Kabiny COLORADO marki Aquaform – przestronność w parze z elegancją

Komfort wykonywania codziennych zabiegów pielęgnacyjnych w dużej mierze zależy od dopasowanej do naszych potrzeb kabiny prysznicowej. Ofertę Aquaform uzupełnią przestronne modele COLORADO stworzone z myślą o domowych strefach relaksu.

Aquaform wzbogaca asortyment o dwa rozwiązania wyróżniające się eleganckim wzornictwem i wysokim komfortem użytkowania. COLORADO to linia kabin wykonanych z przejrzystych tafli szkła o grubości 6mm, zestawionych z chromowanym, minimalistycznym wykończeniem. Wariant półokrągły wyposażony jest w umiejscowione centralnie jednoskrzydłowe drzwi z prostym, podłużnym uchwytem. Dostępny jest w dwóch rozmiarach: 80/80/195 oraz 90/90/195. Model prostokątny, z otwieranym skrzydłem na dłuższym boku kabiny, występuje w wersji 100/80/190 oraz 120/90/190.

Kabiny COLORADO wyposażone są w uszczelki elastomerowe, gwarantujące długotrwałą szczelność i wytrzymałość nawet przy codziennej, intensywnej eksploatacji i kontakcie ze środkami czystości. Obecność listew magnetycznych w systemach zamykania drzwi eliminuje ryzyko samoczynnego otwierania się kabiny i przypadkowego zachlapania łazienki. O łatwości montażu nowych propozycji w ofercie Aquaform stanowią natomiast profile U, umożliwiające zamocowanie tafli przy nierównych ścianach. Kabiny COLORADO objęte są dwuletnią gwarancją.


Data publikacji: 2016-11-10

Podobne technologie i poradniki


Kto z nas nie marzy o pięknym widoku za oknem,...
Pierwsze cieplejsze dni sprzyjają gruntownym porządkom w...
Nowoczesny design, wysoka jakość i przede wszystkim...
Czyszczenie łazienki i toalety to obok prasowania...
Aranżując przestrzeń, z której przyjdzie korzystać osobie...
Z kamieniem w wodzie można walczyć na...
Firma SCHELL wprowadziła na rynek baterie umywalkowe...
Problem twardej wody dotyczy przytłaczającej większości gospodarstw...
Mylne przeświadczenia dotyczące funkcjonalności wanien są częstym...
Podwieszana ceramika stała się estetycznym znakiem rozpoznawczym...
Pierwsze lekcje samodzielności podczas wykonywania codziennych czynności...
Mogłoby się wydawać, że wybór kompaktu WC...