Kabiny COLORADO marki Aquaform – przestronność w parze z elegancją

Komfort wykonywania codziennych zabiegów pielęgnacyjnych w dużej mierze zależy od dopasowanej do naszych potrzeb kabiny prysznicowej. Ofertę Aquaform uzupełnią przestronne modele COLORADO stworzone z myślą o domowych strefach relaksu.

Aquaform wzbogaca asortyment o dwa rozwiązania wyróżniające się eleganckim wzornictwem i wysokim komfortem użytkowania. COLORADO to linia kabin wykonanych z przejrzystych tafli szkła o grubości 6mm, zestawionych z chromowanym, minimalistycznym wykończeniem. Wariant półokrągły wyposażony jest w umiejscowione centralnie jednoskrzydłowe drzwi z prostym, podłużnym uchwytem. Dostępny jest w dwóch rozmiarach: 80/80/195 oraz 90/90/195. Model prostokątny, z otwieranym skrzydłem na dłuższym boku kabiny, występuje w wersji 100/80/190 oraz 120/90/190.

Kabiny COLORADO wyposażone są w uszczelki elastomerowe, gwarantujące długotrwałą szczelność i wytrzymałość nawet przy codziennej, intensywnej eksploatacji i kontakcie ze środkami czystości. Obecność listew magnetycznych w systemach zamykania drzwi eliminuje ryzyko samoczynnego otwierania się kabiny i przypadkowego zachlapania łazienki. O łatwości montażu nowych propozycji w ofercie Aquaform stanowią natomiast profile U, umożliwiające zamocowanie tafli przy nierównych ścianach. Kabiny COLORADO objęte są dwuletnią gwarancją.


Data publikacji: 2016-11-10

Podobne technologie i poradniki


Woda dostarczana wodociągami do budynków mieszkalnych musi...
Noworoczne postanowienia jedni traktują bardzo serio, a...
Kto z nas nie marzy o pięknym widoku za oknem,...
Pierwsze cieplejsze dni sprzyjają gruntownym porządkom w...
Nowoczesny design, wysoka jakość i przede wszystkim...
Czyszczenie łazienki i toalety to obok prasowania...
Aranżując przestrzeń, z której przyjdzie korzystać osobie...
Z kamieniem w wodzie można walczyć na...
Firma SCHELL wprowadziła na rynek baterie umywalkowe...
Problem twardej wody dotyczy przytłaczającej większości gospodarstw...
Mylne przeświadczenia dotyczące funkcjonalności wanien są częstym...