Nowość – zindywidualizowane listwy elektryczne w ofercie mebli REECO

Grupa RENEX poinformowała o rozszerzeniu zakresu elementów meblowych jakie mogą być dopasowywane i modyfikowane indywidualnie do potrzeb klienta o listwy elektryczne.

Producent mebli antystatycznych REECO – Grupa RENEX poinformowała, że oferowane przez nią listwy elektryczne będą mogły być tworzone i modyfikowane pod indywidualne zamówienie klienta.

Dotychczasowa oferta w tym zakresie obejmowała listwy zasilające 10 i 16 amperowe na 8 lub 9 standardowych gniazd elektrycznych jakie mogły być montowane pionowo lub poziomo jako moduł na ramach stołów i wózków REECO.

Obecnie ponad ofertę standardową Grupa RENEX oferuje możliwość realizacji indywidualnych zamówień dotyczących listew elektrycznych obejmujących wybrane przez użytkownika gniazda zasilające i transferu danych.

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku indywidualnych realizacji w zakresie innych modułów mebli REECO – takich jak półki, uchwyty, ramy, blaty itp. oferta nie ma minimalnego progu ilości sztuk zamówienia, więc projekty mogą być realizowane już w liczbie jednej sztuki.

fot. RENEX

„Od samego początku istnienia naszej linii mebli antystatycznych REECO, kluczowym było dla nas by dostarczać oprócz oferty standardowej również elementy tworzone na zamówienie. Będąc producentem, na miejscu – w Polsce – mamy możliwość szybko i nawet w bardzo małych partiach tworzyć na potrzeby klienta i w ustaleniach z nim moduły meblowe wedle jego potrzeb. (…) Zawsze jesteśmy otwarci na zapytania i indywidualne realizacje. Podobnie było w tym przypadku – kiedy kilku naszych stałych klientów szukało u nas pomocy w stworzeniu rozwiązań na potrzeby ich przedsiębiorstw. W tych zapytaniach stanowiska pracy musiały być bowiem wyposażone w odpowiednio zabezpieczone, niestandardowe gniazda i przyłącza. Jak się okazało są to rozwiązania trudno dostępne na rynku wyposażenia stref typu EPA i co za tym idzie stanowiące problem dla wielu firm w Polsce. Z tego względu i po szeregu pierwszych realizacji w tej sferze, zdecydowaliśmy się rozszerzyć naszą stałą ofertę o tego typu możliwości.” Komentowali Pani Marzena Szczotkowska-Topić oraz Pan Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

fot. RENEX

Wszystkie projekty indywidualne realizowane są w oparciu o rozwiązania REECO i podzespoły światowej klasy producentów – w tym – w przypadku omawianych listew elektrycznych – moduły marki Legrand – co pozwala na zapewnienie najwyższej jakości i estetyki wykonania.

fot. RENEX

Meble antystatyczne REECO to seria modułowych produktów opracowanych z myślą o stosowaniu ich w warunkach przemysłowej produkcji i naprawy elektroniki. Meble umożliwiają tworzenie z nich w pełni przystosowanych do indywidualnych potrzeb klienta i ergonomicznych stanowisk pracy, a dzięki zastosowanym materiałom i konstrukcji mogą być stosowane w strefach ochrony przed wyładowaniami elektromagnetycznymi.

fot. RENEX


Data publikacji: 2023-01-09

Podobne technologie i poradniki


Zabudowa stelaża podtynkowego to ostatnio najchętniej wybierane...
Kosmetyki, detergenty, ręczniki, akcesoria, a nawet małe...
Mała łazienka to całkiem spory problem aranżacyjny....
Grupa RENEX podsumowała dotychczasowe działania wspierające PUT...
Grupa RENEX poinformowała rozpoczęciu naboru praktykantów i...
Grupa RENEX podsumowała sukcesy 2022 roku –...
fot. Renex | Uczniowie ze Sosnowca Grupa...
Instalacja jako forma wyrazu artystycznego, od lat...
Jak sprawić, aby łazienka stanowiła spójną całość?...