Bezpiecznie i żółto na targach BUDMA

Pomiędzy 4. a 7. lutego w Poznaniu odbyły się międzynarodowe targi budownictwa i architektury BUDMA 2020. To największa impreza tego typu w Europie — przez 4 dni targów zaprezentowało się blisko 1000 firm z 30 krajów. Teren Międzynarodowych Targów Poznańskich odwiedziło w tym czasie około 50 tysięcy fachowców.

Jak co roku, na targach obecna była firma Klingspor —lider technik szlifowania i cięcia. Charakterystyczne żółto-czarne stoisko było ustawione w strefie „Narzędzia/sprzęt pomocniczy”, w pawilonie 8A, miejsce 42. Podczas tegorocznych targów prezentowane były flagowe i premierowe produkty z szerokiego portfolio firmy (ponad 50 tys. pozycji). Na stoisku przedstawiciele pionu handlowego oraz technicznego firmy udzielenia porad w zakresie prezentowanego sprzętu i techniki jego użycia.

fot. Klingspor

Pokazaliśmy sprawdzone i nowe produkty do cięcia i szlifowania mineralnych materiałów budowlanych. W rolach głównych – nasze ostatnie nowości: tarcze na przecinarki spalinowe DT612UT i DT350AB, unikalna super cicha tarcza dla pił stołowych DT900US i DT600U – uniwersalna tarcza diamentowa. Ważnym elementem naszego stoiska była prezentacja narzędzi marki Kronenflex, która obchodzi w tym roku swoje 70-lecie. Pokazaliśmy nową linię tarcz do cięcia stali na przecinarki warsztatowe oraz nową linię cienkich tarcz do cięcia szlifierkami kątowymi. I oczywiście całą gamę narzędzi nasypowych. – podsumowuje Marcin Grzesiak, Kierownik Rozwoju Sprzedaży i Doradztwa Technicznego Klingspor Polska.

Obecność przedstawicieli całego sektora budowlanego podczas BUDMY była świetną okazją do rozmów o najnowszych trendach, wyzwaniach i kierunkach rozwoju poszczególnych branż. Strefę Klingspor odwiedziło przez cztery dni targów kilkuset profesjonalistów i amatorów zainteresowanych technikami szlifowania. Podczas imprezy odbyło się prawie sto tematycznych szkoleń, konferencji i prelekcji dedykowanych różnym grupom zawodowym.


Data publikacji: 2020-02-17

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Słowa kluczowe: