Kongres Pożarnictwa FIRE|WROCŁAW 2017 – start sezonu 2017

Ważne zmiany w przepisach dotyczących ochrony przeciwpożarowej

23 lutego to data ważna w branży przeciwpożarowej, rozpoczyna się bowiem tegoroczny cykl KONGRESÓW POŻARNICTWA FIRE|2017 – wydarzeń branży zabezpieczeń i ochrony przeciwpożarowej poświęconych bezpieczeństwu obiektów budowlanych już na etapie projektowania.

Kongresy to wydarzenia bezpłatne mające na celu upowszechnianie, popularyzację oraz szerzenie wiedzy technicznej i merytorycznej w dziedzinie bezpieczeństwa. Cieszące się bardzo dobrą reputacją w środowisku uczestników konferencji, tj.: projektantów, montażystów i integratorów systemów, przedsiębiorstw budowlanych i grup deweloperskich oraz środowisku pożarniczym PSP i OSP, służb i organizacji ratowniczych, działów technicznych administracji państwowej i samorządowej.  

Organizatorzy jak corocznie rozpoczynają rok największym wydarzeniem w makroregionie – konferencją we Wrocławiu. Udział w wydarzeniu potwierdziło już ponad 250 uczestników – trwają ostatnie przygotowania, a co za tym idzie przybywa nowości kongresowych. W tym roku oprócz ważnych zmian od 2017r. w dyrektywach, postępowaniu administracyjnym, kodeksie spółek oraz przepisach dotyczących ochrony przeciwpożarowej i kodeksu urbanistyczno-budowlanego na gości  FIRE|WROCŁAW 2017 – czeka bogaty blok poświęcony postępowaniu biernej ochronie przeciwpożarowej, detekcji i sygnalizacji pożarowej, nowości w zakresie oświetlenia awaryjnego, ale to nie wszystko w programie również oddymianie i ewakuacja, nowości w systemach zabezpieczeń kanałów wentylacyjnych, wymagania p.poż dla kabli i przewodów oraz wiele innych.

 

fire wrocław

 

Wśród wiodących tematów na wyróżnienie zasługują przygotowane przez Radę Programową – Panele Eksperckie, którym na koniec towarzyszyć będzie Debata Ekspertów na temat zasad planowania, realizacji inwestycji i przygotowania obiektów do odbiorów po wejściu zmian od 2017r. z punktu widzenia projektanta, inwestora, rzeczoznawcy ds p.poż oraz organów nadzoru Państwowej Straży Pożarnej. Wydarzeniu od kilku już edycji towarzyszy stały element kongresu WARSZTATY POŻAROWE pod Patronatem POLON-ALFA honorowany Certyfikatem po odbyciu szkolenia.

Na praktyków czeka bogaty program prelekcji technicznych, nie może też zabraknąć zagadnień, które nurtują i inspirują projektantów oraz są wyzwaniem dla instalatorów, dlatego dużo uwagi zostanie poświęconej m.in.
1. Aluminiowym systemom przeszklonych przegród przeciwpożarowych, drzwi i fasad
2. Przewadze architektury rozproszonej systemu sygnalizacji pożarowej POLON 6000 nad klasycznymi rozwiązaniami
3. Ochronie odgromowej
4. Wymaganiom pożarowym dla przewodów i kabli elektrycznych oraz instalacji słaboprądowych a także prowadzeniu instalacji za pomocą systemu tras kablowych i ich wpływowi na bezpieczeństwo pożarowe
5. Nowy system zabezpieczeń ogniochronnych kanałów wentylacyjnych
6. Nowoczesnemu oświetleniu awaryjnemu – przepisom prawa, ekonomii, produktom
7. Zasadom projektowania i eksploatacji systemów detekcji CO i LPG
8. Detekcji gazów oraz sterowaniu wentylacją za pomocą systemów detekcji w garażach
9. Zabezpieczeniom konstrukcji i przejść instalacyjnych
10. Zabezpieczeniom rozdzielni, serwerowni oraz innych urządzeń elektrycznych i systemom zasilania gwarantowanego oraz ewakuacji obiektów wysokościowych i produkcyjnych

To zaledwie cześć programu kongresu we Wrocławiu, kolejne wydarzenia już w marcu w Gdańsku oraz w kwietniu w Katowicach. W tym roku również tour od kwietnia rozpoczynają począwszy od Rzeszowa cieszące się popularnością warsztaty pożarowe AKADEMII POŻARNICTWA oraz dwa nowe projekty branżowe. Szczegółowe informacje można znaleźć na www.dndproject.com.plwww.facebook.com/dndprojecteventy

Jak wziąć udział w FIRE|WROCŁAW 2017?
Dołącz do wydarzenia i już dziś bezpłatnie zarezerwuj miejsce tel. 22 678 58 25, 507-501-137, e-mail: [email protected]  lub on-line poprzez FORMULARZ na stronie organizatora DND Project
Zarejestruj: www.dndproject.com.pl/konferencje/164-konferencje

Na uczestników czeka wysoki poziom merytoryczny dzięki udziałowi ekspertów i praktyków, komplet materiałów szkoleniowych, czas na rozmowy kuluarowe, udział w wykładach, pokazach i warsztatach oraz jak zawsze miła atmosfera oraz dobra kawa.


Data publikacji: 2017-02-16

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Podobne wydarzeniaSłowa kluczowe: targi, wydarzenia targowe, wydarzenie branżowe