DULEMBA S.C.Adres firmy:
43-262 Kobielice,
ul. Pańska 16,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 322113333
Email: [email protected]
WWW: www.marmur-dulemba.pl

DULEMBA S.C.

O firmie


Od projektu po montaż z Zakładem kamieniarskim „MARMUR DULEMBA”

Kilkaset kamieni naturalnych z całego świata oraz fachowe doradztwo sprawia, że Zakład kamieniarski „MARMUR DULEMBA” jest jednym z najczęściej wybieranych usługodawców na Śląsku. Od 1991 roku przedsiębiorstwo spełniło oczekiwania setek klientów, wykonując projekty na indywidualne zamówienia.

Rodzinna firma „MARMUR DULEMBA” specjalizuje się w kamieniarstwie budowlanym od 27 lat. Zakład oferuje kompleksowe usługi, począwszy od projektu aż po montaż. Firma obsługuje przede wszystkim klientów indywidualnych, ale współpracuje również z wieloma projektantami wnętrz i architektami, a ponadto swoje usługi może świadczyć również dla odbiorców komercyjnych.

Bogata oferta kamieni
W swoim magazynie Zakład kamieniarski „MARMUR DULEMBA” posiada aż kilkaset kamieni, które pochodzą z całego świata. Wśród nich znajdują się m.in. piaskowce, marmury, onyksy, granity i trawertyny. Co więcej, firma oferuje również konglomeraty kwarcowe od wiodących światowych producentów, a także jest przedstawicielem na południową Polskę hiszpańskiej firmy Thesize, producenta spieków kwarcowych Neolith.

Doskonale wyposażony zakład i przeszkoleni pracownicy
Firma posiada nowoczesny park maszynowy dzięki czemu jest w stanie wykonać skomplikowane i ciekawe projekty, tworząc wyroby o doskonałej jakości w krótkim czasie. Odbiorcę wspierają doświadczeni pracownicy firmy, którzy służą swoją wiedzą i poradą.

Od kuchni po projekty sakralne
Zakład kamieniarski „MARMUR DULEMBA” specjalizuje się w kamieniarstwie budowlanym. Kamień doskonale wygląda w eleganckich łazienkach, a ponadto jest ceniony za swoje właściwości i odporność na działanie wody, dlatego też chętnie stosowany jest jako materiał na blaty kuchenne. „MARMUR DULEMBA” wykonuje pomiary blatów kuchennych urządzeniem sterowanym numerycznie, które jest kompatybilne z maszynami CNC, dzięki czemu dekoracyjne frezy, otwory pod zlewozmywaki i wymiary blatów są wykonane z więcej niż milimetrową dokładnością. Doskonałe technologie sprawiły także, że przedsiębiorstwo wykonało kilkadziesiąt prestiżowych realizacji sakralnych.

Posadzki, schody i elewacje
Uniwersalność, elegancja i ponadczasowość kamienia sprawia, że jest on stosowany w miejscach reprezentacyjnych, a jednocześnie będących obciążonych dużą użytkowością. Funkcjonalne posadzki granitowe i marmurowe doskonale współpracują z ogrzewaniem podłogowym, oddając ciepło długo po wyłączeniu zasilania. Duża twardość granitu sprawia, że nadaje się on nawet na podłogi w centrach handlowych i hotelach. W przypadku wykonywania kamiennych schodów, zakład świadczy również usługi montażowe oraz obróbki przeciwpoślizgowej: płomieniowanej lub waterjet. Zakład wykonał dotąd bardzo wiele realizacji z zakresie kamiennych elewacji. Dzięki niezwykłej unikalności kolorystycznej takie projekty sprawiły, że wiele budynków zyskało trwałe i solidne wykończenie o wyjątkowej indywidualności.

Rzeźba w kamieniu
Zakład kamieniarski „MARMUR DULEMBA” oferuje także rzeźby z kamieni naturalnych – marmurów, granitów i piaskowców – które cieszą się wielkim uznaniem i wiele z nich zdobi liczne prywatne rezydencje oraz kościoły. Niepowtarzalne i unikatowe dzieła mistrza rzeźbiarza Wiesława Kamińskiego mogą powstać na indywidualne zamówienie, z pełną oprawą projektową.

Z pełną ofertą Zakładu kamieniarskiego „MARMUR DULEMBA” można zapoznać się na stronie: www.marmur-dulemba.pl

Produkty i Usługi


OFERTA

Posadzki
Elewacje
Blaty kuchenne
Schody
Kominki
Parapety
Rzeźby
Łazienki
Realizacje sakralne
Kamień i szkło

Artykuły o tej firmie


Zastosowanie kamieni naturalnych w budownictwie ma bardzo...
Meble kuchenne wykonywane na zamówienie stały się...
Podłogi to bez wątpienia najbardziej eksploatowane miejsca...
Powierzchnia odporna na zarysowania, działanie wysokich temperatur,...

Słowa kluczowe: marmury dulemba, marmur, zakład kamieniarski, obróbka marmuru, obróbka granitów, trawertyny,