Targi EURO-LIFT i Salon LOKUM EXPO w Targach Kielce

Najważniejsze wydarzenia branży dźwigowej i obsługi nieruchomości w Europie Środkowo-Wschodniej – EURO-LIFT i LOKUM EXPO już od 2 do 4 października.

Tegoroczne Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT zostały objęte honorowym patronatem Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju. Tegoroczna edycja najważniejszej wystawy branży dźwigowej zgromadziła blisko 100 wystawców z 14 krajów. Stanowi miejsce spotkań i rozmów całej branży. Obecność tak wielu przedsiębiorstw z całej Europy jest sygnałem, że targi spełniają rolę platformy, łączącej producentów i dystrybutorów z potencjalnymi klientami. O wysokim poziomie merytorycznym targów świadczy obecność najbardziej prestiżowych branżowych organizacji z całej Europy m.in. ELA (European Lift Association), czy włoskiego ANICA (Narodowego Stowarzyszenia Przemysłu Komponentów do Dźwigów). To właśnie na Targach Kielce można zobaczyć wszystkie aktualności dotyczące branży dźwigowej. Począwszy od innowacji i najnowszych urządzeń, przez napędy, liny, systemy kontroli i bezpieczeństwa, aż po wyposażenie kabin.

Merytorycznie o branży
Targi to nie tylko możliwość kompleksowego zaprezentowania swojej oferty, ale także miejsce spotkań, wymiany doświadczeń i aktualizacji wiedzy. Już dziś, zapraszamy do udziału w konferencji „Konserwacja, modernizacja i instalacja dźwigów rok po wprowadzeniu norm EN PN 81.20/50”. Udział zapowiedzieli, m.in. Jorge Liguerre (Prezes ELA), Ebru Gemici (VDMA), Störmer Stephan (TUV Austria), Andrzej Ziółkowski Prezes UDT oraz Tadeusz Popielas Sekretarz Generalny PSPD. W ramach spotkania poruszone zostaną zagadnienia dotyczące eksploatacji i modernizacji dźwigów w agresywnej i korozyjnej atmosferze, wpływu złej konserwacji i zakresu modernizacji na Błąd Misji, czy bezpieczeństwa instalowanych dźwigów w oparciu o wymagania norm PN-EN 81-20/50. Zapraszamy również do udziału w konferencji dotyczącej edukacji kadr dla branży dźwigowej „Atelier Przyszłości – Doradztwo Edukacyjno – Zawodowe”. Do udziału w wydarzeniach zapraszają Targi Kielce, Wydawnictwo Ewit oraz Polskie Stowarzyszenie Producentów Dźwigów.

W trosce o każde lokum
Targom Euro-Lift towarzyszyć będzie II Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości LOKUM EXPO. W programie salonu znajdą się merytoryczne szkolenia, skupiające najlepszych polskich specjalistów branży, a także konferencje dedykowane zarządcom nieruchomości i spółdzielni mieszkaniowych m.in VIII Forum Zarządzania Nieruchomościami, podczas którego poruszony zostanie m.in. temat nowelizacji prawa i ich wpływu na zarządzanie wspólnotami i spółdzielniami mieszkaniowymi. Salon LOKUM EXPO jest wynikiem współpracy Targów Kielce i Grupy Medium, wydawcy miesięcznika Administrator.

Wyspa dostępności pod patronatem PFRON
W programie targów Lokum Expo, znalazło się VIII Forum Zarządzania Nieruchomościami, czyli spotkanie zainicjowane przez Ministerstwo Rozwoju w związku z programem Dostępność Plus. Cel programu to podniesienie jakości życia i zapewnienie niezależności wszystkich obywateli, ze szczególnym uwzględnieniem m osób starszych i niepełnosprawnych. Służyć temu ma poprawa dostępności przestrzeni publicznej, produktów i usług w aspekcie architektonicznym, informacyjnym i komunikacyjnym. Ministerialny program będzie widoczny dzięki stoisku “Wyspa Dostępności”, gdzie planowane są, m.in.: przedstawienie rozwiązań techniczno-architektonicznych mających na celu dostosowanie infrastruktury do potrzeb osób niepełnosprawnych i starszych oraz spotkania w formie happeningu z osobami, które będą z tych rozwiązań korzystać. Na wspólnym stoisku zaprezentują się Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, PFRON, Krajowy Instytut Gospodarki Senioralnej, PSPD, Fundacja TUS oraz wystawcy, którzy przedstawią możliwości oraz przykłady rozwiązań technicznych i prawnych związanych z dostępnością do budynków osób niepełnosprawnych.


Data publikacji: 2018-09-28

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


W dniach 30 września-2 października 2021r. w...
24.03.2020 | Piece, kotły
Aby w tych ciężkich czasach nasze hasło...
03.03.2020 | Stolarka otworowa
KRISPOl wspiera polskich sportówcówPolska Liga Siatkówki S.A....
28.02.2020 | Stolarka otworowa
Krispol z promocjąPlanujesz inwestycję biznesową? A może...
W Warszawskim Teatrze Wielkim — Operze Narodowej...
20.02.2020 | Stolarka otworowa
Każdego roku luty to najbardziej wyczekiwany miesiąc...
Pomiędzy 4. a 7. lutego w Poznaniu...
09.02.2020 | Stolarka otworowa
Krispol z kolejną nagrodąTytuł lidera jakości i...
04.02.2020 | Stolarka otworowa
KS Toruń może liczyć wsparcieW sporcie jedyną...
20.09.2019 | Energia ekologiczna
Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-energy...

Słowa kluczowe: