Targi RE-energy zakończone sukcesem

Kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-energy zakończyła się sukcesem. W dniach 10-11 września 2019 EXPO XXI w Warszawie było miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. Wystawcy, innowacyjne technologie, profesjonalne konferencje i fora branżowe przyciągnęły wielu zwiedzających, zainteresowanych generowaniem i użytkowaniem energii przyszłości. Dominowała przede wszystkim fotowoltaika, ale można było również zapoznać się nowinkami z branży szeroko pojętych budynków energooszczędnych jak i pomp ciepła czy rekuperatorów.

Ceremonię Otwarcia uświetnili: Tomasz Schweitzer – Prezes Polskiego Komitetu Normalizacyjnego, Stefan Kamiński – Prezes Krajowej Izby Gospodarczej Elektroniki i Telekomunikacji, Józef Neterowicz – Przedstawiciel Związku Powiatów Polskich oraz Członek Zarządu i Dyrektor Zarządzający IBC Investments i EXPO XXI Piotr Kubica. Mówcy zgodnie podkreślali ważną rolę OZE w polskiej polityce energetycznej.
Dużym zainteresowaniem cieszyła się IX Międzynarodowa Konferencja Fotowoltaika w Polsce, organizowana przy współpracy z Polskim Towarzystwem Fotowoltaiki. Słuchaczy zaszczyciła swoją obecnością również Szefowa Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii Jadwiga Emilewicz, co zostało bardzo pozytywnie odebrane przez uczestników.

Pierwszego dnia odbyło się również Forum Budynek Energooszczędny w Praktyce, które przyciągnęło wielu słuchaczy. Drugi dzień także obfitował w bardzo interesujące wydarzenia. IV kongres Magazynowania Energii w Polsce zgromadził duże grono słuchaczy zainteresowanych tym ważnym tematem. Kongres był organizowany we współpracy z ADM Poland. „Forum PV jak nie instalować, jakich błędów unikać” prowadzone przez Macieja Juźwika z PV Lab zgromadziło wielu słuchaczy zainteresowanych tematem. Zwieńczeniem Forum było rozdanie nagród w konkursie dla instalatorów, który był organizowany we współpracy z Magazynem Fotowoltaika.

Konferencja Czysta Energia Czyste Powietrze w Mieście, organizowana we współpracy z wydawnictwem ARTSMART, była miejscem wymiany opinii i dyskusji na temat walki ze smogiem. Forum „Rynek Energii Odnawialnej i efektywności energetycznej Ukrainy – nowy polsko-ukraiński horyzont inwestycyjny” było miejscem, gdzie można było zaczerpnąć wielu informacji, prezentacje prowadzili przedstawiciele Europejsko-ukraińskiej Agencji Energetycznej. Dużym zainteresowaniem cieszyła się Strefa Networkingu, która była miejscem wielu spotkań biznesowych. Z kolei Strefa Kariery organizowana we współpracy z portalem Teraz Środowisko pozwoliła młodym osobom zasięgnąć informacji na temat możliwości rozwoju i kariery w branży OZE.

W ramach targów odbyło się również oficjalne wręczenie nagród. Zwyciężyły następujące produkty:

  • rekuperatory PRANA
  • konstrukcje fotowoltaiczne B&K Solare Zukunft
  • moduły fotowoltaiczne Soluxtec SA
  • QLEEN Disy Full Version firmy LEWI-Polska

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy wielu kolejnych sukcesów na polskim rynku i nie tylko.

Organizatorzy dziękują Patronom Honorowym, Medialnym, Merytorycznym, Sponsorom, Wystawcom, Odwiedzającym oraz Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu tegorocznej edycji RE-energy.

Kontakt:
Małgorzata Bartkowski
Project Manager
M:   + 48 607909143
E:    [email protected]


Data publikacji: 2019-09-20

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzenia


22.07.2019 | Energia ekologiczna
Rozwój fotowoltaiki na świecie bardzo przyspieszył w...
12.02.2019 | Energia ekologiczna
RE-Energy EXPO 2019 - zbliża się kolejna...
Edycja 2018 Międzynarodowych Targów Maszyn i Narzędzi...
11.10.2018 | Inwestycje budowlane
Targi branży dźwigowej EURO-LIFT oraz Salon Obsługi...
28.09.2018 | Inwestycje budowlane
Najważniejsze wydarzenia branży dźwigowej i obsługi nieruchomości...
Za nami 14. edycja OKK! design, cyklu...
Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu...
Kolejna, 14. edycja OKK! design, odbędzie się...
07.08.2018 | Inwestycje budowlane
Program rządowy Dostępność PLUS Minister Rozwoju i...
20.07.2018 | Deweloperzy
Salon Obsługi i Utrzymania Nieruchomości
28.05.2018 | Składy budowlane
Dzień pełen wrażeń, szeroka oferta produktowa, wymiana...

Słowa kluczowe: