Teraso – deski tarasowe kompozytoweAdres firmy:
41-902 Bytom,
ul. Łagiewnicka 25,
woj. śląskie


Kontakt:
tel. 327240122
Email: [email protected]
WWW: www.teraso.pl

Teraso – deski tarasowe kompozytowe

O firmie


TERASO to producent i dostawca desek kompozytowych WPC. Deski z kompozytu to doskonała alternatywa dla drewna, terakoty i tradycyjnych rozwiązań. Wyróżniają się niezwykłą trwałością i wytrzymałością. Połączenie designu, ciepła i komfortowej w dotyku faktury sprawia, że produkty Teraso są unikalne. Deski z kompozytu Teraso nie wymagają drogich i pracochłonnych zabiegów konserwacyjnych, można ich używać przez cały rok, potwierdza to 15-letnia gwarancja.

Zainspiruj się i wybierz deski Teraso na taras, które podkreślą niezwykły charakter Twojego domu, jednocześnie gwarantując wytrzymałość podczas dziecięcych zabaw czy szalonego grilla. 

Mają ponad 100 punktów handlowych, w których przede wszystkim można kupić produkty Teraso, ale również uzyskać rzetelne informacje i gwarancję, że jest to silna marka, dla której liczy się najwyższa jakość, uczciwość oraz kompetencje.

Produkty i Usługi


Deski tarasowe kompozytowe

Producent sztachet ogrodzeniowych wpc

Akcesoria montażowe:
Legar
Listwa wykończeniowa
Klipsy montażowe
Podkładka podwyższająca

GaleriaSłowa kluczowe: deski tarasowe, deska tarasowa, deski kompozytowe, deski wpc, taras z kompozytu, taras kompozytowy, deski na taras, producent desek kompozytowych, deska kompozytowa