Maciej Flasiński Usługi Remontowo-WykończenioweAdres firmy:
62-620 Babiak,
Wojska Polskiego 2,
woj. wielkopolskie


Kontakt:
tel. kom. 667176989
Email: [email protected]
WWW: izolacjenatryskowe.pl

Maciej Flasiński Usługi Remontowo-Wykończeniowe

O firmie


Świadczymy usługi z zakresu kompleksowego wykończenia i remontu wnętrz. Jesteśmy  autoryzowanym wykonawcą ociepleń pianką SEALECTION 500. Należymy do Polskiej Grupy Izolacji Natryskowych.

Głównym naszym celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakość. Nasza firma poprzez udział w szkoleniach (między innymi prowadzonych przez firmę Atlas, PGIN, Tytan) zapewnia swoim klientom najnowsze rozwiązania.

Bierzemy udział w międzynarodowych targach budowlanych – BUDMA. W celu zaprezentowania naszej oferty klientom oraz zapoznania się z innymi światowymi trendami w budownictwie.

Produkty i Usługi


  • Pianka otwartokomórkowa

Izolacja za pomocą pianki poliuretanowej o otwartych komórkach wprowadza nowe standardy w budownictwie jednorodzinnym w Polsce, które wykorzystywane są od wielu lat  w krajach Europy Zachodniej oraz Stanach Zjednoczonych.

Stosujemy  piankę poliuretanową SEALECTION® 500, której skład opracowany został z myślą o proekologicznych rozwiązaniach. Jest to produkt bezpieczny dla środowiska, który nie zawiera azbestu, substancji rakotwórczych i innych niebezpiecznych związków.  Schemat

Natrysk pianki poliuretanowej  zapewnia izolację akustyczną oraz cieplną, bez mostków termicznych. Aplikacja w postaci płynu pozwala wypełnić  pęknięcia, wszelkie szczeliny i łączenia, nie naruszając przy tym konstrukcji budynku. Dodatkową zaletą izolacji natryskowej jest możliwość jej aplikacji bezpośrednio na różnego typu podłoża (np.: blachę, dachówkę, beton, drewno a nawet folię). Zastosowanie tego produktu znacznie zwiększa efektywność energetyczną budynku.  Oferowany produkt jest lekki (12 kg/m3) i nie obciąża konstrukcji obiektu. Nasza izolacja poliuretanowa otwarto komórkowata charakteryzuje się  bardzo szybką aplikacją.
Dodatkowym atutem produktu jest izolacja akustyczna, która wycisza wnętrze budynku. Chroni go przed niechcianym hałasem z zewnątrz (np.: odgłosy deszczu).  Powyższą piankę poliuretanową można stosować w studiach nagraniowych i kinach domowych.

Świadczymy usługi natrysku pianki poliuretanowej w zakresie termoizolacji, izolacji akustycznej oraz hydroizolacji. Zapewniamy najwyższą jakość i najnowsze technologie.

  • Pianka zamkniętokomórkowa

Izolacja pianką poliuretanową zamkniętokomórkową polega na ciśnieniowym natrysku dwu komponentowej piany o gęstości powyżej 35kg/m3. Współczynnik  przewodzenia ciepła, dla izolacji pianą zamkniętokomórkową w temperaturze + 10 °C, w stanie suchym wynosi 0,025. W/m*K. Natrysk charakteryzuje się bardzo dobrą przyczepnością do typowych podłoży budowlanych (np: blacha, beton) zarówno w pionie (ściany) jak i w poziomie (sufity). W zależności od potrzeby oraz zastosowanego materiału, natryśnięta powłoka spełnia funkcję izolacji termicznej, hydroizolacji, izolacji gazoszczelnej i antyskropleniowej. Posiada również właściwości antykorozyjne. pianka-zamnknietokomorkowa Aplikacja w postaci płynu pozwala na uzyskanie jednolitej warstwy izolacyjnej, pozbawionej łączeń i mostków termicznych. Pianę zamknięto komórkową zastosować możemy wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków. W przypadku zastosowania zewnętrznego (np., termo i hydro izolacji stropodachu, czy fundamentu) powstałą powłokę zabezpieczyć musimy dodatkowo przed promieniowaniem UV.

Wewnętrzne zastosowanie piany zamkniętokomórkowej, wykorzystywane jest w przypadku izolacji pomieszczeń, które muszą utrzymać stałą temperaturę wewnątrz budynku bez względu na porę roku, czyli komór chłodniczych, przechowalni warzyw i owoców. Metodą natrysku piany izolować możemy również obiekty rolnicze, magazyny, budynki inwentarskie oraz budynki mieszkalne z zastosowaniem mechanicznej wentylacji. Doskonale sprawdza się jako izolacja pod posadzki i podkład pod ogrzewanie podłogowe. Dzięki odpowiedniej izolacji pianką poliuretanową możemy zminimalizować ogromne koszty ogrzewania i klimatyzacji, które ponosimy  z tytułu produkcji, przechowywania i egzystencji w obrębie naszych czterech ścian.

Artykuły o tej firmie


22.01.2024 | Natryski pianki
Szukasz niezawodnych fachowców do kompleksowego wykończenia wnętrz...
26.02.2019 | Natryski pianki
Ocieplenie poddasza pianką poliuretanową zapewnia ciepło w...
24.04.2015 | Wykańczanie wnętrz
Kiedy firma wykonawcza podejmuje zlecenie szybkiego i...

Słowa kluczowe: usługi remontowo-wykończeniowe, remonty, renowacje, wykończenia, wykończeniówka, remont, roboty budowlane, izolacje, izolacja, izolacje natryskowe, Flasiński, Maciej,