Systemy aluminiowe dla architektury znajdują swoje miejsce również w bardzo prostych konstrukcjach prywatnego użytku, na naszych balkonach, tarasach, ogrodach, podwórzach i działkach.

Dla potrzeb rynku oraz wymagających klientów Firma Zielona Okiennica stworzyła produkt, który znajdzie swoje zastosowanie jako przegroda, osłona, bariera, ścianka działowa, wiata, pergola i wiele innych.

W zależności od pragnienia może pełnić on funkcję ochronną przed nadmiernym nasłonecznieniem, uciążliwym wiatrem, deszczem, hałasem, chłodem czy po prostu sąsiadem. Idealnie nadaje się na wydzielanie stref, ciągów komunikacyjnych oraz przestrzeni zapewniających prywatność.

Lekkie lecz solidne i wytrzymałe konstrukcje aluminiowe o dowolnym wymiarze i kolorze projektujemy i produkujemy indywidualnie pod każdego klienta. Możliwa jest swobodna konfiguracja wypełnień, które oddzielamy za pomocą poprzeczki pionowej lub poziomej dzieląc i usztywniając wielkie powierzchnie konstrukcji.

Wypełnieniem może być lamela atrapa lub panel klepkowy, które nie dają prześwitu; lamela stała z prześwitem pod kątem 30 stopni; lamela ruchoma, która daje możliwość regulacji prześwitu.

Zaletą naszych produktów jest bardzo wysoka odporność na warunki atmosferyczne co oznacza, że będziecie się Państwo cieszyć nimi długie lata bez potrzeby konserwacji.


Data publikacji: 2017-12-07