Lindab poszerza ofertę blachodachówek modułowych

Lindab Costa to najnowszy model blachodachówki modułowej dostępny w ofercie firmy Lindab. To ponadczasowy produkt o harmonijnym kształcie, wykonany z najwyższej jakości szwedzkiej stali, który posiada aż 50 lat gwarancji.

fot. Lindab 

Nowoczesny dach potrzebuje pokrycia dachowego z charakterem, a Lindab Costa, nowa blachodachówka w ofercie Lindab, z pewnością do takich należy. Wysoki, wyrazisty i regularnie powtarzający się symetryczny kształt sprawia, że pokrycie dachowe wykonane z blachodachówki Lindab Costa przyciąga wzrok i zachwyca swoim wyglądem najbardziej wymagających klientów. Niewątpliwą zaletą Lindab Costa jest zastosowanie kształtu fali, który pozwala na idealne dopasowanie arkuszy w miejscu ich styku i wpływa na redukcję zużycia materiału.

Blachodachówka Lindab Costa ma kompaktowe wymiary, dlatego jest pakowana na palecie. Dzięki temu jej transport jest o wiele tańszy, ponieważ możliwy tradycyjnym kurierem a nie specjalnym transportem jak w przypadku długich, wykonywanych na zamówienie paneli dachowych. Niewielki rozmiar i możliwość składowania na palecie zostaną również docenione przez inwestorów, którzy nie mają na placu budowy zbyt wiele miejsca na przechowywanie materiałów.

Lindab Costa występuje w powłoce Elite mat, w najbardziej popularnych kolorach ostatnich sezonów – czarnym i grafitowym ciemnym. Powłoka ta jest bardzo odporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne oraz wyróżnia się doskonałą trwałością koloru. Wysoką jakość powłoki Elite mat potwierdza aż 50 lat gwarancji.

Więcej informacji na stronie Lindab Polska: www.lindab-polska.pl


Data publikacji: 2022-04-21

Podobne technologie i poradniki


Wybierz ekonomiczne rozwiązania stropowe RECTOR Materiał wykonania...
Poznaj nowoczesne systemy stropowe RECTOR do budynków...
Bardzo często rozmowy na temat dachów rozumianych...
Lindab Dekarz to najnowszy program lojalnościowy stworzony...
Rynna ukryta w elewacji to najnowszy trend...
Producent folii i membran dachowych Dorken Delta...
Budowa tradycyjnego, monolitycznego stropu z żelbetu jest...
Domy kanadyjskie lub szkieletowe – to nazwy,...
Zdrowe, ekologiczne pokrycie dachowe Dachówka ceramiczna to...
Przerwa w harmonogramie robót to coś, z...