Ogród o małej powierzchni bez problemu można skosić tradycyjnym sprzętem o napędzie spalinowym bądź elektrycznym. Natomiast jeśli mamy zmagać się z większą powierzchnią trawnika najlepiej jest użyć robota AMBROGIO. Roboty koszące trawę cechują się doskonałą jakością, a także ogromną funkcjonalnością.  

Aby wybrać odpowiedni model musisz wiedzieć jaką powierzchnie trawnika chcesz skosić, czy teren na którym będziesz kosił posiada nachylenia terenu większe niż 45%. Oraz musisz być zdecydowany na jakość, innowacyjność i perfekcyjność. 


Jaki model kosiarki wybrać? 

Marka AMBROGIO w swojej ofercie posiada kilka typów kosiarek 

 • kosiarka AMBROGIO Line 30 ELITE – posiada akumulator litowo- jonowy. Służy do strzyżenia ogrodów o powierzchni do 1100 mkw i do maksymalnych wzniesień do 45%. Czas ciągłego koszenia może wynosić nawet do 2:30 h.  Gdy robotowi kończy się energia podjeżdża sam do stacji ładującej i sam zaczyna ładowanie. Dzięki trójkątnemu kształtowi, robot jest w stanie pracować nawet w skomplikowanych ogrodach z różnego rodzaju wykończeniem granic trawnika, żywopłotem czy stawem, może kosić do czterech oddzielnych obszarów.


Fot. 1 Kosiarka robot Ambrogio Line 30 

    • kosiarka AMBROGIO Line 30 ELITE S+ - może pracować na obszarze do 2000 mkw. Posiada lepszy akumulator litowo – jonowy 7,5Ah. Jest kompaktowa, dokładna i zwinna. Czas ciągłego koszenia może wynosić do 4h. Kosiarka zawiera czujnik deszczu. Od Ciebie zależy czy chcesz żeby kosiła podczas deszczu, czy może sobie tego nie życzysz.

    • kosiarka AMBROGIO L85 Elite – jest idealna dla obszarów z dużymi pochyłościami. Pracuje na wzniesieniach o nachyleniu do 55% (najwyższy możliwy poziom wśród modeli dostępnych na rynku). Jest przeznaczona do koszenia ogrodu o powierzchni do 2200 mkw. W celu wydłużenia żywotności, zmniejszenia zużycia energii oraz zredukowania poziomu hałasu, robot jest wyposażony w silniki bez szczotkowe. Kosiarka zawiera samoczyszczące się koła zębate. Zapewniają lepszą przyczepność do podłoża.


Fot.2 Robot kosiarka Ambrogio L85 Elite

    • kosiarka AMBROGIO Line 250 Elite jest nowym modelem, który kosi trawnik do powierzchni do 3200 mkw. Robot posiada funkcje trybu Eko, czyli rozpoznaje trawę, która była już skoszona i zmniejsza całkowity czas pracy, z korzyścią dla siebie i dla trawnika. Posiada akumulator litowo-jonowy 7,5Ah, który umożliwia do 3h i 30 min ciągłego koszenia. Kosiarka jest inteligentna, innowacyjna oraz perfekcyjna.

      Fot. 3 Kosiarka Ambrogio Line 250 Elite

     kosiarka AMBROGIO Line 400 Carbon jest to petarda na rynku. Jest jedynym robotem koszącym, który radzi sobie z koszeniem powierzchni do 30.000 mkw, bez instalacji, a z precyzją co do centymetra. Kosiarka posiada system nawigacji, który pozwala robotowi na koszenie dużych powierzchni, bez konieczności instalacji przewodu ograniczającego. Robot może pracować do 11 godzin bez przerwy, nie wymaga powtarzalnych cykli prac.

Fot. 4 Kosiarka Ambrogio line 400 Carbon

Chcesz zobaczyć na własne oczy jak kosi robot AMBROGIO Line 30 ELITE?

Zapraszamy do naszego biura na ul. Zbrojarzy 14 w Krakowie od godziny 9 do 17, aby obejrzeć robota AMBROGIO Line 30 Elite i jego  efekt koszenia  .

Wszystkie modele kosiarek robotów można zamówić w firmie Garden Pro Sp. z.o.o.

pozdrawiamy 

Zespół Garden Pro


Data publikacji: 2018-07-30