KOLOROWE GRZEJNIKI – oferta REGULUS®-system

Dla większości użytkowników grzejniki kojarzą się z białą plamą widniejącą pod oknem. Jednak z roku na rok rośnie liczba inwestycji, w których jednym z istotnych kryteriów wyboru grzejników jest jego bryła i kolor. Inwestorzy wybierają modele i kolory komponujące się z pozostałym wyposażeniem wnętrza – grzejnik jest mało widoczny lub zupełnie na odwrót – grzejnik wyróżnia się w aranżacji i stanowi ozdobę wnętrza. Grzejniki o wymyślnym designie są jednak relatywnie drogie. Prostym i zdecydowanie najtańszym sposobem na uzyskanie pożądanego efektu jest operowanie kolorem.

fot. REGULUS

W odpowiedzi na współczesne trendy i zapotrzebowanie inwestorów firma REGULUS®-system oferuje kolorowe grzejniki bez dopłaty, w cenie grzejników białych. Wzorcem do wyboru pożądanego koloru jest popularna paleta barw RAL K7. W ofercie firmy również grzejniki w wykonaniu specjalnym – pokrywane farbami strukturalnymi i młotkowymi, które realizowane są za dopłatą 10% do ceny grzejników białych.

Rozwiązaniem chętnie stosowanym przez inwestorów jest wybór jednego koloru dla wszystkich grzejników w obiekcie – najpopularniejsze to: szarości, beże oraz wykonania metaliczne. Wielu inwestorów decyduje się również na zróżnicowanie kolorów w zależności od przeznaczenia wnętrza. W salonach dominują barwy stonowane, które korespondują z kolorami stolarki lub umeblowania, natomiast do pokojów dzieci często zamawiane są grzejniki w żywym, radosnym kolorze.

fot. REGULUS

Grzejnik dekoracyjny – wąski, wysoki

Rolą każdego grzejnika centralnego ogrzewania jest precyzyjne uzupełnianie bieżących strat ciepła. Zatem gdy jest taka potrzeba grzejnik powinien grzać, natomiast gdy zadana temperatura zostanie osiągnięta, powienien przerwać grzanie. Tylko tak jest naprawdę oszczędnie i w pełni komfortowo – ciepła tyle ile chcemy i wówczas kiedy chcemy. W nowoczesnym i dobrze ocieplonym domu grzejniki pod oknem nie są już koniecznością. Grzejniki można zamontować na wolnej ścianie lub filarze, a to oznacza, że nie muszą już być wielkością i kształtem dostosowane do szerokości okna i do miejsca pod parapetem. Mogą być wąskie i wysokie, przyciągające uwagę swoją bryłą i kolorem.

REGULUS-system Wójcik s.j. 
Grażyńskiego 51
43-300 Bielsko-Biała

tel/fax 33 8 12 36 69
www.regulus.com.pl


Data publikacji: 2019-07-22

Podobne technologie i poradniki


23.05.2019 | Grzejniki
Dwie podstawowe cechy, którymi różnią się grzejniki...
18.03.2019 | Grzejniki
REGULUS®-system oferuje specjalne wersje grzejników ściennych przeznaczone...
18.03.2019 | Grzejniki
Miedziano-aluminiowy grzejnik wodny DECOR to wąski, wysoki...
15.01.2019 | Grzejniki
Celem optymalizacji procesu grzania jest komfort cieplny...
grzejniki
04.12.2018 | Grzejniki
Rosnące wymagania użytkowników wobec elementów wyposażenia wnętrz...
grzejniki
20.11.2018 | Grzejniki
Potrzeby cieplne współcześnie budowanych obiektów są znacznie...
09.11.2018 | Grzejniki
Ogrzewanie kanałowe coraz częściej stosowane jest jako...
06.11.2018 | Grzejniki
Doskonałe rozwiązanie dogrzewające kąt łączący dwie ściany...
grzejniki
23.10.2018 | Grzejniki
Grzejnik DUBEL zbudowany jest z dwóch korpusów...
23.10.2018 | Grzejniki
W ofercie polskiego producenta systemów grzewczych –...
11.05.2018 | Grzejniki
We współczesnych budynkach bardzo często stosuje się...