DULEMBA S.C.Adres firmy:
43-262 Kobielice,
ul. Pańska 16,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 322113333
Email: [email protected]
WWW: www.marmur-dulemba.pl

DULEMBA S.C.

O firmie


Od projektu po montaż z Zakładem kamieniarskim „MARMUR DULEMBA”

Kilkaset kamieni naturalnych z całego świata oraz fachowe doradztwo sprawia, że Zakład kamieniarski „MARMUR DULEMBA” jest jednym z najczęściej wybieranych usługodawców na Śląsku. Od 1991 roku przedsiębiorstwo spełniło oczekiwania setek klientów, wykonując projekty na indywidualne zamówienia.

Rodzinna firma „MARMUR DULEMBA” specjalizuje się w kamieniarstwie budowlanym od 27 lat. Zakład oferuje kompleksowe usługi, począwszy od projektu aż po montaż. Firma obsługuje przede wszystkim klientów indywidualnych, ale współpracuje również z wieloma projektantami wnętrz i architektami, a ponadto swoje usługi może świadczyć również dla odbiorców komercyjnych.

Bogata oferta kamieni
W swoim magazynie Zakład kamieniarski „MARMUR DULEMBA” posiada aż kilkaset kamieni, które pochodzą z całego świata. Wśród nich znajdują się m.in. piaskowce, marmury, onyksy, granity i trawertyny. Co więcej, firma oferuje również konglomeraty kwarcowe od wiodących światowych producentów, a także jest przedstawicielem na południową Polskę hiszpańskiej firmy Thesize, producenta spieków kwarcowych Neolith.

Doskonale wyposażony zakład i przeszkoleni pracownicy
Firma posiada nowoczesny park maszynowy dzięki czemu jest w stanie wykonać skomplikowane i ciekawe projekty, tworząc wyroby o doskonałej jakości w krótkim czasie. Odbiorcę wspierają doświadczeni pracownicy firmy, którzy służą swoją wiedzą i poradą.

Od kuchni po projekty sakralne
Zakład kamieniarski „MARMUR DULEMBA” specjalizuje się w kamieniarstwie budowlanym. Kamień doskonale wygląda w eleganckich łazienkach, a ponadto jest ceniony za swoje właściwości i odporność na działanie wody, dlatego też chętnie stosowany jest jako materiał na blaty kuchenne. „MARMUR DULEMBA” wykonuje pomiary blatów kuchennych urządzeniem sterowanym numerycznie, które jest kompatybilne z maszynami CNC, dzięki czemu dekoracyjne frezy, otwory pod zlewozmywaki i wymiary blatów są wykonane z więcej niż milimetrową dokładnością. Doskonałe technologie sprawiły także, że przedsiębiorstwo wykonało kilkadziesiąt prestiżowych realizacji sakralnych.

Posadzki, schody i elewacje
Uniwersalność, elegancja i ponadczasowość kamienia sprawia, że jest on stosowany w miejscach reprezentacyjnych, a jednocześnie będących obciążonych dużą użytkowością. Funkcjonalne posadzki granitowe i marmurowe doskonale współpracują z ogrzewaniem podłogowym, oddając ciepło długo po wyłączeniu zasilania. Duża twardość granitu sprawia, że nadaje się on nawet na podłogi w centrach handlowych i hotelach. W przypadku wykonywania kamiennych schodów, zakład świadczy również usługi montażowe oraz obróbki przeciwpoślizgowej: płomieniowanej lub waterjet. Zakład wykonał dotąd bardzo wiele realizacji z zakresie kamiennych elewacji. Dzięki niezwykłej unikalności kolorystycznej takie projekty sprawiły, że wiele budynków zyskało trwałe i solidne wykończenie o wyjątkowej indywidualności.

Rzeźba w kamieniu
Zakład kamieniarski „MARMUR DULEMBA” oferuje także rzeźby z kamieni naturalnych – marmurów, granitów i piaskowców – które cieszą się wielkim uznaniem i wiele z nich zdobi liczne prywatne rezydencje oraz kościoły. Niepowtarzalne i unikatowe dzieła mistrza rzeźbiarza Wiesława Kamińskiego mogą powstać na indywidualne zamówienie, z pełną oprawą projektową.

Z pełną ofertą Zakładu kamieniarskiego „MARMUR DULEMBA” można zapoznać się na stronie: www.marmur-dulemba.pl

Produkty i Usługi


OFERTA

Posadzki
Elewacje
Blaty kuchenne
Schody
Kominki
Parapety
Rzeźby
Łazienki
Realizacje sakralne
Kamień i szkło

Artykuły o tej firmie


Zastosowanie kamieni naturalnych w budownictwie ma bardzo...
Meble kuchenne wykonywane na zamówienie stały się...
Podłogi to bez wątpienia najbardziej eksploatowane miejsca...
Powierzchnia odporna na zarysowania, działanie wysokich temperatur,...
Jak nadać łazience elegancki rys? Ułożyć kamień...

Słowa kluczowe: marmury dulemba, marmur, zakład kamieniarski, obróbka marmuru, obróbka granitów, trawertyny,