Okiennice tego typu stosujemy na dużych  i nietypowych konstrukcjach. Sposób ich otwierania rozwiązuje problem braku miejsca na ścianie ponieważ skrzydła po zsunięciu składają się jedno na drugim we wnęce pod kątem prostym do ściany.Okiennice harmonijkowe montowane są we wnęce drzwiowej lub okiennej. Skrzydła łączone są ze sobą specjalnymi zawiasami z rolką i zamocowane są w ramie, gdzie w górnej części znajduje się prowadnica do rolek.
Cztery możliwe wypełnienia skrzydeł dają nieograniczone możliwości skonstruowania swojej okiennicy wedle własnych potrzeb. Okiennica otwarta może wpuszczać maksymalną ilość światła i ciepła słonecznego natomiast po zamknięciu chroni przed nadmiernym nasłonecznieniem, chłodem, wiatrem a nawet intruzem. Lamele ruchome nawet przy zamkniętej okiennicy dają możliwość regulowania ilości wpadanego światła do pomieszczenia, dzięki czemu można stworzyć kapitalny klimat wnętrza lub zerknąć dyskretnie co dzieje się na zewnątrz.

Bogata paleta kolorystyczna oraz precyzyjna produkcja pod konkretny wymiar powoduje, że nie ma dla nas ograniczeń konstrukcyjnych i estetycznych.
Okiennice mogą być otwierane ręcznie lub automatycznie za pomocą pilota lub włącznika.

Decydując się na zakup naszych okiennic masz gwarancję niszowego ekskluzywnego produktu, najwyższej jakości materiałów oraz wyjątkowej obsługi klienta w zakresie profesjonalnego doradztwa i montażu.

 

 


Data publikacji: 2017-11-20

Podobne technologie i poradniki


Pomieszczenie gospodarcze pod każde potrzeby Jak zaplanować...
Drzwi w naszych wnętrzach często definiują ich...
Nieodłącznym elementem lata, nawet w jego końcówce,...
Systemy aluminiowe dla architektury znajdują swoje miejsce...
Dostarcza naturalne światło i optycznie powiększa wnętrze,...