II Edycja Międzynarodowych Targów RE-energy i Strefy TermoEXPO

Kolejna edycja RE-energy

W dniach 10-11 września 2019 Warszawa po raz kolejny będzie miejscem spotkania branży OZE z Polski i nie tylko. W Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej RE-Energy oraz Strefy Termomodernizacji i Efektywności Energetycznej w Budownictwie TermoEXPO!

Ideą każdych targów jest prezentacja oferty wystawców konkretnej i ściśle określonej grupie docelowej. Koncepcja RE-energy odbiega jednak od tradycyjnego pojęcia targów i stawia sobie dość wysoko poprzeczkę. RE-energy to z jednej strony międzynarodowa platforma spotkań ekspertów z branży odnawialnych źródeł energii, którzy pokażą potencjał oraz możliwości rozwoju tego rynku w naszym kraju i poza jego granicami. Z drugiej strony Organizatorzy targów planują rozbudowaną część merytoryczną, skłaniającą do dyskusji i poszukiwania innowacyjnych rozwiązań.
Dwa dni targowe będą wypełnione konferencjami również tymi o zasięgu międzynarodowym, podczas których omawiane będą istotne dla rynku OZE tematy. Targi RE-energy maja za zadanie pokazać, że wytwarzanie, dystrybucja i konsumpcja energii odnawialnej sa proste, a w efekcie opłacalne.

Tegoroczne wydarzenia towarzyszące będą dotyczyć najpopularniejszych tematów, takich jak: fotowoltaika, biogaz, samochody elektryczne i inne technologii mobilnych, magazynowanie energii, efektywność energetyczna, digitalizacja w energetyce oraz smart city.
Strefa Networkingu Biznesowego będzie miejscem nawiązywania kontaktów biznesowych i rozmów z potencjalnymi partnerami i klientami. Usługa „Spotkania kooperacyjne” skierowana jest do wszystkich przedsiębiorców, którzy poszukują fachowych partnerów i dostawców z szeroko pojętego sektora energetycznego, w szczególności działających w obszarze odnawialnych źródeł energii oraz budynków energooszczędnych. Cel spotkań – w szybki i łatwy sposób połączyć tych, którzy siebie szukają.

W ramach Międzynarodowych Targów Energii Odnawialnej stworzymy również Strefę TermoEXPO.
Strefa TermoEXPO skierowana jest do branży związanej z termomodernizacją i efektywnością energetyczną w budownictwie. Udział w planowanym wydarzeniu to możliwość dotarcia do szerokiej grupy potencjalnych klientów oraz szansa na wzmocnienie swojego wizerunku na rynku.
Do udziału w planowej strefie zapraszamy:
– producentów i dystrybutorów: inteligentnych systemów grzewczych ( pompa ciepła, kotłów, kotłowni, nagrzewnic gazowych ,grzejników, instalacji solarnych i systemów fotowoltaicznych ,
– systemów izolacyjnych, energooszczędnej stolarki otworowej, pokryć, konstrukcji i akcesoriów dachowych,
– firmy związane z budownictwem energooszczędnym, pasywnym, zeroenergetycznym i dodatnio energetyczny,
producentów i dystrybutorów systemów klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych,
-producentów systemów oszczędzania i kumulowania energii, systemów zdalnego nadzoru i kontroling oraz optymalizacji zużycia energii
Organizator planuje również wręczenie nagród RE-energy w takich kategoriach jak osobowość branży, innowacyjna technologia, innowacyjny produkt czy tez najładniejsze stoisko.

Organizatorzy RE-energy zapraszają do współpracy media branżowe, stowarzyszenia i instytucje, które są zainteresowane wspieraniem rozwoju OZE w Polsce.

Szczegółowe informacje: www.reenergyexpo.pl, www.termoexpo.pl


Data publikacji: 2019-01-29

Skontaktuj się z firmą


Chcesz zamówić produkt usługę tej firmy lub zapytać o więcej szczegółów?
Zadzwoń do firmy pod numerem telefonu: 601 ... pokaż numer
Możesz też skorzystać z formularza kontatowego poniżej:

Słowa kluczowe: