Alter Energia Sp. z o.o. autoryzowanym przedstawicielem marki Trannergy

Inwerter fotowoltaiczny Trannergy – to produkt, którego nie trzeba nikomu z branży fotowoltaicznej przedstawiać, bo marka jest znana i ceniona na całym świecie. Firma Alter Energia Sp. z o.o. podpisała umową dystrybucyjną z Trannergy, stając się autoryzowanym dystrybutorem wiodącego producenta na polskim rynku.

Często słyszymy dziś narzekania, że rynek zalewany jest przez tanie produkty z Chin, w czym tkwi oczywiście ziarno prawdy. Czasem jednak zapominamy o tym, że nie można jedną miarą mierzyć wszystkich producentów, a słowo „chińszczyzna” jest często upraszczające. Przykładem mogą być inwertery fotowoltaiczne Trannergy Ltd, które są niepodważalnym dowodem na to, że produkty z Azji mogą zawojować rynki europejskie.

Jako jedna z pięciu największych chińskich firm produkujących komponenty do instalacji fotowoltaicznych, przedsiębiorstwo prężnie działa od 2010 roku, z sukcesem zdobywając kolejnych kontrahentów na całym świecie. Jednym z takich partnerów została firma Alter Energia Sp. z o.o., która jako autoryzowany przedstawiciel producenta swoim klientom zapewnia również serwis urządzeń, wsparcie techniczne oraz zaplecze, aby dostarczyć na rynek produkty spełniające oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Mocne wejście w branżę

Alter Energia Sp. z o.o. jako jedna z firm działających w branży fotowoltaiki sprzeciwia się stosowanym przez wielu sprzedawców nieuczciwym praktykom. Jedną z nich jest oferowanie wyrobów nieznanego pochodzenia, produkowanych przez firmy, które na fotowoltaicznym polu stawiają dopiero pierwsze kroki. W ramach realizacji swojej strategii, Alter Energia Sp. z o.o. podjęła współpracę z firmą Trannergy LtD. To założone w 2010 roku przedsiębiorstwo nieprzerwanie dostarcza na rynek inwertery fotowoltaiczne. Trannergy już w 2012 roku osiągnął wolumen sprzedaży 50 MW (w niecałe dwa lata!), a marka cieszy się opinią jednej z najbardziej niezawodnych na świecie i dziś obecna jest w 27 krajach.

Dane mówią zresztą same za siebie: poprzez zwiększającą się skalę działania w niecałe 5 lat Trannergy stał się numerem trzy w rankingu pvoutput.org w Australii; we Francji inwerter fotowoltaiczny Trannergy jest numerem jeden wśród wszystkich falowników nieeuropejskich; Wielkiej Brytanii jest na drugim miejscu ranking wśród chińskich falowników.

Jako jeden z nielicznych producentów Trannergy spełnia wszystkie najbardziej rygorystyczne wymagania odnośnie kontroli jakości oraz troski o środowisko. Uzyskane certyfikaty ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, OHSAS 18001:2007, Hi-Tech Enterprises of China, CPVT Cooperation Unit, SSES Director Member, SNEIA Member, CREIA Member, 8 Software copyright Certificates, 7 Product Patent Certificates, stawiają producenta w gronie najlepszych spółek technologicznych Azji.

Inwerter fotowoltaiczny Trannergy

Falowniki fotowoltaiczne Trannergy osiągają sprawność około 98%, czym pokonują większość produktów znanych światowych marek. Zbudowane są z najlepszych jakościowo podzespołów, co sprawia że na przestrzeni 8 lat wskaźnik wad produktowych wynosi zaledwie 0,5%. Inwertery fotowoltaiczne Trannergy wyróżnia też elastyczność dopasowania, gdyż potrafią komunikować się z różnymi urządzeniami peryferyjnymi m.in. SolarLog.

To falowniki, które swoimi komponentami nie odbiegają od najwyższych standardów światowych. Każdy inwerter fotowoltaiczny Trannergy wyposażony jest w DC Switch, dobrej jakości odbiornik Wi-fi, którego brak u konkurencji, a co najważniejsze – w standardzie posiada 10 lat gwarancji i dostępny jest za tzw. „normalne pieniądze” dla inwestorów.

Rosnąca popularność fotowoltaiki jest tendencją jak najbardziej pozytywną, bo trudno o rozsądniejsze i bardziej ekologiczne wykorzystywanie darmowej i niewyczerpywalnej energii ze słońca. Mnogość programów na dofinansowanie instalacji i ogromny popyt sprawia, że na rynku polskim i europejskim już od pewnego czasu pojawiają się problemy z dostępnością wysokiej jakości falowników fotowoltaicznych.

Trannergy, jako firma, która obejmuje cały proces produkcyjny ścisłą kontrolą jakości, począwszy od podstawowych surowców, na gotowym produkcie kończąc, oferuje inwertery, które obecne są w czołówce rankingów w 27 krajach na świecie. Dzięki podjęciu współpracy z firmą Alter Energia Sp. z o.o., te niezawodne falowniki stają się łatwiej dostępne również na polskim rynku.


Data publikacji: 2020-02-24

Podobne technologie i poradniki


17.09.2020 | Energia ekologiczna
Wodór powinien odgrywać najważniejszą rolę w procesie...
11.09.2020 | Energia ekologiczna
Moduły bifacjalne to słowa, za którymi kryje...
02.09.2020 | Energia ekologiczna
Dlaczego w zestawie solarnym moc falownika (inwertera)...
02.09.2020 | Energia ekologiczna
Trwałość i wydajność instalacji fotowoltaicznej w dużej...
02.09.2020 | Energia ekologiczna
Przy zakupie instalacji fotowoltaicznej nasuwa się pytanie...
02.09.2020 | Energia ekologiczna
Jak obliczyć moc instalacji fotowoltaicznej? Jeżeli chcesz...
27.07.2020 | Energia ekologiczna
Rynek jest gotowy na duże inwestycje w...
22.06.2020 | Energia ekologiczna
Rosnące ceny prądu i postępująca degradacja środowiska...
08.06.2020 | Energia ekologiczna
Owocna współpraca nauki z biznesem Stały monitoring...
01.04.2020 | Energia ekologiczna
Intensywny rozwój rynku fotowoltaicznego obejmuje coraz więcej...
28.01.2020 | Energia ekologiczna
Profesjonalizmu ucz się od najlepszych Dynamiczny rozwój...