KAJA Systemy KonteneroweAdres firmy:
43-190 Mikołów,
ul. Pokoju 2,
woj. śląskie
Zobacz na mapie


Kontakt:
tel. 323220944
Email: biuro@kaja.info.pl
WWW: www.kontenery.info.pl

KAJA Systemy Kontenerowe

O firmie


KAJA Systemy Kontenerowe istnieje od 2000r. i zajmuje się sprzedażą oraz wynajmem kontenerów, zabezpieczeniami przeciwpożarowymi, konstrukcjami stalowymi, ekranami akustycznymi oraz usługami transportu.

 

Specjalizujemy się w systemach kontenerowych i to właśnie od kontenerów rozpoczynaliśmy naszą działalność. Od samego początku stawialiśmy na bogatą ofertę wyposażenia dodatkowego i dokładność wykonania każdego kontenera. Firma obecnie działa zarówno na rynku Polskim jak i poza granicami naszego Kraju.

 

W skład naszej oferty systemów kontererowych wchodzą: biurowce, kabiny dźwiękoizolacyjne, stacje benzynowe, apteki, szkoły, obiekty gastronomiczne, zaplecza budów, sanitariaty, sklepy, ośrodki zdrowia, magazyny, hotele, kioski, stacje bazowe telefonii komórkowej, kotłownie, wartownie, domy, miejsca obsługi podróżnych, zaplecza boisk itp.

 

Poza kontenerami oferujemy również zabezpieczenia przeciwpożarowe, konstrukcje stalowe (które projektujemy zgodnie z wymogami przyszłego odbiorcy), transport oraz usługi cięcia i gięcia na prasie hydraulicznej.

Produkty i Usługi


Systemy kontenerowe

 

Zabezpieczenia przeciwpożarowe

 

Ekrany akustyczne

 

Konstrukcje stalowe

 

Usługi

Galeria


Artykuły o tej firmie


01.02.2018 | Kontenery
Kontenery początkowo wykorzystywane w transporcie, znajdują obecnie zastosowanie w wielu innych sektorach gospodarki. Coraz więcej inwestorów z sektora usług inwestuje w nie i adaptuje jako obiekty handlowe. Dzięki temu zyskują oni nowy, w pełni funkcjonalny budynek, w którym mogą prowadzić swoją działalność.
21.10.2015 | Kontenery
Modułowe systemy kontenerowe cieszą się coraz większą popularnością w Polsce i na świecie. Zalety takiego budownictwa doceniają już nie tylko ekipy budowlane na placu budowy, ale także handlowcy, sportowcy, drobni wytwórcy czy właściciele małej gastronomii. Co sprawia, że modułowe systemy kontenerowe przebojem podbijają rynek i są solidną alternatywą dla tradycyjnego budownictwa?
23.03.2017 | Kontenery
Rośnie liczba dzieci w wieku przedszkolnym, tym samym pojawia się problem brakujących miejsc w placówkach. Jak władze mogą rozwiązać ten problem? Dzięki inwestycji w przedszkola modułowe, które są świetną alternatywą dla placówek budowanych w systemie tradycyjnym.

Słowa kluczowe: kontenery, wynajem kontenerów, systemy kontenerowe, ekrany akustyczne, konstrukcje stalowe, zabezpieczenia przeciwpożarowe