycje firmy, które do tej pory zyskały uznanie klientów. Nowy wzornik składa się trzech grup kolorystycznych.
Paleta harmony wyraża spokój, równowagę i ciepło. Zainspirowana naturą, którą można teraz przenieść do swojego wnętrza. Na szczególną uwagę  zasługują tu kolory w odcieniach beżowych oraz Dark Chocolate i Copper River.
Grupa kolorów fashion oddaje elegancję i styl. Jej prostota stanowić może  dobre dopełnienie wnętrz minimalistycznych i nowoczesnych. Nowością są odcienie szarości,  Salt&Papper, Blackboard, Black Swan i Black Horse.
Tutti frutti oferuje różnorodność wyboru – od kolorów spokojnych po zdecydowane akcenty. Wyraź siebie w kolorach pastelowych jak Lavender, Blue Almonds, Olive  lub bardziej odważnych – Power Red, Lemon, Fresh, Pink.
Poszukujmy, próbujmy, wyrażajmy…


Data publikacji: 2017-04-10

Podobne technologie i poradniki


Akcja ColorLove Przedszkole na Dolnym Śląsku wystartowała...
Chrońmy się przed ciemną stroną elektryczności Korzystamy...
Wykończenie podłogi płytkami ceramicznymi pozwala na uzyskanie...
Nieestetyczne wykwity grzybów i alg na elewacji...
Sprawdzona jakość, szybka aplikacja, łatwa obróbka, a...
Wygląd elewacji to odzwierciedlenie indywidualnych preferencji estetycznych...