TopBuilder to jedna z najbardziej prestiżowych nagród na polskim rynku budowlanym. Wśród Laureatów znaleźli się w tym roku nie tylko aktywni inwestorzy, rzetelni generalni wykonawcy, innowacyjni producenci, ale również znakomici, utalentowani i doświadczeni architekci. Firma Klingspor została jednym z laureatów w kategorii Produkt Roku.

Nagroda miesięcznika Builder przyznawana jest za najwyższej jakości produkty, nowości i innowacje, w tym rozwiązania materiałowe, technologiczne oraz konstrukcyjne, za usługi i przedsięwzięcia dedykowane branży oraz inwestycje budowlane wyróżniające się wysoką jakością projektowanej architektury i w których zastosowano nowoczesne rozwiązania.

TopBuilder to także wyróżnienie dla sektora IT&BIM, ale również dla producentów z branży budowlanej za usługi, produkty i technologie mające zastosowanie w architekturze oraz budownictwie.

fot. Klingspor Sp. z o.o.

Klingspor z nagrodą dla DT600U

Firma Klingspor została nagrodzona statuetką w kategorii produkty rekomendowane, zweryfikowane rynkowo za świetne wyniki diamentowej tarczy do cięcia Klingspor DT600U. To pierwsza taka statuetka dla firmy.

Tarcza DT600U to jedno z najbardziej uniwersalnych narzędzi diamentowych. Dzięki użyciu wysokiej jakości pyłu diamentowego, może być użytkowana do cięcia wszystkich materiałów. Tarcza ta wyróżnia się bardzo krótkimi segmentami co zapewnia wyjątkowo agresywne i szybkie cięcie a dzięki wąskim szczelinom międzysegmentowym krawędzie po cięciu pozostają wyjątkowo gładkie. Występuje w rozmiarach od 100 do 500mm i nadaje się do użytku w szlifierkach kątowych, a w średnicach ≥300 również na piły stołowych i ręcznych przecinarkach spalinowych.

60 nagrodzonych

W tym roku Kapituła wskazała 60 godnych rekomendacji podmiotów: inwestycji, usług i produktów. Nowości roku, innowacje oraz produkty rekomendowane, zweryfikowane rynkowo po latach eksploatacji – to trzy kategorie, w których tradycyjnie przyznano wyróżnienia producentom.

Jak co roku wyniki konkursu odzwierciedlają dynamikę rozwoju i trendy nowoczesnego budownictwa w Polsce oraz pokazują dokonania na tym polu wszystkich uczestników procesu inwestycyjnego: inwestorów, projektantów, deweloperów i wykonawców oraz dostawców rozwiązań.

fot. Klingspor Sp. z o.o.

Klingspor — techniki cięcia i szlifowania

Od ponad 125 lat Klingspor wyznacza światowe standardy w branży narzędzi ściernych. W zakładach produkcyjnych przedsiębiorstwa produkuje się ponad 50 tysięcy artykułów przeznaczonych do różnych zastosowań, między innymi wyroby ścierne na podłożu, tarcze do cięcia i do szlifowania, ściernice listkowe talerzowe, ściernice listkowe nasadzane oraz narzędzia diamentowe. 36 rozproszonych po całym świecie zakładów produkcyjnych i handlowych, zatrudniających łącznie ponad 3 tysiące pracowników umożliwia elastyczne dopasowanie produkcji do potrzeb rynków regionalnych. Ponad 460 wysoko wykwalifikowanych doradców terenowych, techników i inżynierów pracuje na całym świecie w pionie doradztwa. W Polsce firma posiada dwa zakłady produkcyjne — Bielsku-Białej i w Kozach, w których łącznie pracuje prawie 900 osób.


Data publikacji: 2020-04-20

Podobne technologie i poradniki


Młotowiertarki to urządzenia, które znajdują się na...
Profesjonalne zakrętarki udarowe to narzędzia, które znacznie...
Wysokiej jakości wiertarko-wkrętarka to niezbędnik w każdym...
Niezależnie od tego, jakim narzędziem się pracuje,...
Podstawą dla każdego majsterkowicza jest dobrze wyposażony...
Prace remontowo-budowlane wymagają specjalistycznego sprzętu wysokiej jakości....
Grubościówka do drewna Metabo przydaje się nie...
Przy wykonywaniu codziennych obowiązków – niezależnie od...
Kompletując narzędzia do przydomowego warsztatu nie można...
Jednym z poważniejszych problemów związanym z koszeniem...